Zestaw szpiegowski — okulary kamera FULL HD Wifi + komunikacja w czasie rzeczywistym przez słuchawkę Spy

Kod produktu: 10-620 Mam pytanie
nowy zniżka Zestaw szpiegowski — okulary kamera FULL HD Wifi + komunikacja w czasie rzeczywistym przez słuchawkę Spy
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 250,00 zł
Cena z VAT 1 500,00 zł 1 950,00 zł
- +

Opis produktu Zestaw szpiegowski — okulary kamera FULL HD Wifi + komunikacja w czasie rzeczywistym przez słuchawkę Spy

Zestaw Spy - okulary Kamera FULL HD Wifi + komunikacja w czasie rzeczywistym przez słuchawkę Spy - idealny do niepozornego nagrywania wideo z komunikacją z drugą osobą. Zestaw okularów szpiegowskich i słuchawki - idealny kamuflaż dla kamery, a wraz z słuchawką Spy stanowi idealną kombinację szpiegowską do nieobserwowanego monitoringu i komunikacji. Okulary szpiegowskie zajmą się transmisją na żywo przechwyconych obrazów w zasięgu lokalnego WiFi, a Ty możesz komunikować się z drugą osobą przez telefon za pomocą zestawu słuchawkowego Bluetooth Spy. Wyjątkowy zestaw szpiegowski znajdzie zastosowanie w różnych sytuacjach życiowych, gdy potrzebujesz tajnej pomocy przez telefon, ale jednocześnie musisz zapewnić transmisję wideo na żywo.

ZESTAW - Eleganckie okulary dotykowe z kamerą FULL HD i WiFi + transmisja wideo na żywo (Android/iOS) + komunikacja w czasie rzeczywistym przez słuchawkę Spy


Okulary z kamerą WiFi + FULL HD + sterowanie dotykowe + transmisja wideo na żywo (Android/iOS) - idealne kamuflaż kamery. Stylowe i jednocześnie szpiegowskie okulary mają praktyczne zastosowanie do nieobserwacyjnego rejestrowania otoczenia i ultralekkiej konstrukcji o wadze zaledwie 40g . Są wygodne w codziennym użytkowaniu. Jednocześnie nie trzeba naciskać żadnych przycisków, ponieważ reagują one tylko na dotyk. Z tymi szpiegami z okularami rejestrujesz dokładnie to, co widzisz, a jednocześnie masz wolne ręce bez żadnych podejrzeń.

Kolejną zaletą jest transmisja na żywo przez połączenie Wi-Fi bezpośrednio do telefonu komórkowego za pośrednictwem aplikacji „ GPS CAM ”, która jest bezpłatnie dostępna na Androida i iOS. Dzięki aplikacji możesz nie tylko oglądać przechwycone obrazy, ale także odtwarzać już nagrane filmy. Okulary wspierają tworzenie własnej sieci Wi-Fi o zasięgu do 30m , dzięki czemu możesz oglądać nagranie na żywo dla znajomych w pobliżu.

Aparat w okularach z obsługą Wi-Fi (przez aplikację mobilną) - doskonale ukryty obiektyw aparatu

Okulary z kamerą FULL HD i WiFi

Kamera jest wbudowana w oprawkę okularów i skanuje przez jednokierunkowo przezroczysty plastik, co zapewnia jej dyskrecję. Aparat nie jest widoczny gołym okiem ani pod żadnym kątem , ani przy podświetleniu. Obsługa jest dość prosta za pomocą panelu dotykowego na zewnątrz oprawki okularowej i jest również zaprojektowana tak, aby nie rzucała się w oczy. Przechwycony obraz zapisywany jest w wysokiej rozdzielczości Full HD 1920 x 1080p przy 30 klatkach na sekundę na karcie microSD o maksymalnej pojemności do 32 GB. Okulary są wyposażone w zintegrowany akumulator o pojemności 280 mAh, który jest wbudowany bezpośrednio w odłączane ramię.

Jeśli potrzebujesz naładować akumulator, odepnij ramię i naładuj je za pomocą kabla micro USB . Dużą zaletą jest to, że w zestawie znajduje się jeszcze jedno zapasowe ramię z baterią, które przyczepiasz do okularów podczas ładowania drugiej baterii . Pozwala to na ciągłe nagrywanie wideo. Docenisz również funkcję ładowania baterii przez Powerbank , która sprawi, że naładowany akumulator będziesz mieć zawsze pod ręką.

ZESTAW WiFi - dotykowe okulary z kamerą FULL HD + transmisja wideo na żywo

Szpiegowskie okulary to idealny wybór dla Ciebie, jeśli chcesz dyskretnie nagrać spotkanie bez żadnych podejrzeń . Okulary mają szerokie zastosowanie, ponieważ można ich używać np. na wakacjach, koncercie czy podczas rejestrowania różnych doświadczeń życiowych. Te okulary szpiegowskie zapewniają doskonały kamuflaż przed wszelkimi podejrzeniami, ponieważ stanowią stylowy dodatek do Twojego stroju. Po podłączeniu okularów Full HD do komputera przez USB działają one jak czytnik kart pamięci i możesz pobierać nagrane filmy i zdjęcia bezpośrednio na komputer lub laptop.

Okulary szpiegowskie z kamerą FULL HD

Cechy okularów:

Eleganckie okulary z kamerą HD
Wideo w rozdzielczości Full HD
Sterowanie dotykowe na zauszniku okularów
Obsługa połączenia Wi-Fi
Korzystanie z karty microSD do 32 GB

Specyfikacja okularów:

Optyka: 2,0 MP CMOS
Rozdzielczość wideo: 1920x1080p
Współczynnik klatek: 30 klatek na sekundę
Kompresja wideo: H.264
Format wideo: AVI
Kąt skanowania: 70°
Karty pamięci: karty microSD 8-32 GB
Bateria: 280mAh
Żywotność baterii: ok. 100 minut (czas pracy)
Czas ładowania: 1-2 godziny
Połączenie sieciowe: Wi-Fi
Zasilanie: DC-5V
Kabel zasilający: microUSB
Obsługiwane systemy: iOS, Android
Wymiary: 149mm x 146mm x 41mm
Waga: 40 g

Szpiegowskie słuchawki ze wzmacniaczem bluetooth, najnowszy model - każdy z nas zna sytuacje życiowe, w których doceniłbyś, gdyby ktoś mógł Ci doradzić lub pomóc w trudnej sytuacji, nie wiedząc o tym nikogo. Przeznaczony jest dla studentów podczas egzaminów, dla biznesmenów podczas negocjacji biznesowych oraz w innych sytuacjach.

Słuchawka szpiegowska to rewolucyjne urządzenie, które pozwala łączyć się z kimś na odległość za pośrednictwem telefonu komórkowego lub nadajnika, tak że nikt o tym nie wie. Zasada jest prosta, wystarczy włożyć do ucha bezprzewodową słuchawkę szpiegowską (niewidoczną ze względu na jej miniaturowy rozmiar) i zawiesić na szyi naszyjnik bluetooth (do sparowania z telefonem komórkowym) z ultra power i wzmacniaczem mocy 20W , przez które sygnał jest przesyłany bezprzewodowo do słuchawki, gdzie sygnał zamienia się w głos.

Odradzamy klientom kupowanie tanich, niskiej jakości imitacji słuchawek szpiegowskich od niezweryfikowanych sprzedawców.

Na telefon szpiegowski udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Fachowe doradztwo i obsługa. Słuchawki szpiegowskie są ukształtowane tak, aby idealnie pasowały do bębenka, więc w ogóle nie są zauważalne. Wykonane są z nieszkodliwego materiału.

szpiegowski pomocnik słuchu

Najnowszy zaawansowany model popularnej słuchawki szpiegowskiej. W porównaniu z poprzednim modelem ma ulepszony anatomiczny kształt, aby doskonale uszczelnić ucho przed przedostawaniem się dźwięku do otoczenia. Słuchawka składa się z czułej słuchawki (cewki), stabilnego mikrogłośnika , o bardzo czystym i wyraźnym dźwięku o obniżonych szumach.

pomocnik słuchu szpiega zestaw słuchania

Słuchawkę wkłada się po prostu do kanału słuchowego w uchu. Do słuchawki przymocowany jest półprzezroczysty haczyk, za pomocą którego można łatwo wyjąć słuchawkę. Dla jeszcze łatwiejszej obsługi słuchawki oferujemy w naszym e-sklepie pęsetę magnetyczną . W zestawie znajduje się bateria, która wystarcza na 7 godzin.

słuchawka szpiegowska i schemat pętli bluetooth

Cechy słuchawki szpiegowskiej

plus Profesjonalny projekt, doskonała jakość dźwięku
plus Ergonomiczny kształt, wygodna obsługa
plus Bateria: 1,55 V (337 SR 416SW) żywotność baterii do 7 godzin
plus Wymiary: 13x6mm
plus Częstotliwość robocza: wszystkie częstotliwości
plus Łączność Bluetooth z urządzeniami mobilnymi.
plus Łatwe sterowanie i odbieranie połączeń.
plus Obsługa zestawu głośnomówiącego do komunikacji dwukierunkowej.
plus Możliwość rozpoczęcia nagrywania bezpośrednio z telefonu - do odtwarzania plików MP3.
plus Czas rozmów na jednym ładowaniu wynosi do 12 godzin, w trybie gotowości do 130 godzin.
plus Pętla bluetooth zawiera wbudowaną baterię litową o pojemności 700 mAh
plus Pętla bluetooth zawiera wzmacniacz o mocy 20 W
plus Zintegrowany mikrofon

parametry słuchawki szpiegowskiej

Opakowanie zestawu zawiera

 1. Okulary WiFi z aparatem
 2. 2x zauszniki do okularów z zausznikami
 3. Kabel microUSB
 4. Czyścić ubrania
 5. USB z oprogramowaniem
 6. Instrukcja obsługi okularów
 7. Najnowsza szpiegowska słuchawka
 8. Mikrofon
 9. Pętla Bluetooth 20W do zawieszenia na szyi
 10. Kabel USB
 11. Zasilacz
 12. Instrukcja obsługi słuchawki

Komentarze

Inne produkty