Bateria zewnętrzna o pojemności 10000mAh

Kod produktu: 11-228 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 216,65 zł
Cena z VAT 260,00 zł 380,00 zł
- +

Opis produktu Bateria zewnętrzna o pojemności 10000mAh

Zewnętrzna bateria o pojemności 10000mAh - bateria przeznaczona do ładowania iPoda, iPhone'a, telefonów komórkowych, tabletów, odtwarzaczy MP3, urządzeń GPS i innych. Ma wymiary nieco większe niż karta kredytowa, dzięki czemu mieści się w kieszeni. Wydajna ładowarka i zewnętrzna bateria o nowoczesnym i eleganckim wyglądzie. Może również ładować aparaty i aparaty fotograficzne, co nadaje się na wakacje lub wycieczki na łono natury, gdzie nie masz dostępu do gniazdka elektrycznego. Dzięki pojemności baterii 10000mAh ładuje baterię klasycznego smartfona ponad 5 razy.

Akumulator posiada dwa wyjścia USB, które pozwolą na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Wydajność wyjściowa portów USB to aż 2,1 A i 2,5 A, dzięki czemu Twoje urządzenie ładuje się szybciej niż konwencjonalne powerbanki. Całkowity czas ładowania powerbanku to 8 godzin. Poziom naładowania baterii sygnalizują cztery diody, więc nigdy nie zdarzy się, że POWERBANK się rozładuje i nie będziesz o tym wiedział.

Przenośny akumulator

Bateria zewnętrzna wyposażona jest w inteligentne chipy, które zapewniają jej ochronę przed przepięciem, przegrzaniem, przeładowaniem i całkowitym rozładowaniem. Użycie jest bardzo proste. Wystarczy podłączyć urządzenie kablem USB do zewnętrznej baterii i włączyć. Po naładowaniu odłącz kabel USB urządzenia, a zewnętrzna bateria po kilku sekundach automatycznie się wyłączy. Powerbank jest idealny na festiwale, kempingi, wycieczki, podróże zagraniczne lub jako awaryjne źródło zasilania na pracowite dni, kiedy konwencjonalne baterie w Twoim urządzeniu po prostu nie nadążają za Twoimi wymaganiami. Akumulator naładuje prawie każde urządzenie przenośne z gniazdami USB mini/micro USB. Urządzenie można łatwo ładować za pomocą kabla USB, za pośrednictwem komputera lub gniazdka elektrycznego.

Cechy:

Ochrona przed przepięciem, przegrzaniem, przeładowaniem i całkowitym rozładowaniem
Dwa wyjścia USB o wydajności 2.1A i 2.5A
Wskaźnik LED rozładowania akumulatora zewnętrznego
Ładuje baterię 5 razy więcej niż obecny telefon komórkowy
Pojemność baterii do 10000 mAh
Duża pojemność i mały rozmiar baterii

Dane techniczne:

Typ baterii: Li-ion
Wyjście: 5 V / 2,1 A, 5 V / 2,5 A
Wejście: 5V/2A
Pojemność: 10000 mAh
Całkowity czas ładowania: 8 godzin
Życie min. 500 cykli ładowania
Temperatura pracy: -20°C do +50°C
Ochrona przeciwprzepięciowa: tak
Ochrona przed przegrzaniem: tak
Ochrona przed przeładowaniem: tak
Całkowita ochrona przed rozładowaniem: tak
Wymiary: 97*60*31mm
Waga: 235g

Zawartość:

1x bateria zewnętrzna 10000 mAh;
1x kabel USB

Komentarze

Inne produkty

nowy
w magazynie
nowy
w magazynie