Kamera FULL HD w wodoodpornych okularach z pamięcią 16 GB

Kod produktu: 10-138 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 583,35 zł
Cena z VAT 700,00 zł
- +

Opis produktu Kamera FULL HD w wodoodpornych okularach z pamięcią 16 GB

Kamery FULL HD w wodoodpornych okularach przeciwsłonecznych z pamięcią 16 GB są praktyczne i łatwe w użyciu, dzięki czemu mogą znaleźć zastosowanie w różnych sytuacjach, aby uchwycić najlepsze zdjęcia. Nagrywaj niezapomniane chwile z wakacji prosto z własnego widoku, zupełnie niezauważone i bez żadnych komplikacji. Wbudowana kamera HD 5 MP z wysokiej jakości matrycą CMOS rejestruje wideo 1920x1080 z szybkością 30 klatek na sekundę wraz z dźwiękiem wysokiej jakości . Możesz także użyć okularów do fotografii , aby uchwycić ciekawe obrazy lub sytuacje.

okulary z wodoodporną kamerą FULL HD

Wszystkie zarejestrowane dane, takie jak filmy i zdjęcia, są przechowywane we wbudowanej pamięci wewnętrznej o pojemności 16 GB, dzięki czemu okulary mogą służyć jako przenośna pamięć masowa. Włącz gogle i rozpocznij nagrywanie za pomocą przycisku po prawej stronie okularów przeciwsłonecznych na dole oprawki. Po wewnętrznej stronie okularów znajduje się czerwona kontrolka, która poprzez miganie wraz z wibracją oprawki informuje o aktualnym stanie okularów. Okulary są dostarczane ze złączem USB do ładowania okularów lub możesz pobrać pliki danych (nagrane filmy) do komputera. W pełni naładowane okulary mogą nagrywać wideo w sposób ciągły przez około 1 godzinę.

Stylowe okulary, pełnią nie tylko funkcję kamery wideo, ale również pełnią funkcję w pełni funkcjonalnych okularów przeciwsłonecznych , ponieważ są wykonane ze szkła z filtrem UV 400 . Dzięki temu podczas noszenia okularów Twoje oczy będą chronione przed szkodliwym promieniowaniem UV . Okulary są również wodoodporne i dlatego nie stanowią problemu, aby nagrywać nawet w niesprzyjających warunkach, takich jak deszcz, śnieg i tak dalej. Te ekskluzywne okulary przeciwsłoneczne znajdują zastosowanie w różnych aktywnościach sportowych, takich jak bieganie, windsurfing, wędkarstwo, jazda na rowerze, a nawet klasyczne noszenie w słoneczny dzień.

Cechy:

Nagrywa wideo Full HD z dźwiękiem
Fotografia
Filtr UV 400
Stylowy i nowoczesny design okularów
Wodoodporna konstrukcja

Dane techniczne:

Funkcje: wideo, fotografia
Aparat: 5Mpx CMOS + 63° szeroki kąt
Rozdzielczość wideo: FULL HD 1080 P 1920*1080 30 fps
Rozdzielczość zdjęć: 1980*1080
Format kompresji: H264
Format pliku wideo: MOV
Format pliku zdjęcia: JPEG
Pamięć: pamięć wewnętrzna 16 GB
Filtr UV: 400
Klasa wodoodporności: IP66
Wymiary: 15,5 cm (szer) x 4,8 cm (wys) x 17,5 cm (gł)
Waga: 55g
Bateria: bateria litowa 480 mAh
Nagrywanie wideo: w ciągu 2 godzin

Pakiet zawartości:

1x Stylowe okulary z kamerą HD
1x przenośny futerał
1x ściereczka do czyszczenia
1x kabel USB
1x instrukcja obsługi

Komentarze

Inne produkty