POWERBANK - Przenośna ładowarka 10000mAh

Kod produktu: 11-227 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 191,65 zł
Cena z VAT 230,00 zł 350,00 zł
- +

Opis produktu POWERBANK - Przenośna ładowarka 10000mAh

POWERBANK - Przenośna Ładowarka 10000mAh - wydajna ładowarka i zewnętrzna bateria do ładowania iPoda, iPhone'a, telefonów komórkowych, tabletów, odtwarzaczy MP3, urządzeń GPS i innych. Dzięki swoim minimalnym rozmiarom i wadze zmieści się niemal wszędzie, co czyni go idealnym do przenoszenia i przenoszenia. Bateria jest przeznaczona do ładowania iPoda, iPhone'a, telefonów komórkowych, tabletów, odtwarzaczy MP3, urządzeń GPS i innych. Wydajna ładowarka i zewnętrzna bateria o nowoczesnym i eleganckim wyglądzie. Może również ładować aparaty i aparaty fotograficzne, co nadaje się na wakacje lub wycieczki na łono natury, gdzie nie masz dostępu do gniazdka elektrycznego. Dzięki pojemności baterii 10000mAh naładuje baterię klasycznego smartfona ponad 5 razy.

Power Bank zawiera akumulator litowo-polimerowy nowego typu, który gwarantuje niską wagę, dużą pojemność, minimalne samorozładowanie i świetną wydajność. Akumulator posiada dwa wyjścia USB, które pozwolą na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Wydajność wyjściowa portów USB to 1A i 2,1A. Całkowity czas ładowania powerbanku to 7-8 godzin. Poziom naładowania baterii sygnalizują cztery diody, więc nigdy nie zdarzy się, że POWERBANK się rozładuje i nie będziesz o tym wiedział. zewnętrzna ładowarka

Bateria zewnętrzna wyposażona jest w inteligentne chipy, które zapewniają jej ochronę przed przepięciem, przegrzaniem, przeładowaniem i całkowitym rozładowaniem. Użycie jest bardzo proste. Wystarczy podłączyć urządzenie kablem USB do zewnętrznej baterii i włączyć. Po naładowaniu odłącz kabel USB urządzenia, a zewnętrzna bateria po kilku sekundach automatycznie się wyłączy. Urządzenie zawiera diodę LED, która może służyć jako latarka, gdy urządzenie nie jest ładowane. Gdy akumulator jest w pełni naładowany, ta dioda LED może świecić przez kilka tygodni na stałe. Powerbank jest idealny na festiwale, kempingi, wycieczki, podróże zagraniczne lub jako awaryjne źródło zasilania na pracowite dni, kiedy konwencjonalne baterie w Twoim urządzeniu po prostu nie nadążają za Twoimi wymaganiami. Akumulator naładuje prawie każde urządzenie przenośne z gniazdami USB mini/micro USB. Urządzenie można łatwo ładować za pomocą kabla USB, za pośrednictwem komputera lub gniazdka elektrycznego.

Cechy:

Ochrona przed przepięciem, przegrzaniem, przeładowaniem i całkowitym rozładowaniem
Dwa wyjścia USB o wydajności 1A i 2.1A
Wskaźnik LED rozładowania akumulatora zewnętrznego
Ładuje baterię 5 razy więcej niż obecny telefon komórkowy
Pojemność baterii do 10000 mAh
Dioda LED do oświetlenia awaryjnego

Dane techniczne:

Typ baterii: Li-ion
Wyjście: 5V/1A, 5V/2,1A
Wejście: 5V/1A
Pojemność: 10000 mAh
Całkowity czas ładowania: 7-8 godzin
Życie min. 500 cykli ładowania
Temperatura pracy: -20°C do +50°C
Ochrona przeciwprzepięciowa: tak
Ochrona przed przegrzaniem: tak
Ochrona przed przeładowaniem: tak
Całkowita ochrona przed rozładowaniem: tak
Wymiary: 120*41,5*25mm
Waga: 170g

Zawartość:

1x bateria zewnętrzna 10000 mAh;
1x kabel USB

Komentarze

Inne produkty

nowy
w magazynie
nowy
w magazynie