Monokular z IR LED Night Vision do 100m + 3-krotny zoom optyczny

Kod produktu: 10-140 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 958,35 zł
Cena z VAT 1 150,00 zł
- +

Opis produktu Monokular z IR LED Night Vision do 100m + 3-krotny zoom optyczny

Monokular z noktowizorem IR LED do 100m/400m światła dziennego z zapisem na micro SD i mocowaniem do paska na głowę. Zapewnia stabilne ustawienie urządzenia przed oczami, co umożliwia widzenie w ciemności, mając wolne obie ręce. Konstrukcja urządzenia oparta jest na modelach wojskowych, dzięki czemu jest atrakcyjna do gier terenowych lub turystyki nocnej. Każdy z nas marzył kiedyś o zobaczeniu w nocy. Czy należysz do nich? Jeśli tak, to z tym teleskopem nie będzie problemu. To innowacyjny teleskop wyposażony w noktowizor LED IR oraz rewolucyjny monitor panoramiczny , który zapewnia komfortowe oglądanie obojgiem oczu.

3-krotny obiektyw optyczny + 2-krotny zoom cyfrowy z dużą przysłoną F 1.4​.

lornetka z noktowizorem

Noktowizor oferuje możliwość widzenia nawet w całkowitej ciemności na odległość do 100m oraz do 400m w ciągu dnia . Dzięki dwukrotnemu powiększeniu możesz monitorować swój obiekt w najbardziej szczegółowym widoku . Masz możliwość dostosowania jasności lornetki w zależności od światła zewnętrznego i ostrości obiektywu, aby uzyskać doskonałe widzenie szczegółowe.

Teleskop szerokoekranowy noktowizora

Urządzenie obsługuje karty microSD, co pozwala na przechwytywanie materiału wideo i zdjęć , które można oglądać bezpośrednio na wbudowanym monitorze. Wbudowana bateria 3000 mAh zapewnia widzenie w nocy przez 8 godzin w dzień i 5 godzin w nocy , a ładowanie odbywa się za pomocą kabla micro USB dołączonego do zestawu. Urządzenie ma czarny design z gumowanymi przyciskami, które są łatwe w użyciu w dzień iw nocy. Opakowanie zawiera regulowany pasek do mocowania na głowie, zapewniający wygodne noszenie. Zimą dni są skrócone, co utrudnia nam cieszenie się zajęciami, z których normalnie korzystamy przez resztę roku. Jednak dzięki temu cyfrowemu teleskopowi nic nie przeszkodzi Ci w cieszeniu się ulubionymi zajęciami, niezależnie od zewnętrznych warunków oświetleniowych. Może znaleźć zastosowanie w polowaniach, biwakach, wędkarstwie lub w zwykłym monitoringu przyrody.

Cechy:

Wyświetlanie z zasięgiem do 400m w ciągu dnia
Noktowizor do 100m
2x zoom
Regulacja jasności i ostrości obiektywu
Obsługa kart micro SD
Funkcja przechwytywania wideo i zdjęć
Zintegrowany akumulator

Dane techniczne:

Noktowizor LED na podczerwień
Zoom: 2-krotny zoom optyczny
Zasięg w ciągu dnia: 400m
Zasięg w nocy: 100m
Zintegrowana bateria: 3000 mAh
F 1.4 Duża przysłona
Ładowanie: kabel micro USB
Żywotność baterii: 8 godzin dziennie/5 godzin noc
Wymiary: 14 cm (szer) x 6,6 cm (wys) x 16,5 cm (gł)
Waga: 335g

Zawartość Paczki:

1x noktowizor;
1x regulowany pałąk
1x pasek na szyję;
1x kabel Micro USB
1x instrukcja obsługi

Komentarze

Inne produkty