Okulary przeciwsłoneczne z kamerą FULL HD, WiFi i filtrem UV

Kod produktu: 10-137 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 625,00 zł
Cena z VAT 750,00 zł
- +

Opis produktu Okulary przeciwsłoneczne z kamerą FULL HD, WiFi i filtrem UV

Okulary przeciwsłoneczne z kamerą FULL HD, WiFi i filtrem UV przewyższają nie tylko kamerę, ale również mikrofon, dzięki czemu możesz nagrywać świetne ujęcia i dźwięk nie tylko podczas oglądania, ale także podczas innych aktywności - w sporcie, turystyce. Nie jest to już skomplikowane dopasowanie, możesz po prostu łatwo założyć okulary i nagrywać bezpośrednio z widoku. Wbudowana kamera FULL HD jest w stanie nagrywać wideo w rozdzielczości 1920x1080 przy 30 klatkach na sekundę wraz z dźwiękiem wysokiej jakości. Przechwycone obrazy są rejestrowane w szerokim kącie 120° , dzięki czemu będziesz mieć wspaniały widok na otoczenie ze wszystkimi szczegółami. Wszystkie zarejestrowane dane są przechowywane na karcie Micro SD obsługującej do 32 GB (brak w zestawie) .

aplikacja kamery szpiegowskiej

Nagrywanie i uruchamianie okularów uruchamiane jest za pomocą przycisku po lewej stronie okularów. Obok znajduje się przycisk do uruchomienia WiFi. Wewnątrz okularów znajdują się dwa wskaźniki świetlne. Czerwona kontrolka informuje, czy kamera jest włączona, czy aktualnie nagrywa (miga). Niebieski wskaźnik informuje o włączonej funkcji WiFi. Dzięki obsłudze Wi-Fi możesz sparować okulary ze smartfonem i używać okularów bezpośrednio przez aplikację lub odtwarzać przechwycone obrazy. Aplikacja jest obsługiwana zarówno na iOS, jak i na Androida , o nazwie „FinalCam”, można ją bezpłatnie pobrać na smartfona.

okulary przeciwsłoneczne z kamerą wifiokulary przeciwsłoneczne z kamerą wifi

Okulary są dostarczane ze złączem USB do ładowania okularów lub możesz pobrać pliki danych (nagrane filmy) do komputera. Aparat w okularach przeciwsłonecznych pełni nie tylko funkcję kamery wideo , ale również pełni funkcję w pełni funkcjonalnych okularów przeciwsłonecznych , ponieważ jest wykonany ze szkła UV 400. Dzięki temu Twoje oczy będą chronione przed szkodliwym promieniowaniem UV ze słońca . Te ekskluzywne okulary przeciwsłoneczne znajdą zastosowanie podczas różnych aktywności, takich jak sport , a nawet do normalnego noszenia w ciągu dnia .

Cechy:

Nagrywa wideo FULL HD z dźwiękiem
Obsługa Wi-Fi i możliwość parowania ze smartfonami
Filtr UV 400
Sportowy design okularów

Dane techniczne:

Cechy: wideo, WiFi
Aparat: 3 MP CMOS + szeroki kąt 120 °
Rozdzielczość wideo: FULL HD 1080 P 1920*1080 30 fps
Format kompresji: H264
Format pliku wideo: MOV
Pamięć: obsługa kart Micro SD do 32 GB
Filtr UV: 400
Wymiary: 15,5 cm (szer) x 5,5 cm (wys) x 17 cm (gł)
Waga: 55g
Bateria: bateria litowa 770 mAh
Nagrywanie wideo: 1 godzina

Pakiet zawartości:

1x okulary przeciwsłoneczne z kamerą HD + WiFi
1x przenośny futerał
1x ściereczka do czyszczenia
1x kabel USB
1x instrukcja obsługi

Komentarze

Inne produkty