ZESTAW SPY - Kamera FULL HD WiFi w okularach + słuchawka szpiegowska

Kod produktu: 10-154 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 416,65 zł
Cena z VAT 1 700,00 zł 1 850,00 zł
- +

Opis produktu ZESTAW SPY - Kamera FULL HD WiFi w okularach + słuchawka szpiegowska

SPY KIT - Kamera FULL HD WiFi w okularach + słuchawka szpiegowska, zapewnia przesyłanie obrazu na żywo za pomocą WiFi/P2P + komunikacja w czasie rzeczywistym za pomocą słuchawki szpiegowskiej. Eleganckie okulary z kamerą FULL HD i WiFi wraz ze słuchawką szpiegowską to idealne połączenie szpiegowskie do nieobserwowanego śledzenia i komunikacji. Okulary szpiegowskie zajmą się transmisją na żywo zeskanowanych obrazów , a dzięki słuchawce bluetooth Spy możesz komunikować się z drugą osobą przez telefon. Wyjątkowy zestaw szpiegowski znajduje zastosowanie w różnych sytuacjach życiowych, gdy potrzebna jest tajna pomoc w telefonie, ale także transmisja wideo na żywo. znajduje zastosowanie w różnych trudnych sytuacjach, gdy potrzebna jest dyskretna pomoc przez telefon, a także gdy potrzebna jest transmisja wideo.

ZESTAW - Eleganckie okulary z kamerą HD i słuchawką szpiega = transmisja na żywo z WiFi/P2P + komunikacja w czasie rzeczywistym przez słuchawkę szpiega

Okulary z kamerą szpiegowską FULL HD + transmisja wideo na żywo P2P + WiFi. Eleganckie okulary szpiegowskie zapewniają dyskretną rejestrację otoczenia i są stylowym dodatkiem do codziennego noszenia. Z tymi goglami szpiegowskimi nagrywasz dokładnie to, co widzisz, a jednocześnie masz wolne ręce , aby uniknąć podejrzeń, że nagrywasz. Kolejną zaletą jest transfer WiFi na żywo bezpośrednio na telefon komórkowy za pośrednictwem aplikacji „Pro iCam” , która jest bezpłatnie dostępna dla systemów Android i iOS . Dzięki aplikacji możesz nie tylko oglądać zeskanowane obrazy, ale także odtwarzać już nagrane filmy. Dzięki obsłudze P2P okulary można podłączyć do Internetu za pomocą telefonu komórkowego, za pomocą którego tworzysz WiFi Hotspot, umożliwiając znajomym oglądanie nagrania internetowego na żywo.

Aparat jest naprawdę niepozorny i w ogóle go nie widać

Kamera Full HD w okularach szpiegowskich
W okularach jest wbudowany czujnik ruchu, który może rejestrować ruch, a następnie ostrzega Cię w formie powiadomienia bezpośrednio na telefon komórkowy za pośrednictwem „Pro iCam”. Jest to idealne rozwiązanie, gdy wychodzisz z biura i chcesz być informowany podczas swojej nieobecności, czy ktoś zbliży się do Twojego biurka. Przechwycony obraz jest rejestrowany w rozdzielczości Full HD 1920 x 1080p przy 25fps na sekundę na karcie microSD do maksymalnej pojemności 128 GB. Okulary są wyposażone w zintegrowany akumulator 220 mAh, wbudowany w ramkę okularów. Ładowanie baterii odbywa się za pomocą dołączonego kabla micro USB.
kamera wifi w okularach z obsługą 128 gb

Okulary szpiegowskie to idealny wybór dla Ciebie w sytuacjach, gdy potrzebujesz potajemnie nagrywać spotkanie bez podejrzeń o nagrywanie. Gogle mają szerokie zastosowanie, ponieważ możesz je wykorzystać również podczas wakacji, koncertów, sportów lub innych aktywności, kiedy chcesz nagrać swoje wrażenia. Po podłączeniu okularów Full HD do komputera przez USB działają one jako czytnik kart pamięci i możesz pobierać nagrane filmy i zdjęcia bezpośrednio do komputera lub notebooka.

ukryta kamera wifi z transmisją P2P

Cechy okularów:

plus Eleganckie okulary przeciwsłoneczne do noszenia na co dzień z aparatem
plus Wideo Full HD
plus Czujnik ruchu z powiadomieniami
plus Obsługa WiFi i P2P
plus Wykorzystuje karty microSD do 128 GB

Specyfikacje okularów:

Układ: Hi3518E V200
Optyka: CMOS 1,0 MP (OV9712
Rozdzielczość zdjęcia: 4032x3024
Rozdzielczość wideo: 1920x1080p
Szybkość klatek: 25 kl./s
Kompresja wideo: H.264
Kąt strzelania: 90 °
Karty pamięci: karty microSD 4-128 GB
Bateria: 220 mAh
Czas ładowania: 2-3 godziny
Żywotność baterii: do 2 godzin (czas pracy)
Połączenie sieciowe: P2P, WiFi
Zasilanie: DC-5V
Kabel zasilający: micro USB
Obsługa systemu: iOS, Android
Wymiary: 30mm x 30mm x 150mm
Waga: 160g

Słuchawka szpiegowska ze wzmacniaczem bluettooth 5W najnowszy model każdy z nas zna sytuacje życiowe, w których doceniłbyś, gdyby ktoś mógł Ci doradzić, lub pomóc w trudnej sytuacji, o której nikt nie wiedział. Przeznaczony jest dla studentów podczas egzaminów, dla handlowców podczas spotkań biznesowych oraz w innych sytuacjach.

Słuchawka szpiegowska to rewolucyjne urządzenie, które pozwala łączyć się z kimś na odległość za pośrednictwem telefonu komórkowego lub nadajnika, bez wiedzy nikogo. Zasada działania jest prosta, wystarczy włożyć do ucha bezprzewodową słuchawkę szpiegowską (niewidoczną ze względu na jej miniaturowe rozmiary) i zawiesić na szyi naszyjnik bluetooth (do parowania z telefonem komórkowym) z ultra mocą i wzmacniaczem mocy 5W , przez który sygnał jest przesyłany bezprzewodowo do słuchawki, gdzie sygnał zmienia się na głos.

Zalecamy klientom, aby nie kupowali tanich, niskiej jakości imitacji szpiegowskich słuchawek u niezweryfikowanych sprzedawców.

Posiadamy 24 miesiące gwarancji na telefon szpiegowski. Fachowe doradztwo i serwis. Słuchawki szpiegowskie są wyprofilowane tak, aby idealnie wpasować się w bębenek, dzięki czemu nie są w ogóle zauważalne. Wykonane są z nieszkodliwego materiału.

słuchawka szpiegowska
Najnowszy zaawansowany model popularnej słuchawki szpiegowskiej. W porównaniu z poprzednim modelem ma ulepszony anatomiczny kształt, aby doskonale uszczelnić ucho przed przedostawaniem się dźwięku do otoczenia. Słuchawka składa się z czułego odbiornika (cewki), stabilnego mikrogłośnika , z bardzo czystym i wyraźnym dźwiękiem o zredukowanych szumach.
słuchawka szpiegowska z bluetooth
Słuchawka jest po prostu wkładana do kanału słuchowego w uchu. Do słuchawki przymocowany jest półprzezroczysty haczyk, dzięki któremu słuchawkę można łatwo wyjąć. Dla jeszcze łatwiejszej obsługi słuchawki oferujemy w naszym sklepie internetowym pincetę magnetyczną . W zestawie bateria, która wystarcza na 7 godzin.
szpieg słuchawki

Funkcje szpiega słuchawkowego

plus Profesjonalny design, doskonała jakość dźwięku
plus Ergonomiczny kształt, wygodna obsługa
plus Bateria: 1,55 V (337 SR 416SW) żywotność baterii do 7 godzin
plus Wymiary: 13x6mm
plus Częstotliwość robocza: wszystkie częstotliwości
plus Łączność Bluetooth z urządzeniami mobilnymi.
plus Łatwe do kontrolowania i odbierania połączeń.
plus Obsługa komunikacji dwukierunkowej bez użycia rąk.
plus Możliwość rozpoczęcia nagrywania bezpośrednio z telefonu - do odtwarzania plików MP3.
plus Czas rozmów na jednym ładowaniu do 12 godzin, staby do 130 godzin.
plus Pętla bluetooth zawiera wbudowaną baterię litową 700 mAh
plus Pętla bluetooth zawiera wzmacniacz 5W
plus Zintegrowany mikrofon

Tabela porównawcza słuchawek szpiegowskich

Pakiet zawiera

 • Okulary z kamerą FULL HD
 • Czytnik kart pamięci
 • Kabel micro USB
 • Płyta CD z oprogramowaniem
 • Instrukcja do okularów
 • Najnowsza słuchawka szpiegowska
 • Mikrofon
 • Bluetooth 5W - pętla na szyję
 • Kabel USB
 • Zasilacz
 • Ręcznie do słuchawki

Komentarze

Inne produkty