Bakteriobójcze światło UV ​2,5W z dezynfekcją ozonem

Kod produktu: 77-003 Mam pytanie
Producent /
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 416,65 zł
Cena z VAT 500,00 zł
- +

Opis produktu Bakteriobójcze światło UV ​2,5W z dezynfekcją ozonem

Bakteriobójcze światło UV ​2,5W z dezynfekcją ozonem to lampa uv led ze światłem ultrafioletowym idealna do 99,99% sterylizacji bakterii i wirusów (Corona - covid 19, itp.)​ Lampa bakteriobójcza UV 36 0° do skutecznej sterylizacji i dezynfekcji domu lub innych obszarów (samochód).   W dzisiejszych czasach często spotykamy się z różnymi zagrożeniami bakteryjnymi i wirusowymi w powietrzu, przed którymi warto się zabezpieczyć i zadbać o czystość powietrza w miejscach, w których spędzamy codzienną pracę lub wypoczynek. Będzie to naprawdę możliwe dzięki lampie UVC z ozonem. Lampa bakteriobójcza aktywnie sterylizuje z dyfuzją 360° , zapewniając maksymalne pokrycie dezynfekcji i oczyszczania powietrza z bakterii, wirusów i zapachów. Lampy bakteriobójcze + lampy UVC - najlepszy środek do dezynfekcji światłem UV do skutecznej dezynfekcji ozonem i sterylizacji pomieszczeń za pomocą słońca ultrafioletowego (żarówki, rurki, led) w sprzedaży online - możesz kupić w dobrej cenie.

bakteriobójcze światło UV

Lampa zawiera akumulator litowo-jonowy 700mAh, a jej kompaktowy rozmiar sprawia, że ​​jest praktyczna i przydatna w dowolnym miejscu. Lampa sterylizacyjna (lampa sunuv) jest powszechnie stosowana w służbie zdrowia jako lampa UVC do dezynfekcji sal operacyjnych lub gabinetów lekarskich. W gospodarstwach domowych lampy bakteriobójcze są lepiej znane jako światła ultrafioletowe.

Ta lampa do sterylizacji UV ma bardzo stylowy wygląd

Lampa bakteriobójcza UV do domu

Bakteriobójcza lampa UVC + dezynfekcja ozonem

Lampa bakteriobójcza działa jednocześnie ze światłem UV i ozonem, zapewniając maksymalną wydajność przez 30 minut. Lampa sterylizacyjna zabija do 99% bakterii, 100% roztoczy oraz usuwa nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu.

światło bakteriobójcze

Pozbycie się bakterii nie musi być trudne

Klasyczna metoda dezynfekcji jest czasem czasochłonna, a jednocześnie mało skuteczna w usuwaniu wszystkich bakterii i wirusów. Wypróbuj nową i skuteczną metodę dezynfekcji z czyszczeniem UV i ozonem w ciągu 30 minut.

bakteriobójcze żarówki uv

Szerokie zastosowanie lampy UV

Jest to lampa bakteriobójcza, która nadaje się do stosowania w mniejszych pomieszczeniach, takich jak garderoba, toaleta, pokój dziecięcy, pokój dla zwierząt, samochód itp., gdzie potrzebna jest dezynfekcja otoczenia.

Dezynfekcja lamp uvc

Kompaktowe wymiary - lampa bakteriobójcza

Ta lampa jest naprawdę bardzo stylowa i ma niewielkie wymiary, dzięki czemu jest bardzo łatwa w przenoszeniu i można ją zabrać ze sobą w torebce.

przenośny środek do dezynfekcji światła uv

Cechy produktu:

UV + ozon
Sterylizacja 360°
Kompaktowe wymiary
Skuteczność przeciwko wirusom, bakteriom, zapachom
Bateria do ponownego naładowania
Wszechstronne zastosowanie w różnych obszarach

Dane techniczne:

Model: Profio UVC Zion
Typ: lampa bakteriobójcza UV
Zasilanie: 5 V USB
Moc: 2,5W
Materiał: ABS
Bateria: 700 mAh
Zasilanie - 3,7V
Wymiary produktu: 140 mm (wysokość) x 60 mm (szerokość)
Waga: 400g

Zawartość Paczki:

1x Mini lampa bakteriobójcza UV
1x kabel USB
1x Instrukcja

Co to jest promieniowanie UV-C

Promieniowanie UV-C jest jednym z trzech rodzajów światła UV , jego długość fali powoduje uszkodzenie błony komórkowej oraz rozrywa DNA wirusów i bakterii oraz je niszczy. To bakteriobójcze promieniowanie ma zatem właściwości dezynfekujące . Ponieważ jest światłem UV, jest w stanie zdezynfekować wszystkie powierzchnie, na które oddziałuje, a w przypadku różnych tkanin wnika bezpośrednio w nie, nie uszkadzając ich. Takie światło bakteriobójcze nie jest nową technologią, ale jest stosowane od lat, głównie w służbie zdrowia. Lampy sterylizacyjne UV były używane głównie do dezynfekcji sal operacyjnych, ale mogliśmy je również zobaczyć w różnych gabinetach czy poczekalniach. Emiter bakteriobójczy był również używany w domu i był również znany jako lampa LED UV.

promieniowanie uvc - zastosowanie

Stosowanie światła bakteriobójczego, dezynfekcja UVC i sterylizacja:

- W służbie zdrowia, poczekalniach, gabinetach, salach operacyjnych
- W przemyśle spożywczym, magazynach żywności, powierzchniach magazynowych
- Sterylizacja wody pitnej
- W hodowli do dezynfekcji terrariów, akwariów, ściółki, żywności
- W hotelach, restauracjach, biurach, toaletach
- Sterylizacja klimatyzacji, narzędzi, instrumentów i maszyn

OSTROŻNOŚĆ

Po włączeniu lampy ludzie i zwierzęta muszą opuścić pomieszczenie!
Światło UV-C może spowodować uszkodzenie oczu, dlatego zalecamy zakup gogli ochronnych z naszej oferty podczas jego użytkowania.
W pomieszczeniu, które aktualnie dezynfekujesz, nie mogą znajdować się zwierzęta ani rośliny.

Komentarze

Inne produkty