Kamera szpiegowska GSM na karcie SIM ze zdalnym słuchaniem

Kod produktu: 10-121 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 666,65 zł
Cena z VAT 800,00 zł
- +

Opis produktu Kamera szpiegowska GSM na karcie SIM ze zdalnym słuchaniem

Kamera otworkowa szpiegowska GSM na karcie SIM ze zdalnym podsłuchem, która zawsze na czas powiadomi Cię o tym, co dzieje się na monitorowanym obszarze. Jeśli potrzebujesz monitorować wnętrze biura, domu, mieszkania lub samochodu i być na bieżąco informowanym o wydarzeniach, ta kamera otworkowa GSM SIM jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Wystarczy kupić u dowolnego operatora kartę SIM z numerem telefonu, którą można włożyć do aparatu otworkowego. W aparacie znajduje się również gniazdo na kartę microSD do maksymalnej pojemności 32 GB, która pozwoli na nagrywanie obrazu i dźwięku. Urządzenie jest łatwe w obsłudze za pomocą komendy SMS, którą wysyłasz z telefonu komórkowego na kamerę GSM. Po wstępnej kalibracji SMS-a, gdy kamera zapamięta Twój numer telefonu do dalszej komunikacji, możesz ustawić SMS-a z poleceniami niezbędnymi do monitorowania funkcji. Podstawową funkcją jest detekcja dźwięku.

Kamera otworkowa GSM

W przypadku wykrycia dźwięku powyżej 40 db urządzenie automatycznie zadzwoni do Ciebie i dzięki czułemu mikrofonowi usłyszysz, co się dzieje z odległości sześciu metrów. Następnie możesz wysłać SMS z poleceniami do nagrywania wideo. Wideo z dźwiękiem będzie zapisywane na karcie pamięci w odstępach 30 minut. Możesz także wybrać polecenie tylko do nagrywania ścieżki dźwiękowej. Po zadzwonieniu na numer telefonu w aparacie urządzenie automatycznie odbierze połączenie i usłyszysz, co dzieje się wokół aparatu. Funkcja wykrywania ruchu zapisuje Twoje zdjęcie w formacie JPG na karcie microSD.

Szpiegowska kamera otworkowa Gsm na karcie SIM i SD

Za pomocą SMS-a z poleceniem kamera bezpieczeństwa SIM może wysłać SMS-a informacyjne ze szczegółami dotyczącymi stanu baterii, wolnej pojemności karty pamięci, informacji o rzeczywistym procesie (jeśli nagrywasz tylko wideo lub dźwięk). Inną opcją jest sformatowanie karty lub zresetowanie urządzenia przez SMS. Bateria o pojemności 2500 mAh zapewnia długotrwałą pracę kamery GSM SIM. W trybie czuwania może pracować do 12 dni. Czas rozmowy wynosi do 150-180 minut. Kamerę bezpieczeństwa SIM można również podłączyć do stałego źródła zasilania lub POWERBANK, aby wydłużyć czas działania w zależności od pojemności zewnętrznej ładowarki akumulatorów.

Cechy:

  • Kamera szpiegowska z kartą SIM GSM
  • Sterowanie za pomocą polecenia SMS
  • Obsługa kart SIM wszystkich operatorów
  • W trybie czuwania działa do 12 dni
  • Automatyczne oddzwonienie kamery na Twój numer telefonu po wykryciu dźwięku

Dane techniczne:

Rozdzielczość wideo: 320x240
Rozdzielczość zdjęć: 640x480
Szybkość klatek: 10 kl./s
Format wideo: AVI
Kąt widzenia: 70 °
Nagrywanie dźwięku: tak 6m
Minimalne oświetlenie: 1 luks
Pojemność baterii: 2500 mAh
Czas czuwania: 12 dni
Czas rozmowy: do 15-180 minut
Maksymalna pojemność pamięci: 32 GB
Częstotliwość pracy: GSM850/900/1800/1900 MHz
Temperatura pracy -20ºC do + 55ºC

Paczka zawiera:

1x kamera szpiegowska GSM SIM
1x kabel USB do zasilania
1x bateria 2500 mAh;
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty