O nas

Spółka

Efeel.com jest jednym z największych internetowych sprzedawców kamer - kamer szpiegowskich, CCTV, samochodów, kamer bezpieczeństwa. Założona w 2009 roku Efeel.com ma siedzibę na Słowacji (Europa Środkowa). Nasza filozofia biznesowa jest prosta: daj konsumentom i firmom to, czego chcą, kiedy chcą. Nigdy nie przestajemy ulepszać naszej światowej klasy operacji, stawiając na pierwszym miejscu naszych klientów i ich potrzeby.

Media Leaders Ltd. posiada uznany na całym świecie certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015
Kliknij, aby uzyskać więcej informacji
ISO zertifikat 9001:2008

Produkty

Naszym klientom oferujemy setki produktów, a nasza lista kategorii produktów i ofert produktowych rośnie z każdym dniem. Klienci Efeel wiedzą, że otrzymują najlepsze ceny i ekskluzywne oferty na szeroką gamę produktów, takich jak kamery bezpieczeństwa, kamery CCTV, kamery samochodowe, kamery szpiegowskie i wiele innych.

Nasze doskonałe relacje ze wszystkimi głównymi dostawcami oznaczają, że nasi klienci zawsze znajdą specjalne oferty na gorące produkty z każdej sekcji produktów. Aby pomóc naszym klientom wybrać właściwe produkty, ułatwiamy znajdowanie dostępności, cen, recenzji i ocen.


Usługa

W Efeel.com zawsze skupialiśmy się na pomaganiu klientom w oszczędzaniu czasu i pieniędzy. Dlatego zainwestowaliśmy w stworzenie strony internetowej, która pozwoli im bezpiecznie zarządzać swoimi kontami bez interwencji. To wzmacniające, całodobowe podejście do samoobsługi zapewnia zadowolenie naszych klientów, a nasze ceny są konkurencyjne .