Cyfrowe urządzenie podsłuchowe + 8-krotny zoom + podsłuch

Kod produktu: 09-049 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 500,00 zł
Cena z VAT 600,00 zł
- +

Opis produktu Cyfrowe urządzenie podsłuchowe + 8-krotny zoom + podsłuch

Cyfrowe urządzenie podsłuchowe + 8x zoom + podsłuch do 100m z możliwością nagrywania na włożonej karcie micro SD z obsługą do 32GB. Jest to doskonałe cyfrowe urządzenie podsłuchowe, które docenią przede wszystkim miłośnicy przyrody czy fani szpiegowskich zabawek. Profesjonalny zdalny podsłuch do przechwytywania i nagrywania dźwięków + monokular z podsłuchem na niesamowitą odległość 100 metrów. Świetne urządzenie do słuchania odległych dźwięków natury podczas polowania, obserwowania otoczenia i innych aktywności.

Urządzenie posiada wbudowany monokular , który pozwala (poza odsłuchem) oglądać nawet obiekty nawet 8-krotnie większe, a także posiada cyfrowy rejestrator do nagrywania przechwyconych dźwięków i późniejszego ich odtworzenia. Zapisy są przechowywane na włożonej karcie micro SD. Dostępne jest również strojenie częstotliwości w celu dostosowania szerokiego odbioru dźwięku, dzięki czemu można skupić się tylko na jednym źródle dźwięku.

profi szpiegowskie urządzenie podsłuchowe

Oprócz urządzenia w zestawie znajdują się również wysokiej jakości słuchawki stereofoniczne zapewniające komfort słuchania. W naszym sklepie internetowym możesz kupić sprzęt w okazyjnej cenie przez Internet. Zajrzyj do naszej oferty sprzętu szpiegowskiego, a znajdziesz to, czego szukasz.

szpiegowskie urządzenie do przechwytywania i monokular

Dane techniczne:

Przechwytuje dźwięki z odległości: maks. 100 m
Wbudowany monokular: zoom 8x
Gniazdo słuchawkowe: 3,5 mm
Zasilanie: 1x bateria 9V
Słuchawki stereo: regulowana długość 160 mm ~ 200 mm
Obsługuje karty microSD do 32 GB

Pakiet zawiera:

1x urządzenie podsłuchowe
1x słuchawki stereofoniczne
1x instrukcja obsługi

Komentarze

Inne produkty