Domowa kamera IP HD iCam Plus 360° + 8 diod IR

Kod produktu: 52-003 Mam pytanie
Producent Amarylo
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 787,50 zł
Cena z VAT 945,00 zł 1 250,00 zł
- +

Opis produktu Domowa kamera IP HD iCam Plus 360° + 8 diod IR

Domowa kamera IP HD iCam Plus + 8 diod IR + kąt widzenia 360°. Kamera posiada noktowizor IR o zasięgu 5m PIR oraz dwa czujniki dźwięku. Posiada wbudowaną dwukierunkową transmisję audio i wideo w jakości HD, co pozwala na używanie jej jako niani lub interaktywnego skanera PET dla Twoich zwierząt. Podczas transmisji na żywo można użyć i 4- krotny zoom cyfrowy. Jest to samoinstalujący się system bezpieczeństwa przeznaczony do użytku w pomieszczeniach. Kamera nadaje się głównie dla gospodarstw domowych do monitorowania domu, mieszkania, dzieci i zwierząt, ale może być również używana w biurze i każdym innym miejscu, gdzie masz podgląd tego, co się dzieje.

interaktywny monitoring zwierzaka

Instalacja jest bardzo prosta. Po pobraniu aplikacji Amaryllo obsługujemy system operacyjny Android oraz iOS poprzez Google Play poprzez instalację kamery IP. Aplikacja zawiera różne konfiguracje czujników, dzięki czemu można ustawić kamerę IP zgodnie z ich potrzebami. Za pomocą aplikacji urządzenie jest sparowane z routerem WiFi i aktywny jest system bezpieczeństwa. Kamera zapamiętuje do 4 różnych sieci WiFi, więc nie ma problemu z jej transmisją i zmianą miejsca użytkowania. Aplikacja umożliwia podłączenie innych kamer z amarylis. Pokryłeś tylko kilka pomieszczeń i przełączasz się między kamerami.

Kamera IP HD

Pełna nieprzenikalna komunikacja dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu. Jakość, bezpieczeństwo i szybkość transmisji obrazu i dźwięku jest bowiem na najwyższym poziomie. Poprzez aplikację Oglądaj transmisję na żywo z kamery w rozdzielczości HD 1280x720. Gdy jest czujnik dźwięku lub czujnik ruchu, wyzwala alarm dźwiękowy aparatu i odbiera ustawienia tekstu i obrazu za pośrednictwem aplikacji na telefonie komórkowym. Transmisja na żywo może zacząć widzieć, co się dzieje. Po ustawieniu wideo lub zdjęcie można zapisać na karcie pamięci do 32 gigabajtów Dwukierunkowy dźwięk umożliwia komunikację zdalną. Kamera posiada wbudowany silnik, który umożliwia jej poruszanie się w zakresie 360°   pozwalając na monitorowanie pomieszczenia, w którym zainstalowana jest kamera. Opcjonalne funkcje poprawiające jakość obrazu to kompensacja podświetlenia.

Kamery ochrony

Domowa kamera bezpieczeństwa IP jest stale zasilana przez zasilacz micro USB i AC/DC. Pobór prądu to tylko minimum 2A/5V więc w razie potrzeby możesz ją zasilać w miejscach, w których nie masz dostępu do sieci elektrycznej przez POWERBANK. Firma bermudzka zapewnia kamerę i regulowana pamięć zewnętrzna na swoich serwerach. Oferuje bezpłatne 3-dniowe przechowywanie filmów alarmowych. Dla każdego alarmu w pamięci zewnętrznej nagrywany jest 10-sekundowy obraz wideo. To wystarczy, aby dowiedzieć się, co się stało i mieć dowody wideo. Bermudian zapewnia również możliwość aktywacji usługi 30-dniowej lub 365-dniowej usługi , która zapewnia zewnętrzną przestrzeń dyskową na swoich serwerach dla Twoich filmów i zdjęć. Zestaw zawiera dodatkowe funkcje. Pakiety można testować w 30-dniowej wersji próbnej. Aktywacja usługi jest dostępna w czterech prostych krokach według instrukcji priloženeého i kodu QR. Ta usługa świadczona przez Amaryllis pobierana. Google zapewnia darmową przestrzeń dyskową i 15 gigabajtów , które można podłączyć za pomocą aplikacji i konta Google.

kamera plus ICAM

funkcje:

Bezprzewodowa kamera bezpieczeństwa IP z IR Night Vision
Kąt widzenia do 360 °
Czujnik PIR i 2x audio z dwukierunkową transmisją audio
Używaj kart microSD do 32 GB
Możliwość wykorzystania jako niani lub śledzenia zwierząt
Wysyłaj powiadomienia o zakłóceniach na swój telefon

specyfikacje:

Przetwornik obrazu: 1/4 "CMOS
Rozdzielczość: 1280x720 HD 30fps 720P / 480P, 360P
Zoom cyfrowy: 4x
Kąt kamery przez obracanie kamery: 360
Kompresja wideo: H.264, MJPEG
Pamięć: karty microSD do 32GB
Bezpieczeństwo wideo 256-bitowe szyfrowanie
Protokoły sieciowe: TCP/IP, UDP/IP, HTTP/HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Wbudowany mikrofon:
Czujnik ruchu: czujnik ruchu PIR
Czujnik dźwięku 2x czujnik dźwięku
Audio: wbudowany mikrofon dwukierunkowy
Wysyłaj powiadomienia do urządzenia, tekst i zdjęcia: Tak
Noktowizor IR 8x LED IR
Zasilanie: zasilacz 2A/5V ze złączem USB
Zasilanie wtórne: połączenie POWERBANK
System operacyjny: iOS 7 i nowszy, Android 4.1 i nowszy
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 b / g / n
Wymiary: 80x80x80mm
Temperatura pracy: 0-35 ° C
Waga: 222 gramy

Zawartość:

1 domowa kamera bezpieczeństwa IP
1x kabel Micro USB
1 zasilacz AC/DC
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty

zniżka
zniżka
w magazynie