Breloczek Bluetooth - lokalizator kluczy z lokalizatorem WiFi z lokalizacją GPS + alarm dwukierunkowy

Kod produktu: 09-120 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 291,65 zł
Cena z VAT 350,00 zł
- +

Opis produktu Breloczek Bluetooth - lokalizator kluczy z lokalizatorem WiFi z lokalizacją GPS + alarm dwukierunkowy

Breloczek Bluetooth - lokalizator kluczy z lokalizatorem WiFi z lokalizacją GPS + alarm dwukierunkowy. Ten brelok działa jako urządzenie zapobiegające zgubieniu, a nawet jako wyszukiwarka osób lub zwierząt. Włącz ten tracker i sparuj go z telefonem przez Bluetooth . Następnie pobierz aplikację na swój telefon ręcznie lub za pomocą kodu QR w instrukcji (iOS/Android). Do aplikacji można podłączyć do 8 trackerów Bluetooth. Wizjerem można sterować za pośrednictwem aplikacji.

Urządzenie komunikuje się z telefonem za pośrednictwem aplikacji i zostaniesz powiadomiony, gdy obiekt lub osoba opuści efektywny zasięg Bluetooth. Tracker zacznie wydawać sygnał dźwiękowy, zostaniesz ostrzeżony alarmem na telefonie komórkowym, a aplikacja pokaże nawet ostatnią lokalizację GPS trackera.

Wyszukiwarka kluczy - wyszukiwarka bluetooth do kluczy, telefonu komórkowego itp

Wyszukiwarka kluczy - wyszukiwarka bluetooth do kluczy, telefonu komórkowego itp

Podłącz tracker do wszystkiego, co możesz zgubić i naciśnij przycisk „Alarm” w aplikacji mobilnej, aby znaleźć tracker w aktywnym zasięgu. Pomoże Ci szybko znaleźć zgubione klucze, a nawet dziecko, które zniknie Ci z oczu, natychmiast zostaniesz o tym powiadomiony, możesz go również użyć do samochodu, zwierzaków, torby, teczki lub innych rzeczy. Głośny sygnał dźwiękowy poprowadzi Cię do zagubionego przedmiotu. Lub gdy np. wyjdziesz z domu i zapomnisz portfela, w którym po raz pierwszy włożyłeś inteligentny wizjer, ostrzeże Cię alarm w telefonie.

Działa to również w drugą stronę alarm DWUKROTNY. Za każdym razem, gdy tracker oddala się od telefonu komórkowego, tracker zacznie wydawać sygnał dźwiękowy, ale alarm włączy się również w telefonie komórkowym. Na przykład idziesz do pracy, ale zapominasz telefonu komórkowego w domu, masz ze sobą lokalizator, wychodzisz i gdy tylko oddalisz się, lokalizator zaczyna pikać i rozumiesz, że zostawiłeś telefon telefon w domu. Ale przydatna rzecz? Urządzenie posiada również inną praktyczną funkcję, za pomocą pilota w trackerze można również użyć tej zawieszki jako zdalnego wyzwalacza do robienia selfie telefonem komórkowym . Wystarczy nacisnąć przycisk sterujący na trackerze (oczywiście aplikacja mobilna też musi być aktywna).

zapobiegające zgubieniu urządzenia Bluetooth


Cechy:

Materiał: tworzywo sztuczne + stop cynku
Wersja Bluetooth: V4.0
Alarm dwukierunkowy
Odległość robocza: maks. 10m
Zasilanie: 1 x bateria CR2032 (brak w zestawie)
Aplikacja mobilna: pobierz IK anti-lost (iSearching) z App Store lub Google Play
Kompatybilność: Android 4.3/iOS 7.0 i nowsze
Rozmiar: ok. 7x3x1 cm

Przycisk sterujący: przytrzymaj przez 3 sekundy, aby włączyć/5 sekund, aby wyłączyć urządzenie.

Pakiet zawiera:
1x brelok do kluczy
1x instrukcja obsługi

Komentarze

Inne produkty