Zestaw parkingowy AHD - 7" monitor LCD i kamera z 18 diodami IR

Kod produktu: 19-045 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 791,65 zł
Cena z VAT 950,00 zł 1 020,00 zł
- +

Opis produktu Zestaw parkingowy AHD - 7" monitor LCD i kamera z 18 diodami IR

Zestaw parkingowy AHD - 7" monitor LCD i kamera z 18 diodami IR LED noktowizor i 3x wejście AHD na dodatkowe kamery cofania. Dzięki rozdzielczości monitora i kamery AHD 1024x600p zobaczysz wszystkie szczegóły wyraźnie i ostro. Kamera AHD zadba o to o jakości obrazu nie tylko w dzień, ale dzięki 18 diodom IR będziesz dobrze widzieć podczas cofania nawet w nocy.Rozmiar ekranu LCD określa ten zestaw jako idealnego pomocnika przy cofaniu.

Masz możliwość podłączenia do 3 kamer cofania, co docenisz zwłaszcza podczas montażu na większych pojazdach mechanicznych, gdzie potrzebujesz więcej widoków pod różnymi kątami. Dzięki temu systemowi będziesz dokładnie wiedział, co dzieje się za lub wokół pojazdu. Zestaw zawiera 7" monitor LCD + 1x kamera noktowizyjna IR + 1x kabel 20m do połączenia kamery z monitorem (można podłączyć 2 kolejne kamery). Ten zestaw ma szerokie zastosowanie. Nadaje się do vana, minibusa , przyczepy kempingowe, autobusy, ciężarówki, naczepy, maszyny rolnicze, budowlane itp. Stopień ochrony IP kamery to IP 66 , co oznacza, że jest wodoszczelna, pyłoszczelna i odporna na uszkodzenia.

Pierwszy na rynku zestaw cofania o rozdzielczości AHD 1024x600p i 7" monitorze LCD z możliwością podłączenia do 3 kamer AHD z IR Night Vision.

Dzięki rozdzielczości AHD monitora i kamery zobaczysz wszystkie szczegóły wyraźnie i ostro.

Zestaw parkingowy AHD na zapasy

Monitor zawiera menu OSD, które pozwala dostosować ostrość, jasność, kontrast, a także umożliwia obracanie i odbijanie obrazu, aby realistycznie wyświetlić prawą i lewą stronę. Pilot ułatwia obsługę funkcji. Zawiera również parę wbudowanych głośników i rozdzielczość ekranu 1024x600px 16:9. Każda kamera ma swój kanał, a poszczególne kamery są przełączane za pomocą określonych przycisków bezpośrednio na monitorze lub za pomocą pilota. Monitor LCD umożliwia podłączenie wymaganej kamery ze światłami cofania za pomocą obwodu przełączającego, co pozwala automatycznie przełączyć się na wybraną kamerę, która pojawia się na monitorze podczas cofania. Monitor LCD można podłączyć do kamer na różne sposoby, na przykład w celu włączenia podczas cofania lub po uruchomieniu pojazdu. Kąt kamery jest regulowany. Monitor z kamerą wyposażony jest w regulowany wspornik , który można przymocować w wybranym miejscu. W zestawie znajduje się również osłona przeciwsłoneczna, która gwarantuje wyraźny obraz i brak odblasków.

Zestaw kamerowy Kvaci

W przypadku konieczności zamontowania monitora w inny sposób niż za pomocą uchwytu (co znajduje się w zestawie) w naszej ofercie znajdziesz kolejne trzy rodzaje podstawek, które pozwalają przymocować monitor np. do szyby lub w miejscu, w którym jest potrzebne. Jeśli potrzebujesz umieścić kamerę na przyczepie, którą można zdemontować z samochodu lub ciężarówki, możesz kupić w naszym e-sklepie kabel połączeniowy kamery cofania do przyczep i naczep. Zapewnia to łatwe odłączenie systemu cofania i ponowne podłączenie.

Włastnoti:

Monitor LCD AHD 7"
Możliwość podłączenia 3 dodatkowych kamer
Noktowizor w promieniu 10m
Kąt widzenia kamery 150°
Menu OSD z pilotem
Rozdzielczość wyświetlacza 1024x600px

Dane techniczne monitora:

7-calowy monitor LCD
System: PAL/NTSC
Proporcje obrazu: 16: 9
Rozdzielczość monitora: 1024 x 600
Wejścia: 3x AV
Kontrast: 300:1
Regulacja: jasność, kontrast, kolor
Zasilanie: DC 12 V-24 V
Pobór mocy: 5W
Temperatura pracy: -10ºC do 60ºC
Temperatura przechowywania: -20ºC do 70ºC

Dane techniczne aparatu:

Przetwornik obrazu: MIX SONY225 CMOS 1/3"
Rozdzielczość: HD 1024x600
System: PAL/NTSC
Minimalne oświetlenie: 0,1 luksa
Noktowizor IR: tak 18 diod IR
Odległość widzenia w nocy: 10 m
Kąt widzenia: 150°
Ochrona IP: IP 66 wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na uszkodzenia
Pobór mocy: 3W
Temperatura pracy: -20 do 70 ° C
Zasilanie prądem stałym: 12V-24V

Zawartość Paczki:

1x7" monitor LCD AHD
1x kamera przechwytywania AHD
1x kabel połączeniowy 20m
1x pilot zdalnego sterowania
1x osłona przeciwsłoneczna
1x wspornik do montażu monitora
1x wspornik do montażu kamery
2x przewód zasilający
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty