Mini kamera szpiegowska HD z uchwytem magnetycznym

Kod produktu: 10-165 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 500,00 zł
Cena z VAT 600,00 zł
- +

Opis produktu Mini kamera szpiegowska HD z uchwytem magnetycznym

Kamera Mini Spy HD 1920x1080 z uchwytem magnetycznym obsługującym karty micro SD do maksymalnie 128 GB i do 20 godzin ciągłego nagrywania. Okrągła mini kamera WiFi Full HD z obrotowym przegubem magnetycznym, dzięki któremu dostosujesz kąt fotografowania do swoich potrzeb . Miniaturowy aparat ma zaledwie 4 cm x 2,5 cm, a jego waga to 29g . Kamera nadaje się do nieobserwowanego monitorowania aktywności w pomieszczeniu lub jako zabezpieczenie w biurze, domu i tak dalej. W opakowaniu znajdziesz uchwyt z przegubem obrotowym oraz magnes ułatwiający montaż kamery a z drugiej strony uchwytu znajduje się powierzchnia klejąca, dzięki której możesz umieścić kamerę bezpośrednio w dowolnym miejscu dla uzyskania wysokiej jakości obrazu wideo .

Posiada wbudowany akumulator , który może nagrywać obrazy Full HD do 2 godzin . Ta bateria to bezprzewodowa i kompaktowa mini kamera, która nie jest ograniczona żadnymi dodatkowymi przewodami zasilającymi. Może nagrywać obrazy w wysokiej rozdzielczości 1920x1080. Kamera obsługuje karty micro SD o maksymalnej pojemności 128 GB i może nagrywać do 20 godzin ciągłego nagrywania . Dzięki połączeniu WiFi możesz sparować kamerę z telefonem komórkowym poprzez darmową aplikację „ BVCAM ” (iOS, Android) dzięki której możesz oglądać przechwycone obrazy z kamery w czasie rzeczywistym oraz ustawiać różne funkcje kamery.

szpieg mini wifi okrągła kamera

Oczywiście, jeśli chcesz nagrywać dłużej niż 2 godziny, musisz podłączyć kamerę do power banku (przenośnej baterii) lub bezpośrednio do prądu za pomocą zasilacza sieciowego (brak w zestawie) za pomocą kabla USB, aby skopiować przechwycone nagrania do Twój komputer. Dzięki niepozornemu, czarnemu wykończeniu kamera znajdzie swoje zastosowanie podczas nagrywania spotkań biznesowych, ważnych spotkań, których nikt nie zauważy.

Cechy:

Wysokiej jakości obrazy Full HD1080p
Kompaktowa i łatwa do przenoszenia konstrukcja
Połączenie WiFi
Przetwarzanie jakości
Obrotowy przegub magnetyczny

Dane techniczne:

Format wideo: AVI
Współczynnik rozdzielczości wideo: 1920x1080p
Częstotliwość przechwytywania wideo: 30 fps
Typ interfejsu: Mini USB
Nośniki pamięci: karta TF do 128 GB
Typ baterii: litowo-polimerowy
Pojemność baterii: 3000 mAh
Napięcie ładowania: DC 5 V
Wymiary: 4 cm (średnica) x 2,5 cm (głębokość)
Waga: 29g

Paczka zawiera:

1x okrągła mini kamera Full HD
1x kabel USB
1x USB z oprogramowaniem
1x magnetyczny przegub obrotowy
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty