Kamera IP Full HD iCare FHD - 8 diod IR + wykrywanie twarzy

Kod produktu: 52-004 Mam pytanie
Producent Amarylo
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 954,15 zł
Cena z VAT 1 145,00 zł 1 450,00 zł
- +

Opis produktu Kamera IP Full HD iCare FHD - 8 diod IR + wykrywanie twarzy

Kamera IP Full HD iCare FHD - 8 diod IR i wykrywanie twarzy Pilot do alarmu awaryjnego jest łatwy do czyszczenia. Ma wbudowaną dwukierunkową transmisję audio i wideo w jakości Full HD , co pozwala używać go jako domowej kamery bezpieczeństwa, niani elektronicznej, kamery dla zwierząt lub interaktywnej dla Twojego zwierzaka. Wykrywanie twarzy umożliwia aparatowi rozpoznanie ludzkiej twarzy. Gdy alarm jest wysyłany z ostrzeżeniem aparatu fotograficznego w wykryciu ruchu. Następnie kamera próbuje wykryć twarz i raz udaje jej się przesłać obraz twarzy człowieka. Urządzenie wykrywa tylko ludzką twarz. Nie reaguje na inne zwierzęta ani przedmioty nieożywione.

Detekcję ruchu wspiera również funkcja śledzenia osoby lub osób w zasięgu kamery. Servomotorček pozwala kamerze obracać się i śledzić ruch wykrytej osoby. Urządzenie jest również pilotem , który służy do uruchamiania wideoalarmu awaryjnego. Po naciśnięciu przycisku na telefonie komórkowym pojawi się wiadomość, że został aktywowany alarm wideo (jeśli ta osoba znajduje się w zasięgu widzenia obiektywu, a baza danych rozpozna twarz i prześle Ci informację o tym kim jest). Następnie możesz uruchomić strumień wideo na żywo i komunikować się z osobą za pomocą dwukierunkowego dźwięku, aby dowiedzieć się, co się stało. Ta funkcja jest przydatna podczas opieki nad osobami starszymi lub chorymi.

Kamery ochrony

Kamera posiada noktowizor IR LED 8IR, czujnik ruchu P IR oraz dwa czujniki dźwięku. Podczas transmisji na żywo można użyć nawet poczwórnego zoomu cyfrowego. Jest to samoinstalujący się system bezpieczeństwa przeznaczony do użytku w pomieszczeniach. Kamera nadaje się głównie dla gospodarstw domowych do monitorowania domu, mieszkania, dzieci i zwierząt, ale może być również używana w biurze i każdym innym miejscu, gdzie masz podgląd tego, co się dzieje. Instalacja jest bardzo prosta. Po pobraniu aplikacji Amaryllo obsługujemy system operacyjny Android oraz iOS poprzez Google Play poprzez instalację kamery IP.

Aplikacja zawiera różne konfiguracje czujników, dzięki czemu można ustawić kamerę IP zgodnie z ich potrzebami. Za pomocą aplikacji urządzenie jest sparowane z routerem WiFi i aktywny jest system bezpieczeństwa. Kamera zapamiętuje do 4 różnych sieci WiFi, więc nie ma problemu z jej transmisją i zmianą miejsca użytkowania. Aplikacja umożliwia podłączenie innych kamer z amarylis. Pokryłeś tylko kilka pomieszczeń i przełączasz się między kamerami.

obrotowa kamera IP

Pełna nieprzenikalna komunikacja dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu. Jakość, bezpieczeństwo i szybkość transmisji obrazu i dźwięku jest bowiem na najwyższym poziomie. Poprzez aplikację Oglądaj transmisję na żywo z kamer w rozdzielczości Full HD 1920x1080. Gdy jest czujnik dźwięku lub czujnik ruchu, wyzwala alarm dźwiękowy aparatu i odbiera ustawienia tekstu i obrazu za pośrednictwem aplikacji na telefonie komórkowym. Transmisja na żywo może zacząć widzieć, co się dzieje. Po ustawieniu wideo lub zdjęcie można zapisać na karcie pamięci do 32 gigabajtów Dwukierunkowy dźwięk pozwala na zdalną komunikację. Kamera posiada wbudowany silnik, który umożliwia jej poruszanie się w zakresie 360°   pozwalając na monitorowanie pomieszczenia, w którym zainstalowana jest kamera. Opcjonalne funkcje poprawiające jakość obrazu to kompensacja podświetlenia.

wykrywanie twarzy

Domowa kamera bezpieczeństwa IP jest stale zasilana przez zasilacz micro USB i AC/DC. Pobór prądu to tylko minimum 2A/5V więc w razie potrzeby możesz ją zasilać w miejscach, w których nie masz dostępu do sieci elektrycznej przez POWERBANK. Firma bermudzka zapewnia kamerę i regulowana pamięć zewnętrzna na swoich serwerach. Oferuje bezpłatne 3-dniowe przechowywanie filmów alarmowych. Dla każdego alarmu w pamięci zewnętrznej nagrywany jest 10-sekundowy obraz wideo. To wystarczy, aby dowiedzieć się, co się stało i mieć dowody wideo. Bermudian zapewnia również możliwość aktywacji usługi 30-dniowej lub 365-dniowej usługi , która zapewnia zewnętrzną przestrzeń dyskową na swoich serwerach dla Twoich filmów i zdjęć. Zestaw zawiera dodatkowe funkcje. Pakiety można testować w 30-dniowej wersji próbnej. Aktywacja usługi jest dostępna w czterech prostych krokach, korzystając z załączonej instrukcji i kodu QR. Ta usługa świadczona przez Amaryllis pobierana. Google zapewnia darmową przestrzeń dyskową i 15 gigabajtów , które można podłączyć za pomocą aplikacji i konta Google.

Kamera Full HD

funkcje:

Bezprzewodowa kamera bezpieczeństwa IP z IR Night Vision
Wykrywanie twarzy i śledzenie wykrytej osoby
Czujnik PIR i 2x audio z dwukierunkową transmisją audio
Używaj kart microSD do 32 GB
Pilot zdalnego sterowania, aby uruchomić alarm awaryjny
Wysyłaj powiadomienia o zakłóceniach na swój telefon

specyfikacje:

Przetwornik obrazu 1/2.7" CMOS
Rozdzielczość: 1920x1080 Full HD 30fps, 720P, 480P, 360P
Zoom cyfrowy: 4x
Kąt kamery poprzez obrót kamery: 360
Kompresja wideo: H.264, MJPEG
Pamięć: karty microSD do 32GB
Bezpieczeństwo wideo 256-bitowe szyfrowanie
Protokoły sieciowe: TCP/IP, UDP/IP, HTTP/HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Wbudowany mikrofon:
Wykrywanie twarzy: tak (baza danych śledzenia wykryła osoby z twarzami)
Czujnik ruchu: czujnik ruchu PIR
Czujnik dźwięku 2x czujnik dźwięku
Audio: wbudowany mikrofon dwukierunkowy
Wysyłaj powiadomienia do urządzenia, tekst i zdjęcia: Tak
Noktowizor IR 8x LED IR
Zasilanie: zasilacz 2A/5V ze złączem USB
Zasilanie wtórne: połączenie POWERBANK
System operacyjny: iOS 7 i nowszy, Android 4.1 i nowszy
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 b / g / n
Wymiary: 80x80x80mm
Temperatura pracy: 0-35 ° C
Waga: 222 gramy


Zawartość:

1 domowa kamera bezpieczeństwa IP
1x kabel Micro USB
1 zasilacz AC/DC
1x pilot zdalnego sterowania
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty