Mini kamera HD WiFi z obrotowym obiektywem

Kod produktu: 10-167 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 500,00 zł
Cena z VAT 600,00 zł
- +

Opis produktu Mini kamera HD WiFi z obrotowym obiektywem

Kamera Mini HD WiFi z obrotowym obiektywem obsługującym karty micro SD do 128 GB to idealny strażnik Twoich codziennych przestrzeni. Kamera Mini Security WiFi Spy Full HD z obracanym w poziomie 180° obiektywem jest umieszczona w małej czarnej skrzynce, która dba o Twój dom, gdy nie ma Cię w domu . Dzięki niewielkim rozmiarom i czarnemu wzornictwu można go łatwo przenosić niemal wszędzie , można go schować na półce, między książkami lub doniczce. Obrazy rejestrowane przez ukrytą kamerę są w rozdzielczości Full HD 1920x1080 z dźwiękiem , dzięki czemu są wystarczające do szczegółowych nagrań.

Kamera wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko swoimi wymiarami, ale także świetnym ustawieniem obiektywu obracanego w poziomie 180°, który zapewnia pełny widok monitorowanego obszaru.

inteligentna mini kamera wifi HD
Kamera bezpieczeństwa obsługuje łączność Wi-Fi i jest bezprzewodowa , co umożliwia łatwą instalację na ścianie lub suficie, a wszystkie funkcje kamery można sterować za pomocą bezpłatnej aplikacji „Pro iCam” na smartfony (iOS, Android), w której można zmieniać kąt ujęcia, przesuwając palcem na smartfonie lub zbliżenia, odpowiednio do zmiany ustawień. Kamerę bezpieczeństwa można podłączyć do domowego routera przez WIFI lub P2P, co pozwala oglądać obraz w dowolnym miejscu i czasie za pomocą telefonu komórkowego.
bezprzewodowa kamera z obrotowym obiektywem
Inteligentna kamera w czarnej skrzynce ma również funkcję wykrywania ruchu , aby rozpocząć nagrywanie podczas przechwytywania ruchu w przestrzeni. Świetna funkcja, dzięki której nie przegapisz żadnego ważnego materiału filmowego, ponieważ materiał zostanie uruchomiony tylko podczas aktywności, a także zostaniesz powiadomiony bezpośrednio na telefon komórkowy. Przechwycone rekordy przechodzą kompresję H.264 w celu zmniejszenia rozmiaru pliku, a następnie są zapisywane na karcie micro SD obsługiwanej do 128 GB . Czarna skrzynka zabezpieczająca wyposażona jest we wbudowaną baterię 950 mAh , która zapewnia nieprzerwane nagrywanie przez około 4 godziny po pełnym naładowaniu, a skrzynka może być również podłączona do konwencjonalnej sieci, dzięki czemu ukryta kamera może działać nieprzerwanie. Czarna skrzynka z kamerą ma kilka zastosowań - świetnie sprawdzi się przy zabezpieczaniu/monitorowaniu domu, lokalu użytkowego czy jako nadzór nad dziećmi czy dziadkami.

Cechy:

Mini inteligentna kamera WiFi
Kąt widzenia 90° + soczewka obrotowa w poziomie 180°
Czujnik ruchu z powiadomieniem
Korzystanie z karty microSD do 128 GB
Sterowanie za pomocą aplikacji na telefon komórkowy

Dane techniczne:

Przetwornik obrazu: 1,0 Mpx CMOS
Rozdzielczość wideo: 1920x1080p Full HD 25 fps
Skompresowany format: H.264
Kąt widzenia: 90 °
Pozioma soczewka obrotowa: 180 °
Bateria: akumulator 950 mAh
Czas pracy: 3-4 godziny
Czas ładowania: 6-8 godzin
Wykrywanie ruchu i powiadomienia alarmowe
Maksymalna pojemność karty pamięci: 128 GB
Zasilanie: zasilacz 2A/5V ze złączem USB
System operacyjny: iOS 7 i wyższy, Android 4,1 i wyższy
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 b/g/n, P2P
Wymiary: (dł.) 81 x (szer.) 40 mm x (gł.) 29 mm
Waga: 93g

Zawartość Paczki:

• 1x mini kamera WiFi
• 1x kabel USB
• 1x instrukcja obsługi
• 1x zasilacz sieciowy

Komentarze

Inne produkty