Kamera IP WiFi na zewnątrz HD iSensor Patio - obrotowa 240°

Kod produktu: 52-002 Mam pytanie
Producent Amarylo
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 787,50 zł
Cena z VAT 945,00 zł 1 250,00 zł
- +

Opis produktu Kamera IP WiFi na zewnątrz HD iSensor Patio - obrotowa 240°

Kamera IP WiFi na zewnątrz iSensor Patio - rozdzielczość HD+ obrotowa z kątem widzenia 240° - nadaje się głównie dla gospodarstw domowych do monitorowania na zewnątrz domu. Jest to kamera bezpieczeństwa odporna na wodę i promieniowanie UV. Jest to system alarmowy do samodzielnego montażu, który nadaje się nie tylko do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych, ponieważ dzięki swojemu opakowaniu jest całkowicie odporny na wodę i promieniowanie UV.   Można go zainstalować np. na zewnętrznej ścianie domu i monitorować jej wejście, parking, ogród lub inne miejsce, w którym chcesz śledzić, co się dzieje.

Może służyć jako kamera dzwonkowa przy drzwiach, ponieważ posiada wbudowany mikrofon do komunikacji dwukierunkowej. Instalacja jest bardzo prosta. Po pobraniu aplikacji Amaryllo obsługujemy system operacyjny Android oraz iOS poprzez Google Play poprzez instalację kamery IP. Aplikacja zawiera różne konfiguracje czujników, dzięki czemu można ustawić kamerę IP zgodnie z ich potrzebami. Za pomocą aplikacji urządzenie jest sparowane z routerem WiFi i aktywny jest system bezpieczeństwa. Kamera zapamiętuje do 4 różnych sieci WiFi, więc nie ma problemu z jej transmisją i zmianą miejsca użytkowania.

iSensor patio

Pełna nieprzenikalna komunikacja dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu. Jakość, bezpieczeństwo i szybkość transmisji obrazu i dźwięku jest bowiem na najwyższym poziomie. Poprzez aplikację Oglądaj transmisję na żywo z kamery w rozdzielczości HD 1280x720. W przypadku wyzwolenia czujnika dźwięku lub czujnika ruchu, alarm dźwiękowy aparatu aktywuje jasne oświetlenie LED i odbiera ustawienia tekstu i obrazu za pośrednictwem aplikacji w telefonie komórkowym. Transmisja na żywo może zacząć widzieć, co się dzieje. Po ustawieniu wideo lub zdjęcie można zapisać do wbudowanej pamięci 8GB. Dwukierunkowy dźwięk umożliwia zdalną komunikację.

Kamera posiada wbudowany silnik, który pozwala na poruszanie się o około 170°. Obiektyw ma zakres obrazu 70 stopni. Razem mogą pokryć kąt widzenia do 240° , co pozwala monitorować pomieszczenie, w którym zamontowana jest kamera. Kamera nie zapewnia aktywnego widzenia w nocy z oświetlaczem podczerwieni, ale ma wbudowane światło, które działa jak światło nocne, jeśli chcesz zobaczyć obraz z kamery na żywo. Opcjonalne funkcje poprawiające jakość obrazu to kompensacja podświetlenia.

Bezprzewodowa kamera IP

Domowa zewnętrzna kamera monitoringu IP jest stale zasilana przez adapter micro USB i AC / DC. Pobór prądu jest minimalny i tylko 1/5V dzięki czemu możesz w razie potrzeby karmić ją w miejscach, w których nie masz dostępu do sieci elektrycznej przez POWERBANK. Firma bermudzka zapewnia aparat i regulowana pamięć zewnętrzna na swoich serwerach. Oferuje bezpłatne 3-dniowe przechowywanie filmów alarmowych. Dla każdego alarmu w pamięci zewnętrznej nagrywany jest 10-sekundowy obraz wideo. To wystarczy, aby dowiedzieć się, co się stało i mieć dowody wideo. Bermudian zapewnia również możliwość aktywacji usługi 30-dniowej lub 365-dniowej usługi , która zapewnia zewnętrzną przestrzeń dyskową na swoich serwerach dla Twoich filmów i zdjęć. Zestaw zawiera dodatkowe funkcje. Pakiety można testować w 30-dniowej wersji próbnej. Aktywacja usługi jest dostępna w czterech prostych krokach według instrukcji priloženeého i kodu QR. Ta usługa świadczona przez Amaryllis pobierana.

zewnętrzna kamera HD

funkcje:

Bezprzewodowa zewnętrzna kamera bezpieczeństwa IP wodoodporna i promieniowanie UV
Kąt widzenia do 240 °
Czujnik ruchu i dźwięku z dwukierunkową transmisją dźwięku
Wbudowana pamięć 8 GB
Strumień wideo na żywo z możliwością 4x zoomu cyfrowego
Wysyłaj powiadomienia o zakłóceniach na swój telefon

specyfikacje:

Przetwornik obrazu: 1/4 "CMOS
Rozdzielczość: 1280x720 HD 30fps 720P / 480P, 360P
Zoom cyfrowy: 4x
Kąt widzenia kamer: 70 °
Kąt kamery poprzez obrót kamery o 170°
Kompresja wideo: H.264, MJPEG
Pamięć: wbudowana 8 gigabajtów
Bezpieczeństwo wideo 256-bitowe szyfrowanie
Protokoły sieciowe: TCP/IP, UDP/IP, HTTP/HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Wbudowany mikrofon:
Czujnik ruchu: tak
Czujnik dźwięku: tak
Audio: wbudowany mikrofon dwukierunkowy
Wysyłaj powiadomienia do urządzenia, tekst i zdjęcia: Tak
Noktowizor: Noktowizor działa w oparciu o alarm uruchamiania oświetlenia LED
Zasilanie: zasilacz 1A/5V ze złączem USB
Zasilanie wtórne: połączenie POWERBANK
System operacyjny: iOS 7 i nowszy, Android 4.1 i nowszy
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 b / g / n
Wymiary: Wysokość: 12 cm, średnica 3,6 cm
Temperatura pracy: 0-35 ° C
Waga: 150g

Zawartość:

1 domowa kamera bezpieczeństwa IP
1x kabel Micro USB
1 zasilacz AC/DC
1x Materiał instalacyjny (śruby)
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty

zniżka
w magazynie
zniżka
w magazynie
zniżka