ZESTAW SPY - Kamera piórkowa FULL HD WiFi P2P z transmisją na żywo + słuchawka Spy

Kod produktu: 09-128 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 125,00 zł
Cena z VAT 1 350,00 zł 1 800,00 zł
- +

Opis produktu ZESTAW SPY - Kamera piórkowa FULL HD WiFi P2P z transmisją na żywo + słuchawka Spy

ZESTAW SPY - Kamera piórkowa FULL HD WiFi P2P z transmisją na żywo + słuchawka Spy. Podgląd na żywo obrazu z pióra za pośrednictwem aplikacji (iOS/Android) oraz komunikacja w czasie rzeczywistym za pośrednictwem słuchawki Spy. Długopis z obsługą kart microSD do 128 GB i wykrywaniem ruchu - idealny kamuflaż dla kamery , a wraz z zestawem słuchawkowym Spy stanowi idealną kombinację szpiegowską do nieobserwowanego nadzoru i komunikacji. Pióro szpiegowskie nagrywa nagranie wideo w rozdzielczości Full HD 1080p, z prędkością 30 klatek na sekundę, wyposażone jest również w mikrofon,   akumulator o pojemności 200mAh i czasie nagrywania do 90 minut .

A za pomocą słuchawki Bluetooth Spy możesz komunikować się z drugą osobą przez telefon gdziekolwiek jesteś - wystarczy telefon GSM i połączenie z Internetem (najlepiej przez smartfon) dla całego zestawu. Wyjątkowy zestaw szpiegowski znajdzie zastosowanie w różnych sytuacjach życiowych, gdy potrzebne jest potajemne nagranie wideo z dźwiękiem i komunikacja przez szpiegowską słuchawkę.

SET - Elegancki długopis z WiFi (P2P) i komunikacją FULL HD+ w czasie rzeczywistym przez słuchawkę Spy

Dyskretne nagrywanie wideo to jedno, a robienie wysokiej jakości nagrań lub zdjęć to drugie. Pióro szpiegowskie jest idealną kombinacją obu i jest naprawdę bardzo łatwe w użyciu. Kamera szpiegowska wygląda jak stylowy i elegancki długopis , co gwarantuje, że nikt nawet nie pomyśli, że może to być ukryta kamera. Aparat w długopisie - możliwość zasłonięcia obiektywu aparatu przesuwaną osłoną.

Podgląd na żywo obrazu z pióra za pośrednictwem aplikacji (iOS/Android) gdziekolwiek jesteś przez Internet

Długopis kamery szpiegowskiej FULL HD WiFi (P2P)

Pióro nagrywa materiał wideo w rozdzielczości Full HD 1080p, z szybkością 30 klatek na sekundę w formacie AVI. Pióro wyposażono także w mikrofon, akumulator o pojemności 200 mAh i czasie nagrywania do 90 minut oraz obsługę kart micro SD do 128 GB. Pióro nadaje się do nagrywania w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Sterowanie piórem jest bardzo proste za pomocą jednego przycisku. Piórem szpiegowskim można realistycznie pisać i wymieniać w nim naboje .

Rozdzielczość FULL HD i obiektyw o kącie widzenia 65°

długopis szpiegowski z kamerą full hd

Możesz zdalnie sterować funkcjami aparatu za pomocą ogólnodostępnej aplikacji mobilnej na smartfony (iOS, Android). Za pośrednictwem aplikacji można zmienić rozdzielczość wideo, długość poszczególnych filmów, sposób nagrywaniadetekcja ruchu z alarmem (powiadomienia), czy nagrywanie ciągłe . Kamerę można również podłączyć do domowego routera przez WiFi lub P2P, co umożliwia oglądanie obrazu z kamery przez Internet w dowolnym miejscu i czasie bezpośrednio przez telefon komórkowy (wystarczy połączenie z Internetem).

Uniwersalne zastosowanie w każdym miejscu - niepozorne nagrywanie wideo FULL HD z dźwiękiem

wideo online z ukrytą kamerą bezprzewodową

Cechy okularów:

Nienachalny wygląd
​ Miniaturowa mini kamera DVR ukryta w długopisie
Wbudowany mikrofon
Możliwość zasłonięcia obiektywu aparatu przesuwaną osłoną
Połączenie WiFi, oglądanie obrazu na żywo P2P

Specyfikacja pióra:

Czarny kolor
Wi-Fi: tak
Aplikacja mobilna: tak, kompatybilna z iOS i Androidem
Obsługa P2P: tak
Format wideo: AVI
Rozdzielczość wideo: 1080p FULL HD
Strzelanie: 30 kl./s
Kąt widzenia kamery: 65°
Wykrywanie ruchu: tak
Rozdzielczość zdjęcia: 4032x3024
Format obrazu: JPEG
Mikrofon: wbudowany
Format dźwięku: WAV
Port USB: microUSB
Zasilanie: DC 5V 1A
Bateria: wbudowana, ładowalna o pojemności 200mAh
Żywotność baterii: do 90 min.
Przechowywanie: obsługa kart micro SD do 128 GB (brak w zestawie)
Wymiary: 14,7x1,9cm

Szpiegowskie słuchawki ze wzmacniaczem bluettooth 20W najnowszy model - każdy z nas zna sytuacje życiowe, w których doceniłbyś, gdyby ktoś mógł Ci doradzić lub pomóc w trudnej sytuacji bez niczyjej wiedzy.

Słuchawka szpiegowska to rewolucyjne urządzenie, które pozwala łączyć się z kimś na odległość za pośrednictwem telefonu komórkowego lub nadajnika, bez wiedzy kogokolwiek. Zasada jest prosta, wystarczy włożyć do ucha bezprzewodową słuchawkę szpiegowską (niewidoczną ze względu na jej miniaturowy rozmiar) i zawiesić na szyi naszyjnik bluetooth (do sparowania z telefonem komórkowym) z ultra power i wzmacniaczem mocy 20W , przez które sygnał jest przesyłany bezprzewodowo do słuchawki, gdzie sygnał zamienia się w głos.

Odradzamy klientom kupowanie tanich, niskiej jakości imitacji słuchawek szpiegowskich od niezweryfikowanych sprzedawców.

Na telefon szpiegowski udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Fachowe doradztwo i obsługa. Słuchawki szpiegowskie są ukształtowane tak, aby idealnie pasowały do ​​​​bębenka, więc w ogóle nie są zauważalne. Wykonane są z nieszkodliwego materiału.

szpiegowska ukryta bezprzewodowa zatyczka do uszu

Najnowszy zaawansowany model popularnej słuchawki szpiegowskiej. W porównaniu z poprzednim modelem ma ulepszony anatomiczny kształt, aby doskonale uszczelnić ucho przed przedostawaniem się dźwięku do otoczenia. Słuchawka składa się z czułej słuchawki (cewki), stabilnego mikrogłośnika , o bardzo czystym i wyraźnym dźwięku o obniżonych szumach.

naszyjnik ze słuchawką szpiegowską Bluetooth

Słuchawkę wkłada się po prostu do kanału słuchowego w uchu. Do słuchawki przymocowany jest półprzezroczysty haczyk, za pomocą którego można łatwo wyjąć słuchawkę. Dla jeszcze łatwiejszej obsługi słuchawki oferujemy w naszym e-sklepie pęsetę magnetyczną . W zestawie znajduje się bateria, która wystarcza na 7 godzin.

schemat zestawu słuchawkowego szpiega

Cechy słuchawki szpiegowskiej

Profesjonalny projekt, doskonała jakość dźwięku
Ergonomiczny kształt, wygodna obsługa
​ Bateria: 1,55 V (337 SR 416SW) żywotność baterii do 7 godzin
Wymiary: 13x6mm
Częstotliwość robocza: wszystkie częstotliwości
​ Połączenie Bluetooth z urządzeniami mobilnymi
Łatwe sterowanie i odbieranie połączeń
Obsługa zestawu głośnomówiącego do komunikacji dwukierunkowej
Możliwość rozpoczęcia nagrywania bezpośrednio z telefonu - do odtwarzania plików MP3
Czas rozmów na jednym ładowaniu wynosi do 12 godzin, czas czuwania do 130 godzin
Pętla Bluetooth zawiera wbudowaną baterię litową 700 mAh
Pętla Bluetooth zawiera wzmacniacz o mocy 20 W
Zintegrowany mikrofon

słuchawka szpiegowska - parametry

Opakowanie zestawu zawiera

  1. Kamera WiFi w długopisie
  2. Kabel microUSB
  3. Pinceta
  4. Słuchawka szpiegowska
  5. Mikrofon
  6. Pętla Bluetooth 20W do zawieszenia na szyi
  7. Kabel USB
  8. Zasilacz
  9. podręcznik

Komentarze

Inne produkty