Monitor LCD 4G DVR 10,1" do samochodu + transmisja na żywo i śledzenie GPS

Kod produktu: 15-045 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 458,35 zł
Cena z VAT 1 750,00 zł
- +

Opis produktu Monitor LCD 4G DVR 10,1" do samochodu + transmisja na żywo i śledzenie GPS

Monitor LCD 4G DVR 10,1" w samochodzie + strumień LIVE i śledzenie położenia pojazdu GPS. Monitor posiada do 2 slotów na karty SD, do nagrywania na 2 karty o pojemności 512 GB. Monitor do 4 kamery AHD/HD z zapisem na karty 2xSD + 2xUSB do monitorowania na żywo ruchu pojazdu za pomocą aplikacji w smartfonie. Samochodowy system bezpieczeństwa - Parkingowy monitor hybrydowy z wejściem na 4 kamery to także kompaktowy rejestrator DVR do nagrywania wideo podczas parkowania lub przemieszczania większych samochodów osobowych, dostawczych, minibusów, autobusów, ciężarówek, maszyn rolniczych i budowlanych.

Jest to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebujesz nie tylko podglądu tego, co dzieje się wokół Ciebie, ale także odpowiedniego nagrania wideo tych czynności. Dzięki tej funkcji monitor DVR ma naprawdę szerokie zastosowanie w różnych obszarach. Rejestruje obraz z każdej kamery na włożoną kartę SD do maksymalnej pojemności 256 GB. Monitor ma do 2 gniazd kart SD, dzięki czemu można nagrywać na dwie karty i ma pojemność 512 GB.

Poprzez aplikację w telefonie komórkowym możliwy jest podgląd podglądu NA ŻYWO z kamer oraz aktualnej pozycji GPS pojazdu na mapie.

4g wifi monitor samochodowy z gps

Monitor LCD 4G DVR pełni funkcję czarnej skrzynki, która idealnie nadaje się do monitorowania pracy maszyn rolniczych, maszyn budowlanych, ciężarówek, samochodów dostawczych itp. Monitor DVR może być również wykorzystywany w transporcie autobusowym , gdzie masz podgląd nie tylko ruch autobusu, ale także zapis od środka, np. przy monitorowaniu pasażerów, czy otwieraniu drzwi przy wsiadaniu i wysiadaniu. Dzięki temu systemowi będziesz dokładnie wiedzieć, co znajduje się za pojazdem lub wokół niego. Monitor wyposażony jest w regulowaną konsolę na desce rozdzielczej, którą można przymocować w wymaganym miejscu. Drugi uchwyt służy do montażu na suficie. W zestawie również osłona przeciwsłoneczna , która gwarantuje wyraźny obraz i brak refleksów. Dla jeszcze łatwiejszego sterowania monitor posiada również pilota.

Monitor samochodowy dvr z podglądem na żywo GPS + kamer

Monitor posiada połączenie Wi-Fi oraz gniazdo karty SIM do transmisji danych 4G . Dzięki temu możesz oglądać obraz z kamer i oglądać filmy nawet z dużej odległości za pomocą telefonu komórkowego lub komputera. Dzięki połączeniu 4G monitor ten staje się systemem bezpieczeństwa dla samochodu . Nagranie z kamer można nagrywać nawet po zaparkowaniu pojazdu. Monitor posiada wbudowane głośniki oraz 2x porty USB do podłączenia myszy USB i przeglądania treści multimedialnych - odtwarzacz MP5.

System bezpieczeństwa samochodu - monitor 4G z monitoringiem na żywo

wyświetlacz cofania samochodu - dla ciężarówki

Możliwość jednoczesnego wyświetlania wszystkich 4 kamer na monitorze w różnych kombinacjach

Wyświetlacz monitora samochodowego LCD 4 kamery

Do monitora można podłączyć do 4 kamer AHD lub HD. W zależności od potrzeb i rodzaju pojazdu możesz wybrać i połączyć kamery z naszej oferty, aby spełnić Twoje wymagania. Kamery są połączone z monitorem za pomocą 4- pinowych kabli o długości do wyboru 5m, 10m, 15m i 20m. Złącze 4pin łączące kamerę z kablem jest wodoodporne , podobnie jak kamery z naszej oferty, które są odporne na kurz i uszkodzenia. Instalacja systemu jest prosta. Monitor posiada kable do podłączenia kamer i zasilania monitora, który jest chroniony przed przepięciami wymiennym bezpiecznikiem. Kamery zasilane są bezpośrednio z monitora, dzięki czemu nie ma już potrzeby podłączania ich osobno do źródła, co ułatwia instalację i można umieścić kamerę w dowolnym miejscu w pojeździe. Monitor zawiera również 3 kable przełączające, za pomocą których można wyświetlać linie prowadzące na wybranych kamerach po włączeniu biegu wstecznego. Możliwe jest jednoczesne wyświetlanie na monitorze kilku kamer w różnych kombinacjach.

monitor parkowania samochodu - połączenie

W przypadku konieczności zamontowania monitora w inny sposób niż za pomocą uchwytu (co znajduje się w zestawie), w naszej ofercie znajdziesz jeszcze trzy inne typy podstawek, które pozwalają przymocować monitor np. do szyby lub w miejscu, w którym jest potrzebne. W przypadku, gdy potrzebujesz umieścić kamerę na przyczepie, która jest w stanie zdjąć z samochodu lub ciężarówki, możesz kupić w naszym e-sklepie kabel połączeniowy kamery cofania do przyczep i naczep . Zapewnia to łatwe odłączenie systemu cofania i ponowne podłączenie.

monitor hybrydowy do maszyn i samochodów ciężarowych

Cechy:

PLUS Funkcja DVR nagrywanie z 4 kamer
plus Nagrywanie na dwóch kartach SD do 2x256GB
plus Możliwość podłączenia do 4 kamer cofania
plus Możliwość jednoczesnego wyświetlania wszystkich 4 kamer na monitorze w różnych kombinacjach
plus Zdalny monitoring przez aplikację (PC i smartfon)
plus Połączenie 4G, GPS, WIFI


Specyfikacja:

Rozmiar monitora: 10,1" cyfrowy monitor IPS, podświetlenie LCD
Rozdzielczość: 1024x600 RGB
Ilość kanałów wideo: 4 wejścia dla kamer (złącze 4pin)
Obsługa sygnału wejściowego: Wejście sygnału wideo 1080 P/720 P/960 P/CVBS
Procesor: Hi3520DV300
System operacyjny: Wbudowany system operacyjny Linux
Sterowanie: menu OSD/pilot zdalnego sterowania/mysz USB
Materiał: korpus monitora - stop aluminium
Zdalny monitoring: tak, dla komputerów PC i smartfonów korzystających z aplikacji
Zasilanie: DC8V-36V
Temperatura pracy: -20 do 70° C
Jasność: 500 cd/㎡
System: PAL/NTSC
Proporcje obrazu: 16: 9
Nagrywanie cykliczne: tak
Układ wyświetlacza: 1/2/3/4 kamera/podzielony wyświetlacz/wiele trybów podziału
Pamięć: obsługa kart SD do 256 GB, 2x slot SD, 2x256GB max.
Port USB: tak, 2x (do podłączenia myszy USB i odtwarzania multimediów - odtwarzacz MP5)
GPS: tak + zapisz pozycję GPS do pliku wideo
2G/3G/4G: tak, obsługa CDMA/EDVO/GPRS/WCDMA/FDD LTE/TDD LTE
Wi-Fi: tak, 802.11b/g/n 2,4 GHz
Głośniki: tak, wbudowane
Rozmiar wyświetlacza LCD: szer./wys./gł. 25 x 16 x 3 cm

Zawartość Paczki:

1x monitor LCD 10,1" 4G
1x pilot zdalnego sterowania
1x antena Wi-Fi
1x antena GPS
1x antena 4G
1x wspornik deski rozdzielczej do montażu monitora;
1x wspornik sufitowy do montażu monitora
2x Naklejka pod konsolą
1x zestaw montażowy
1x kabel zasilający z bezpiecznikiem
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty