Inteligentna kamera ATOM 360 ° + samochód + monitorowanie i wykrywanie twarzy

Kod produktu: 52-005 Mam pytanie
Producent Amarylo
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 037,50 zł
Cena z VAT 1 245,00 zł 1 650,00 zł
- +

Opis produktu Inteligentna kamera ATOM 360 ° + samochód + monitorowanie i wykrywanie twarzy

Kąt widzenia inteligentnej kamery ATOM 360 ° z automatycznym monitorowaniem i wykrywaniem ludzkiej twarzy - nagroda CES Innovations Award. Nadaje się jako domowa kamera bezpieczeństwa, niania elektroniczna lub interaktywny skaner PET dla Twoich zwierząt. Ma wbudowaną dwukierunkową transmisję audio i wideo w jakości Full HD . Wykrywanie twarzy umożliwia aparatowi rozpoznanie ludzkiej twarzy. Gdy alarm jest wysyłany z ostrzeżeniem aparatu fotograficznego w wykryciu ruchu. Następnie kamera próbuje wykryć twarz i raz udaje jej się przesłać obraz twarzy człowieka.

Urządzenie wykrywa tylko ludzką twarz. Nie reaguje na inne zwierzęta ani przedmioty nieożywione. Detekcję ruchu wspiera również funkcja śledzenia osoby lub osób w zasięgu kamery. Servomotorček umożliwia automatyczne obracanie kamery i śledzenie ruchu wykrytej osoby. Następnie możesz uruchomić strumień wideo na żywo i komunikować się z osobą za pomocą dwukierunkowego dźwięku, aby dowiedzieć się, co się stało. Kamera posiada funkcję detekcji ruchu i monitoringu wykrytego w promieniu 12m.

To naprawdę najnowocześniejszy inteligentny aparat, który zdobył upragnioną innowację CES na rynku aparatów cyfrowych.

Inteligentny aparat Atom

Kamera posiada noktowizor IR o zasięgu 5m PIR oraz dwa czujniki dźwięku. Podczas transmisji na żywo można użyć i 4- krotny zoom cyfrowy. Jest to samoinstalujący się system bezpieczeństwa przeznaczony do użytku w pomieszczeniach. Kamera nadaje się głównie dla gospodarstw domowych do monitorowania domu, mieszkania, dzieci i zwierząt, ale może być również używana w biurze i każdym innym miejscu, gdzie masz podgląd tego, co się dzieje. Instalacja jest bardzo prosta. Po pobraniu aplikacji Amaryllo obsługujemy system operacyjny Android oraz iOS poprzez GOOGLEPLAY poprzez instalację kamery IP.

Aplikacja zawiera różne konfiguracje czujników, dzięki czemu można ustawić kamerę IP zgodnie z ich potrzebami. Za pomocą aplikacji urządzenie jest sparowane z routerem WiFi i aktywny jest system bezpieczeństwa. Kamera zapamiętuje do 4 różnych sieci WiFi, więc nie ma problemu z jej transmisją i zmianą miejsca użytkowania. Aplikacja umożliwia podłączenie innych kamer z amarylis. Pokryłeś tylko kilka pomieszczeń i przełączasz się między kamerami.

wykrywanie twarzy

Pełna nieprzenikalna komunikacja dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu. Jakość, bezpieczeństwo i szybkość transmisji obrazu i dźwięku jest bowiem na najwyższym poziomie. Poprzez aplikację Oglądaj transmisję na żywo z kamer w rozdzielczości Full HD 1920x1080. Gdy jest czujnik dźwięku lub czujnik ruchu, wyzwala alarm dźwiękowy aparatu i odbiera ustawienia tekstu i obrazu za pośrednictwem aplikacji na telefonie komórkowym. Transmisja na żywo może zacząć widzieć, co się dzieje. Po ustawieniu wideo lub zdjęcie można zapisać na karcie pamięci do 32 gigabajtów Dwukierunkowy dźwięk pozwala na zdalną komunikację. Kamera posiada wbudowany silnik, który umożliwia jej poruszanie się w zakresie 360°   pozwalając na monitorowanie pomieszczenia, w którym zainstalowana jest kamera. Opcjonalne funkcje poprawiające jakość obrazu to kompensacja podświetlenia.

Kamery bezpieczeństwa IP

Domowa kamera bezpieczeństwa IP jest stale zasilana przez zasilacz micro USB i AC/DC. Pobór prądu to tylko minimum 2A/5V więc w razie potrzeby możesz ją zasilać w miejscach, w których nie masz dostępu do sieci elektrycznej przez POWERBANK. Uchwyt można montować na różnych powierzchniach lub swobodnie układać na meblu. Firma bermudzka zapewnia kamerę i regulowana pamięć zewnętrzna na swoich serwerach. Oferuje bezpłatne 3-dniowe przechowywanie filmów alarmowych. Dla każdego alarmu w pamięci zewnętrznej nagrywany jest 10-sekundowy obraz wideo. To wystarczy, aby dowiedzieć się, co się stało i mieć dowody wideo.

Bermudian zapewnia również możliwość aktywacji usługi 30-dniowej lub 365-dniowej usługi , która zapewnia zewnętrzną przestrzeń dyskową na swoich serwerach dla Twoich filmów i zdjęć. Zestaw zawiera dodatkowe funkcje. Pakiety można testować w 30-dniowej wersji próbnej. Aktywacja usługi jest dostępna w czterech prostych krokach, korzystając z załączonej instrukcji i kodu QR. Ta usługa świadczona przez Amaryllis pobierana. Google zapewnia darmową przestrzeń dyskową i 15 gigabajtów , które można podłączyć za pomocą aplikacji i konta Google.

Kamera Full HD

funkcje:

Bezprzewodowa kamera bezpieczeństwa IP z IR Night Vision
Wykrywanie twarzy i śledzenie wykrytej osoby
Czujnik PIR i 2x audio z dwukierunkową transmisją audio
Używaj kart microSD do 32 GB
Wykrywanie i śledzenie ruchu wykryte w promieniu 12 metrów
Wysyłaj powiadomienia o zakłóceniach na swój telefon

specyfikacje:

Przetwornik obrazu 1/2.7" CMOS
Rozdzielczość: 1920x1080 Full HD 30fps, 720P, 480P, 360P
Zoom cyfrowy: 4x
Kąt kamery poprzez obrót kamery: 360
Kompresja wideo: H.264, MJPEG
Pamięć: karty microSD do 32GB
Bezpieczeństwo wideo 256-bitowe szyfrowanie
Protokoły sieciowe: TCP/IP, UDP/IP, HTTP/HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Wbudowany mikrofon:
Wykrywanie twarzy: tak (baza danych śledzenia wykryła osoby z twarzami)
Czujnik ruchu: czujnik ruchu PIR
Czujnik dźwięku 2x czujnik dźwięku
Audio: wbudowany mikrofon dwukierunkowy
Wysyłaj powiadomienia do urządzenia, tekst i zdjęcia: Tak
Noktowizor IR 8x LED IR
Zasilanie: zasilacz 2A/5V ze złączem USB
Zasilanie wtórne: połączenie POWERBANK
System operacyjny: iOS 7 i nowszy, Android 4.1 i nowszy
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 b / g / n
Wymiary: 90x90x100mm
Temperatura pracy: 0-35 ° C
Waga: 250 gramów


Zawartość:

1 domowa kamera bezpieczeństwa IP
1x kabel Micro USB
1 zasilacz AC/DC
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty

zniżka
zniżka
w magazynie