Bateria zewnętrzna o dużej pojemności 20000 mAh;

Kod produktu: 11-229 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 245,85 zł
Cena z VAT 295,00 zł 450,00 zł
- +

Opis produktu Bateria zewnętrzna o dużej pojemności 20000 mAh;

Akumulator zewnętrzny o dużej pojemności 20000mAh - przenośna ładowarka ma nowoczesny i elegancki wygląd oraz jest pokryta polerowanym aluminium, co zapewnia ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Super wydajna ładowarka jest przeznaczona do ładowania iPoda, iPhone'a, telefonów komórkowych, tabletów, odtwarzaczy MP3, urządzeń GPS i innych. Może również ładować aparaty i aparaty fotograficzne, co nadaje się na wakacje lub wycieczki na łono natury, gdzie nie masz dostępu do gniazdka elektrycznego. Dzięki pojemności baterii 20000mAh ładuje baterię klasycznego smartfona ponad 10 razy.

Power Bank zawiera akumulator litowo-polimerowy nowego typu, który gwarantuje niską wagę, dużą pojemność, minimalne samorozładowanie i świetną wydajność. Akumulator posiada dwa wyjścia USB, które pozwolą na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Jednym z wyjść jest USB 3 o wydajności do 2,4 A, dzięki czemu Twoje urządzenie ładuje się szybciej niż konwencjonalne powerbanki. Drugie wyjście USB ma wydajność 1,6A. Całkowity czas ładowania powerbanku to 10 godzin. Poziom naładowania baterii sygnalizują cztery diody, więc nigdy nie zdarzy się, że POWERBANK się rozładuje i nie będziesz o tym wiedział.

Ładowarka o dużej pojemności

Bateria zewnętrzna wyposażona jest w inteligentne chipy, które zapewniają jej ochronę przed przepięciem, przegrzaniem, przeładowaniem i całkowitym rozładowaniem. Użycie jest bardzo proste. Wystarczy podłączyć urządzenie kablem USB do zewnętrznej baterii i włączyć. Po naładowaniu odłącz kabel USB urządzenia, a zewnętrzna bateria po kilku sekundach automatycznie się wyłączy. Powerbank jest idealny na festiwale, kempingi, wycieczki, podróże zagraniczne lub jako awaryjne źródło zasilania na pracowite dni, kiedy konwencjonalne baterie w Twoim urządzeniu po prostu nie nadążają za Twoimi wymaganiami. Akumulator naładuje prawie każde urządzenie przenośne z gniazdami USB mini/micro USB. Urządzenie można łatwo ładować za pomocą kabla USB, za pośrednictwem komputera lub gniazdka elektrycznego.

Cechy:

Ochrona przed przepięciem, przegrzaniem, przeładowaniem i głębokim rozładowaniem
Dwa wyjścia USB o wydajności 2,4 A i 1,6 A
Wskaźnik LED rozładowania akumulatora zewnętrznego
Ładuje baterię 10 razy więcej niż obecny telefon komórkowy
Pojemność baterii do 20000 mAh
Akumulator litowo-polimerowy

Dane techniczne:

Typ baterii: Li-Pol
Wyjście: 5V/2,4A, 5V/1,6A
Wejście: 5 V / 2,5 A
Pojemność: 20000 mAh
Całkowity czas ładowania: 10 godzin
Żywotność: 500 cykli ładowania
Temperatura pracy: -20°C do +50°C
Ochrona przeciwprzepięciowa: tak
Ochrona przed przegrzaniem: tak
Ochrona przed przeładowaniem: tak
Całkowita ochrona przed rozładowaniem: tak
Wymiary: 156*72*18mm
Waga: 340g

Zawartość:

1x bateria zewnętrzna 20000 mAh;
1x kabel USB

Komentarze

Inne produkty