Kamera szpiegowska HD 1920 x 1080 i WiFi

Kod produktu: 10-166 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 416,65 zł
Cena z VAT 500,00 zł
- +

Opis produktu Kamera szpiegowska HD 1920 x 1080 i WiFi

Kamera szpiegowska HD 1920 x 1080 i WiFi​. Dzięki kompaktowej, dyskretnej konstrukcji aparatu i miniaturowym rozmiarom idealnie nadaje się do tajnego nagrywania. Może grać w wysokiej jakości 1080p. Kamera obsługuje karty micro SD o maksymalnej pojemności 128 GB i może nagrywać do 20 godzin ciągłego nagrywania . Dzięki łączności WiFi możesz sparować kamerę z telefonem komórkowym za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji „HDMiniCam” (iOS, Android), dzięki której możesz przeglądać przechwycone obrazy z kamery w czasie rzeczywistym i ustawiać różne funkcje kamery.

Kamera Full HD z WiFi i 128 GB micro SD rejestruje obrazy w rozdzielczości 1920 x 1080 . Miniaturowy aparat ma tylko 5,8cm x 2cm x 1,3cm, a jego waga to 19g . Kamera nadaje się do nagrywania codziennych czynności, spotkań biznesowych lub do tajnego nagrywania, a także aktywności sportowej, ponieważ można ją łatwo przymocować do ubrania dzięki klipsowi z tyłu kamery. Posiada wbudowany akumulator , który może nagrywać obrazy Full HD nawet przez 2 godziny . Ta bateria jest bezprzewodowa, dzięki czemu kompaktowa mini kamera wideo nie jest ograniczona dodatkowymi przewodami zasilającymi.

kamera hd mini wifi w kształcie przycisku

Oczywiście, jeśli chcesz nagrywać dłużej niż 2 godziny, musisz podłączyć kamerę do power banku (przenośnej baterii) lub bezpośrednio do prądu za pomocą zasilacza sieciowego (brak w zestawie) za pomocą kabla USB, aby skopiować przechwycone nagrania do Twój komputer. Kamera znajdzie swoje zastosowanie podczas nagrywania spotkań biznesowych, ważnych spotkań, których nikt nie zauważy, dzięki niepozornemu czarnemu wykończeniu - optyce w kształcie przycisku.

przycisk kamery Full HD

Cechy:

Wysokiej jakości obrazy Full HD1080p
Kompaktowy i niepozorny design
Aparat w kształcie przycisku
Połączenie WiFi
Przetwarzanie jakości

Dane techniczne:

Format wideo: AVI
Format zdjęć: JPG
Współczynnik rozdzielczości wideo: 1920x1080p
Częstotliwość przechwytywania wideo: 30 fps
Kompresja wideo: H.264
Typ interfejsu: Mini USB
Nośniki pamięci: karta micro sd do 128 GB
Typ baterii: litowo-polimerowy
Napięcie ładowania: DC 5 V
Wymiary: 5,7 cm (długość) x 2 cm (szerokość) x 1,3 cm (głębokość)
Waga: 19g


Paczka zawiera:

1 x kamera Full HD z miniprzyciskiem
1 x kabel USB
1 x USB z oprogramowaniem
1 x płyta CD z oprogramowaniem
1 x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty