Elektroniczny tłumacz głosu LANGIE S2 - z obsługą karty SIM

Kod produktu: 70-004 Mam pytanie
Producent LANGIE
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 541,65 zł
Cena z VAT 1 850,00 zł
- +

Opis produktu Elektroniczny tłumacz głosu LANGIE S2 - z obsługą karty SIM

Elektroniczny tłumacz głosu Comet LANGIE S2 - z obsługą karty SIM ( 53 języki ). Unikalny cyfrowy tłumacz głosowy otworzy przed Tobą nowe możliwości na całym świecie!

LANGIE jest dostępny w nowej wersji S2 , która zawiera szereg ulepszeń w stosunku do swojego poprzednika, LT-52. Przede wszystkim nie jest już tylko kompilatorem, ale w pełni funkcjonalnym przewodnikiem turystycznym . Najważniejszą różnicą jest obsługa karty SIM 3G - LANGIE GLOBAL SIM, za pomocą której można komunikować się w 160 krajach świata.

Dwukierunkowe tłumaczenie głosowe z bezpośrednim tłumaczeniem głosowym, dzięki któremu zrozumienie ludzi podczas podróży po świecie nie będzie już dla Ciebie problemem . Lubisz podróżować i odkrywać nowe miejsca? Potrzebujesz przetłumaczyć język? Na pewno pamiętasz nieprzyjemne sytuacje, które miały miejsce z powodu bariery językowej. Nigdy więcej! Cyfrowy tłumacz głosowy LANGIE, zawierający do 53 niesamowitych języków, w tym słowacki lub czeski , ułatwi Ci komunikację za granicą. Ciekawie zapowiada się też żywotność baterii, która w trybie czuwania wynosi do 5 dni .

Korzystaj z tłumaczenia w 160 krajach na całym świecie za pośrednictwem LANGIE GLOBAL SIM

tłumacz głosowy LANGIE S2 160 krajów 3G SIM
Jeśli nie masz dostępnej sieci Wi-Fi, możesz użyć sieci 3G , aby połączyć się z Internetem. Korzystanie z karty SIM Langie Global, która po zakupie obejmuje początkowy kredyt w wysokości 10 USD (około 50 MB , które można wykorzystać na ponad 500 tłumaczeń - średnio 7 sekund na frazę) w ponad 160 krajach świata. Pełna lista krajów TUTAJ .
Ważność karty SIM LANGIE GLOBAL nie jest ograniczona w czasie i wygasa tylko wtedy, gdy karta SIM nie jest używana przez ponad 2 lata. Po wykorzystaniu danych prepaid możesz doładować kartę SIM bezpośrednio przez stronę www.langieglobalsim.com po podaniu numeru telefonu i wybraniu metody ładowania.

Translator LANGIE S2 oferuje również możliwość stworzenia punktu dostępowego karty SIM LANGIE GLOBAL - 3G HOT SPOT. Jeśli chcesz utworzyć i udostępnić punkt dostępu Hotspot Langie innym urządzeniom (takim jak telefon komórkowy lub tablet) i korzystać z danych internetowych na całym świecie, lepiej wybrać ograniczony czasowo pakiet danych internetowych z większą ilością danych (na przykład 1GB - 5GB). Jeśli korzystasz z karty SIM tylko do tłumaczenia online przez LANGIE, który zużywa tylko niewielką ilość danych, wystarczy doładować kredyt za (10 USD - 100 USD, czyli około 50MB - 500MB danych) i te dane są nieograniczony czasowo, dzięki czemu można z nich korzystać przez 1-2 lata (bez ograniczonej ważności).

Teraz możesz włożyć dowolną kartę SIM do LANGIE, ale nie musisz wkładać żadnej karty SIM, jeśli nie chcesz. Wystarczy połączyć się z dostępną siecią Wi-Fi, a tłumaczenie LANGIE działa tak, jak powinno.

FILM PROMOCYJNY LANGIE S2

Langie znajduje zastosowanie również podczas pracy za granicą.

Jeśli nie posługujesz się biegle językiem obcym kraju, w którym zamierzasz pracować, LANGIE jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Czy to dla kobiet wykonujących pracę pielęgniarską za granicą, czy dla mężczyzn wykonujących różne prace budowlane.

Tłumacz LANGIE używa za granicą

Brak dodatkowych opłat za aktualizacje lub inne ukryte opłaty. Nie musisz rejestrować danych osobowych ani instalować aplikacji na telefonie komórkowym.

elektroniczny tłumacz głosu langie

Elektroniczny tłumacz głosu LANGIE otworzy przed Tobą nowe możliwości na całym świecie! Przeznaczony jest dla wszystkich , zarówno dzieci jak i osób starszych , które docenią łatwość obsługi tłumacza. Tłumacz głosowy , który będzie z Tobą wszędzie. Potrafi z łatwością tłumaczyć długie zdania (nie tylko krótkie frazy). Tłumacz LANGIE online i offline jest w naszym magazynie bezpośrednio do sprzedaży - cena, która jest więcej niż adekwatna do jego użycia.

Jak to działa wideo

Możesz zobaczyć więcej filmów bezpośrednio na kanale LANGIE Youtube TUTAJ : you tube langie kanał

Tłumacz słów mówionych będzie również służył jako odtwarzacz multimedialny dla filmów, zdjęć lub jako tłumacz grupowy (możesz sparować więcej tłumaczy LANGIE) - szczególnie odpowiedni dla wielu delegacji zagranicznych. Inną opcją dla Ciebie będzie możliwość nauki języka obcego - zaawansowanego oprogramowania do nauki. Masz więc do dyspozycji słownik tłumaczeń w 53 językach (nie tylko słownik angielskiego) i możesz tłumaczyć zdania lub inne teksty online/offline.

To REWOLUCJA w KOMUNIKACJI !!!

NAJLEPSZY TŁUMACZ GŁOSU NA ŚWIECIE

Tłumacz Langie S2 obsługuje 53 języki, a wszystko to w formie audio i naprawdę z niewiarygodną DOKŁADNOŚCIĄ TŁUMACZENIA!

tłumaczenie LANGIE S2

Jak to właściwie działa?

Działa na bardzo prostej i intuicyjnej zasadzie . Po prostu przytrzymaj klawisz dotykowy na urządzeniu podczas wypowiadania słów, a następnie puść, a urządzenie natychmiast przetłumaczy wymagane zdania.

Langie jest wyposażony we wbudowany 1-calowy ekran dotykowy LCD oraz podwójny system wysokiej jakości głośników i mikrofonów. Langie posiada mikrofon i głośnik znajduje się na przedniej ściance urządzenia, dzięki czemu można wypowiadać komunikat w swoim własnym języku , a osoba obok Ciebie (obca osoba) natychmiast usłyszy tłumaczenie na swój język. W zamian obcokrajowiec może odpowiedzieć w swoim języku przez mikrofon i głośnik z tyłu urządzenia, a Ty natychmiast usłyszy tłumaczenie w Twoim języku.


langie S2 przykłady tłumaczeń
Jeśli chcesz przetłumaczyć jakiś tekst lub słowa na inny język, po prostu naciśnij i przytrzymaj niebieski przycisk mikrofonu i zwolnij go po zakończeniu wypowiadanej wiadomości (tekstu). W ciągu 1-2 sekund tłumacz przetłumaczy Twoją wiadomość w formie tekstu wyświetlanego na wyświetlaczu, a ta wiadomość będzie również dostępna w formie audio (ten język musi być obsługiwany). Jeśli chcesz przetłumaczyć to, co mówi druga osoba, po prostu naciśnij i przytrzymaj żółty przycisk mikrofonu i zwolnij go ponownie, gdy wiadomość się skończy. Cały proces jest niesamowicie prosty.

LANGIE S2 jak działa tłumacz

Bardzo praktyczna jest również funkcja tłumacza GRUPY iz pewnością znajdzie swoje zastosowanie w różnych delegacjach zagranicznych.

Wystarczy sparować swoje urządzenie z 2 lub więcej użytkownikami LANGIE online przez Wi-Fi, aby przewodnik lub tłumacz mógł rozmawiać jednocześnie z wieloma osobami na całym świecie. Ta funkcja wspiera również tworzenie grupy, w której więcej osób mówiących różnymi językami może się ze sobą komunikować, a każda z nich może znajdować się w innym kraju. Na jednym urządzeniu można utworzyć kilka niezależnych grup.

Ten tłumacz tekstów i zdań z łatwością sobie z tym poradzi. Tłumacz kieszonkowy może rozpoznać Twój głos, a następnie przetłumaczyć go w czasie rzeczywistym na wiele języków, dzięki czemu jest doskonałym narzędziem językowym w podróży, samokształceniu, robieniu zakupów lub w biznesie. Od razu tłumaczy Twoje słowa, dzięki czemu czujesz się tak, jakbyś bezpośrednio komunikował się z inną osobą. Dzięki praktycznej mini konstrukcji jest bardzo łatwy do przenoszenia , można go schować do kieszeni, torebki i tak dalej.

tłumacz kieszonkowy 53 języki langie S2

Tutaj możesz zobaczyć tabelę obsługiwanych języków tłumacza LANGIE.

Nie wszystkie języki mają dostępne tłumaczenie głosowe, ale większość języków zawiera tłumaczenie tekstu mówionego
(wszystkie języki tłumaczą frazy w formie tekstowej na wyświetlaczu LCD).

Obsługiwane języki LANGIE S2

Pełna lista języków:

afrykański, arabski, bengalski, bułgarski, kambodżański, kantoński, chiński, chorwacki, czeski, duński, holenderski, angielski, filipiński, fiński, francuski, niemiecki, grecki, hebrajski, hindi, węgierski, indonezyjski, islandzki, włoski, japoński, jawajski, koreański, laotański, litewski, malajski, malajski, nepalski, norweski, perski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, serbski, syngaleski, słowacki, słoweński, hiszpański, sundajski, suahili, szwedzki, tamilski, telugu, tajski, turecki, wietnamski, ukraiński, urdu

Tłumacz kieszonkowy w trybie offline bez połączenia z Internetem oferuje:

Obsługa multimediów - galeria zdjęć, cyfrowy dyktafon, odtwarzacz wideo i muzyki.
Funkcja edukacyjna - zawiera edukację głosową i obrazkową dla podstawowych języków. Dzięki temu możesz uczyć się języka, gdziekolwiek jesteś.
Wzmacniacz audio - nagrywa, a następnie wzmacnia wypowiadane słowa, bardzo pomaga w komunikacji z osobami słabo słyszącymi.

Funkcje tłumacza LANGIE S2

Jeśli sparujesz tłumacza kieszonkowego z Wi-Fi online, uzyskasz kilka interesujących funkcji:

Wyszukiwanie głosowe obrazów — rozpoznaje Twój głos, a następnie wyszukuje żądaną rzecz w postaci obrazu.
Tłumacz grupowy — dołącz do rozmowy grupowej z osobami posługującymi się różnymi językami.
Tłumaczenie z języka ojczystego na inne języki świata wymaga połączenia internetowego.

Podgląd tłumaczenia LANGIE S2 Tłumacz głosowy w 53 językach
Rozpoznaje Twój głos, a następnie tłumaczy go na wiele języków. Aby uzyskać lepsze rozpoznawanie słów, wymagane jest połączenie internetowe Wi-Fi.
Wyszukiwanie głosowe obrazów LANGIE S2 Wyszukiwanie głosowe obrazów
Rozpoznaje Twój głos, a następnie wyszukuje żądany obraz. Wymagane jest połączenie internetowe Wi-Fi.
Tłumacz grupowy LANGIE S2 Tłumacz grupowy
Łączność online umożliwia konwersacje grupowe z osobami w różnych językach. Wymagane jest połączenie internetowe Wi-Fi.
Tłumaczenie offline LANGIE S2 Tłumacz słów bez połączenia online
Rozpoznaje Twój głos i może tłumaczyć krótkie frazy lub proste słowa w oparciu o wbudowany algorytm używany do zrozumiałych tłumaczeń. Obsługuje tylko 13 języków świata.
Nauka języka LANGIE S2 Opcja samouczenia bez połączenia online
Dzięki wbudowanemu oprogramowaniu bardzo szybko i sprawnie nauczysz się wybranego języka świata.

Cechy:

Natychmiastowe tłumaczenie w 53 językach
Czuły mikrofon z rozpoznawaniem głosu
Cyfrowy dyktafon
Odtwarzacz muzyki i wideo
Tłumaczenie online/offline
Żywotność baterii: 5 dni w trybie czuwania/5-8 godzin ciągłej pracy

tłumacz LANGIE S2

Jakie są zalety ręcznego tłumacza LANGIE w porównaniu z klasycznym tłumaczem za pośrednictwem aplikacji na telefonie?

  1. Tłumacz LANGIE to profesjonalne urządzenie tłumaczące, system sprzętu i oprogramowania został zaprojektowany i wyprodukowany bezpośrednio do tłumaczenia mowy. Nie jest to telefon zaprojektowany do wielu celów.
  2. Posiada technologię do użytku w hałaśliwym otoczeniu ( redukcja szumów mowy podczas tłumaczenia ), klasyczna aplikacja do tłumaczenia ma z tym problem.
  3. Bardzo prosty i łatwy w użyciu . Nawet dla osób nie posiadających umiejętności technicznych.
  4. Wykorzystując najwyższą jakość usług tłumaczeniowych i integrując główne systemy rozpoznawania tłumaczeń na świecie, mechanizm uczenia się LANGIE jest prawie na tym samym poziomie, co ludzie. Jego system rozpoznawania języka jest hybrydowy , oparty na modelowaniu akustycznym sieci neuronowych i modelowaniu języka.
  5. Korzysta z zaawansowanej usługi tłumaczeniowej, dokładność tłumaczenia jest znacznie wyższa niż w klasycznych darmowych aplikacjach tłumaczeniowych w telefonie.
  6. LANGIE korzysta z własnych serwerów tłumaczeniowych w wielu miejscach na świecie, usługa tłumaczeniowa jest stabilna, a szybkość tłumaczenia jest duża.
  7. Jest to samodzielny produkt , który nie jest powiązany z korzystaniem z telefonu komórkowego lub aplikacji w telefonie, nie przechowuje i nie wymaga żadnych danych osobowych w porównaniu do korzystania z aplikacji mobilnej przez telefon.
  8. LANGIE ma również wiele innych funkcji , takich jak uczenie się, interpretacja grup i tak dalej .
  9. W wielu przypadkach korzystanie z telefonu komórkowego ma charakter osobisty . Osoba, z którą próbujesz się komunikować, nie zna Twojego telefonu i po pewnym czasie prawdopodobnie będziesz musiał zwrócić telefon, aby odblokować ekran. Mobile jest przeznaczony dla jednego użytkownika , a nie dla wielu użytkowników. Używanie telefonu komórkowego do tych dwukierunkowych tłumaczeń sprawia, że ​​jest to dość niewygodne.
  10. LANGIE nie wymaga żadnych ukrytych opłat za korzystanie z usług tłumaczeniowych.

Dlaczego lepiej mieć połączenie ONLINE niż tłumaczenie OFFLINE podczas korzystania z LANGIE?​

Oczywiście musisz zdać sobie sprawę, że każdy tryb tłumaczenia OFFLINE dla wszystkich tłumaczy zawiera tylko ograniczone słownictwo (tylko podstawowe), a tłumaczenie jest często niedokładne lub niezrozumiałe. Tryb ONLINE po podłączeniu do sieci WiFi zapewnia stałą aktualizację i korektę tłumaczenia , baza danych jest kilkakrotnie większa niż tłumaczenia offline dzięki czemu masz gwarancję, że tłumaczenie będzie jak najdokładniejsze i będziesz mógł komunikować się bez żadnych trudność. W przypadku połączenia WiFi zalecamy utworzenie mobilnego punktu dostępowego HOT SPOT bezpośrednio z telefonu komórkowego (który zawsze będziesz mieć pod ręką) lub użycie karty SIM LANGIE GLOBAL 3G.

Czy Langie potrafi naprawdę rzetelnie tłumaczyć?

LANGIE to zaawansowany produkt informatyczny najnowszej generacji . W celu uzyskania najlepszych wyników tłumaczenia współpracuje z 7 wyszukiwarkami internetowymi. Producent COMET ma nawet ponad 20-letnie doświadczenie na rynku edukacji i tłumaczeń w różnych językach świata. LANGIE stale rozbudowuje i aktualizuje swoją bazę tłumaczeń (przez OTA) bezpośrednio na Twoje urządzenie, aby zapewnić najbardziej efektywne narzędzie kieszonkowe do tłumaczenia na inne języki w dzisiejszych czasach.

Dane techniczne:

Typ: LANGIE S2
Procesor: czterordzeniowy ARM Cortex 1,3 GHz
Pamięć: 16 GB
LCD: 1,08" ekran dotykowy (27,5 mm)
3G: WCDMA
Bateria: 3,7 V/2000 mAH
Wi-Fi 802.11b/g/n
Bluetooth: 4.0
Karta Micro SD: obsługuje do 32 GB
USB: Micro USB 2.0
Wejście słuchawkowe - złącze Jack 3,5 mm
Adapter USB: wejście 100V - 240V
Adapter USB: wyjście 5V DC 1500mA
Wymiary: 48mm x 148mm x 17mm
Waga: 125g

Pakiet LANGIE zawiera:

1x tłumacz głosowy LANGIE S2
1x ładowarka USB
1x kabel USB
1x Słuchawki
1x futerał ochronny
1x igła do pobierania kart SIM
1x gumowy długopis;
1x smycz

Zawartość pakietu tłumacza LANGIE S2

Komentarze

Inne produkty