Okulary szpiegowskie z kamerą FULL HD z pilotem

Kod produktu: 10-170 Mam pytanie
nowy Okulary szpiegowskie z kamerą FULL HD z pilotem
Producent OEM
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 708,35 zł
Cena z VAT 850,00 zł
- +

Opis produktu Okulary szpiegowskie z kamerą FULL HD z pilotem

Eleganckie okulary szpiegowskie z pilotem i kamerą FULL HD 1920x1080P przy 30 fps , dla doskonałego dyskretnego nagrywania wideo z dźwiękiem. Kamera Full HD jest idealnie schowana w oprawce okularów , dzięki czemu nie budzi podejrzeń otoczenia, brak widocznego obiektywu . Kamera skanuje przez jednokierunkowy przezroczysty plastik, który gwarantuje jej tajność i nie jest widoczny gołym okiem pod żadnym kątem ani przy podświetleniu. Obraz uchwycony przez aparat jest rejestrowany w rozdzielczości Full HD 1920x1080 przy 30 fps z dźwiękiem . Obsługa jest prosta, za pomocą panelu dotykowego na ramie okularów lub dołączonego pilota , dzięki czemu nie musisz w ogóle dotykać szkła podczas ich używania. Okulary szpiegowskie z kamerą FULL HD i pilotem + pamięć 16GB , mają elegancki wygląd , dzięki czemu są świetnym, dyskretnym dodatkiem szpiegowskim do Twojego stroju.

Okulary z aparatem mają ciemne soczewki przeciwsłoneczne.

Kamera Full HD w okularach

Akumulator o pojemności 280 mAh jest wbudowany w prawą stronę ramy. Jedna bateria wystarcza na około 75 minut nagrywania. Nagrania przechowywane są w wewnętrznej pamięci 16 GB z możliwością przechowywania do 2 godzin nagrań. Podczas ładowania akumulatora odpiąć lewą stronę ramki i podłączyć go do ładowarki sieciowej za pomocą mini USB 8pin. Dużą zaletą jest to, że w zestawie znajduje się jeszcze jedno zapasowe ramię z baterią, które zakłada się na okulary podczas ładowania drugiej baterii. Pozwala to na ciągłe nagrywanie wideo. Docenisz również funkcję ładowania baterii przez Powerbank, który zapewni Ci zawsze naładowany akumulator pod ręką. Po podłączeniu okularów Full HD do komputera możesz odtwarzać nagrane filmy lub używać pamięci wewnętrznej jako magazynu danych.

okulary szpiegowskie z ukrytą kamerą HD

Z goglami szpiegowskimi nagrywasz dokładnie to, co widzisz, bez użycia rąk. Okulary Full HD są dla Ciebie idealnym wyborem, jeśli chcesz dyskretnie nagrać spotkanie lub w różnych innych sytuacjach, w których musisz nagrać film bez ujawniania. Gogle mają szerokie zastosowanie, ponieważ można z nich korzystać np. na wakacjach, na koncercie czy podczas nagrywania różnych doświadczeń życiowych.

kamera szpiegowska w okularach do dyskretnego nagrywania audio-wideo

Cechy:

Okulary szpiegowskie z aparatem
Rozdzielczość Full HD 1920x1080P przy 30fps
Zdalne sterowanie
2x zapasowe ramię z baterią 280 mAh

Dane techniczne:

Optyka: Cmos 2.0 Mega
Rozdzielczość wideo: 1920x1080
Współczynnik klatek: 30 kl./s
Format wideo: AVI
Kąt skanowania: 70°
Pamięć wewnętrzna: 16 GB
Rozmiar wideo: 16 GB wystarcza na 2 godziny nagrywania wideo
Bateria: 280 mAh
Żywotność baterii: ok. 75 min

Zawartość Paczki:

1x okulary szpiegowskie z kamerą HD
1x pilot zdalnego sterowania
2x Zapasowe ramię z baterią
1x Redukcja do ładowania przez kabel USB
1x kabel USB
1x ściereczka do czyszczenia
1x etui na okulary
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty