Bateria Powerbank o pojemności 2000mAh

Kod produktu: 11-225 Mam pytanie
nowy Bateria Powerbank o pojemności 2000mAh
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 79,15 zł
Cena z VAT 95,00 zł 150,00 zł
- +

Opis produktu Bateria Powerbank o pojemności 2000mAh

Bateria Powerbank o pojemności 2000mAh oraz bateria litowo-jonowa - wydajna ładowarka i zewnętrzna bateria o nowoczesnym i eleganckim wyglądzie. Ma miniaturowy rozmiar i wagę, dzięki czemu idealnie nadaje się do noszenia w kieszeni. Bateria jest przeznaczona do ładowania iPoda, iPhone'a, telefonów komórkowych, tabletów, odtwarzaczy MP3, urządzeń GPS i innych. Wydajna ładowarka i zewnętrzna bateria o nowoczesnym i eleganckim wyglądzie. Dzięki pojemności baterii 2000mAh ładuje baterię obecnego smartfona 1,5x. Wydajność wyjściowa portu USB to 1A. Całkowity czas ładowania powerbanku to 2-3 godziny. Poziom naładowania baterii sygnalizują cztery diody, więc nigdy nie zdarzy się, że POWERBANK się rozładuje i nie będziesz o tym wiedział.

Bateria zewnętrzna wyposażona jest w inteligentne chipy, które zapewniają jej ochronę przed przepięciem, przegrzaniem, przeładowaniem i całkowitym rozładowaniem. Użycie jest bardzo proste. Wystarczy podłączyć urządzenie kablem USB do zewnętrznej baterii i włączyć. Po naładowaniu odłącz kabel USB urządzenia, a zewnętrzna bateria po kilku sekundach automatycznie się wyłączy.

POWERBANK

Urządzenie zawiera diodę LED, która może służyć jako latarka, gdy urządzenie nie jest ładowane. Gdy akumulator jest w pełni naładowany, ta dioda LED może świecić przez kilka tygodni na stałe. Powerbank jest idealny na festiwale, kempingi, wycieczki, podróże zagraniczne lub jako awaryjne źródło zasilania na pracowite dni, kiedy konwencjonalne baterie w Twoim urządzeniu po prostu nie nadążają za Twoimi wymaganiami. Akumulator naładuje prawie każde urządzenie przenośne z gniazdami USB mini/micro USB. Urządzenie można łatwo ładować za pomocą kabla USB, za pośrednictwem komputera lub gniazdka elektrycznego.

Cechy:

Ochrona przed przepięciem, przegrzaniem, przeładowaniem i głębokim rozładowaniem
Miniaturowy rozmiar i waga baterii
Wskaźnik LED rozładowania akumulatora zewnętrznego
Około 1,5 raza więcej ładowania niż obecny telefon komórkowy
Dioda LED do oświetlenia awaryjnego
Bardzo lekka waga tylko 75 gram

Dane techniczne:
Typ baterii: Li-ion
Wyjście: 5V/1A
Wejście: 5V/1A
Pojemność: 2000 mAh
Całkowity czas ładowania: 2-3 godziny
Żywotność: 500 cykli ładowania
Temperatura pracy: -20°C do +50°C
Ochrona przeciwprzepięciowa: tak
Ochrona przed przegrzaniem: tak
Ochrona przed przeładowaniem: tak
Całkowita ochrona przed rozładowaniem: tak
Wymiary: 71*33*19mm
Waga: 75g

Zawartość:

1x bateria zewnętrzna 2000 mAh;
1x kabel USB

Komentarze

Inne produkty