Wewnętrzna kamera bezpieczeństwa IP WiFi - rozdzielczość HD iSensor

Kod produktu: 52-001 Mam pytanie
Producent Amarylo
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 662,50 zł
Cena z VAT 795,00 zł 1 000,00 zł
- +

Opis produktu Wewnętrzna kamera bezpieczeństwa IP WiFi - rozdzielczość HD iSensor

Wewnętrzna kamera monitoringu IP WiFi - iSensor o rozdzielczości HD, obracanie, kąt widzenia 240° - to samoinstalujący się system bezpieczeństwa, który jest przeznaczony do użytku w pomieszczeniach. Kamera nadaje się głównie dla gospodarstw domowych do monitorowania domu, mieszkania, dzieci i zwierząt, ale może być również używana w biurze, magazynie lub innym miejscu, gdzie masz podgląd tego, co się dzieje.

Instalacja jest bardzo prosta. Po pobraniu aplikacji Amaryllo obsługujemy system operacyjny Android oraz iOS poprzez Google Play poprzez instalację kamery IP. Aplikacja zawiera różne konfiguracje czujników, dzięki czemu można ustawić kamerę IP zgodnie z ich potrzebami. Za pomocą aplikacji urządzenie jest sparowane z routerem WiFi i aktywny jest system bezpieczeństwa. Kamera zapamiętuje do 4 różnych sieci WiFi, więc nie ma problemu z jej transmisją i zmianą miejsca użytkowania.

kamera wifi

Pełna nieprzenikalna komunikacja dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu. Jakość, bezpieczeństwo i szybkość transmisji obrazu i dźwięku jest bowiem na najwyższym poziomie. Poprzez aplikacje do oglądania transmisji na żywo z kamer internetowych w rozdzielczości HD 1280x720. W przypadku wyzwolenia czujnika dźwięku lub czujnika ruchu, alarm dźwiękowy aparatu aktywuje jasne oświetlenie LED i odbiera ustawienia tekstu i obrazu za pośrednictwem aplikacji w telefonie komórkowym. Transmisja na żywo może zacząć widzieć, co się dzieje. Po ustawieniu wideo lub zdjęcie można zapisać do wbudowanej pamięci 4 gigabajtów.

Dwukierunkowy dźwięk umożliwia zdalną komunikację. Kamera posiada wbudowany silnik, który pozwala na poruszanie się o około 170°. Obiektyw ma zakres obrazu 70 stopni. Razem mogą pokryć kąt widzenia do 240° , co pozwala monitorować pomieszczenie, w którym zamontowana jest kamera. Kamera nie zapewnia aktywnego widzenia w nocy z oświetlaczem podczerwieni, ale ma wbudowane światło, które działa jak światło nocne , jeśli chcesz zobaczyć obraz z kamery na żywo. Opcjonalne funkcje poprawiające jakość obrazu to kompensacja podświetlenia.

Kamera wewnętrzna

Domowa kamera bezpieczeństwa IP jest stale zasilana przez zasilacz micro USB i AC/DC. Pobór prądu jest minimalny i tylko 1/5V dzięki czemu możesz w razie potrzeby karmić ją w miejscach, w których nie masz dostępu do sieci elektrycznej przez POWERBANK. Firma bermudzka zapewnia kamerę i   regulowana pamięć zewnętrzna na swoich serwerach. Oferuje bezpłatne 3-dniowe przechowywanie filmów alarmowych. Dla każdego alarmu w pamięci zewnętrznej nagrywany jest 10-sekundowy obraz wideo. To wystarczy, aby dowiedzieć się, co się stało i mieć dowody wideo. Bermudian zapewnia również możliwość aktywacji usługi 30-dniowej lub 365-dniowej usługi , która zapewnia zewnętrzną przestrzeń dyskową na swoich serwerach dla Twoich filmów i zdjęć. Zestaw zawiera dodatkowe funkcje. Pakiety można testować w 30-dniowej wersji próbnej. Aktywacja usługi jest dostępna w czterech prostych krokach, korzystając z załączonej instrukcji i kodu QR. Ta usługa świadczona przez Amaryllis pobierana. Google zapewnia darmową przestrzeń dyskową i 15 gigabajtów , które można podłączyć za pomocą aplikacji i konta Google.

Kamera monitorująca IP

funkcje:

Bezprzewodowa kamera bezpieczeństwa IP
Kąt widzenia do 240 °
Czujnik ruchu i dźwięku z dwukierunkową transmisją dźwięku
Wbudowana pamięć 4 GB
Wsparcie dla systemu operacyjnego Android i iOS
Wysyłaj powiadomienia o zakłóceniach na swój telefon

specyfikacje:

Przetwornik obrazu: 1/4 "CMOS
Rozdzielczość: 1280x720 HD 30fps 720P / 480P, 360P
Zoom cyfrowy: 4x
Kąt widzenia kamer: 70 °
Kąt kamery poprzez obrót kamery o 170°
Kompresja wideo: H.264, MJPEG
Pamięć: wbudowana 4 gigabajty
Bezpieczeństwo wideo 256-bitowe szyfrowanie
Protokoły sieciowe: TCP/IP, UDP/IP, HTTP/HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Wbudowany mikrofon:
Czujnik ruchu: tak
Czujnik dźwięku: tak
Audio: wbudowany mikrofon dwukierunkowy
Wysyłaj powiadomienia do urządzenia, tekst i zdjęcia: Tak
Noktowizor: Noktowizor działa w oparciu o alarm uruchamiania oświetlenia LED
Zasilanie: zasilacz 1A/5V ze złączem USB
Zasilanie wtórne: połączenie POWERBANK
System operacyjny: iOS 7 i nowszy, Android 4.1 i nowszy
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 b / g / n
Wymiary: Wysokość: 12 cm, średnica 3,6 cm
Temperatura pracy: 0-35 ° C
Waga: 72g

Zawartość:

1x Domowa kamera bezpieczeństwa IP
1x kabel Micro USB
1x zasilacz AC/DC
1x Materiał instalacyjny (śruby)
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty

zniżka
w magazynie
zniżka