Zestaw parkingowy - monitor LCD AHD 7" + 2x kamera z 18 diodami IR

Kod produktu: 19-046 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 025,00 zł
Cena z VAT 1 230,00 zł 1 440,00 zł
- +

Opis produktu Zestaw parkingowy - monitor LCD AHD 7" + 2x kamera z 18 diodami IR

Monitor LCD AHD 7" + kamera LED 2x 18 IR ma szerokie zastosowanie dzięki monitorowi z wejściami 3x AHD. Dzięki rozdzielczości monitora i kamery AHD 1024x600p zobaczysz wszystkie szczegóły wyraźnie i ostro. Kamera AHD zadba o jakość obrazu nie tylko w dzień, ale dzięki 18 diodom IR będziesz dobrze widzieć podczas cofania nawet w nocy.Rozmiar ekranu LCD określa ten zestaw jako idealnego pomocnika przy cofaniu.

Masz możliwość podłączenia do 3 kamer cofania, co docenisz zwłaszcza podczas montażu na większych pojazdach mechanicznych, gdzie potrzebujesz więcej widoków pod różnymi kątami. Dzięki temu systemowi będziesz dokładnie wiedział, co dzieje się za lub wokół pojazdu. Zestaw zawiera 7" monitor LCD + 2x kamera noktowizyjna IR + 2x kabel 20m do połączenia kamery z monitorem (można podłączyć jeszcze jedną kamerę). Ten zestaw ma szerokie zastosowanie. Nadaje się do vana, minibusa , przyczepy kempingowe, autobusy, ciężarówki, naczepy, maszyny rolnicze, budowlane itp. Stopień ochrony IP kamery to IP 66 , co oznacza, że jest wodoszczelna, pyłoszczelna i odporna na uszkodzenia.

Pierwszy na rynku zestaw cofania o rozdzielczości AHD 1024x600p i 7" monitorze LCD z możliwością podłączenia do 3 kamer AHD z IR Night Vision.

Dzięki rozdzielczości AHD monitora i kamery zobaczysz wszystkie szczegóły wyraźnie i ostro.

Zestaw pojemników na aparat Ahd do autobusów

Monitor zawiera menu OSD, które pozwala dostosować ostrość, jasność, kontrast, a także umożliwia obracanie i odbijanie obrazu, aby realistycznie wyświetlić prawą i lewą stronę. Pilot ułatwia obsługę funkcji. Zawiera również parę wbudowanych głośników i rozdzielczość ekranu 1024x600px 16:9. Każda kamera ma swój kanał, a poszczególne kamery są przełączane za pomocą określonych przycisków bezpośrednio na monitorze lub za pomocą pilota. Monitor LCD umożliwia podłączenie wymaganej kamery ze światłami cofania za pomocą obwodu przełączającego, co pozwala automatycznie przełączyć się na wybraną kamerę, która pojawia się na monitorze podczas cofania. Monitor LCD można podłączyć do kamer na różne sposoby, na przykład w celu włączenia podczas cofania lub po uruchomieniu pojazdu. Kąt kamery jest regulowany. Monitor z kamerą wyposażony jest w regulowany wspornik , który można przymocować w wybranym miejscu. W zestawie również osłona przeciwsłoneczna, która gwarantuje wyraźny obraz i brak odblasków.

Monitor LCD Ahd i kamera słowna

W przypadku konieczności zamontowania monitora w inny sposób niż za pomocą uchwytu (co znajduje się w zestawie) w naszej ofercie znajdziesz kolejne trzy rodzaje podstawek, które pozwalają przymocować monitor np. do szyby lub w miejscu, w którym jest potrzebne. Jeśli potrzebujesz umieścić kamerę na przyczepie, którą można zdemontować z samochodu lub ciężarówki, możesz kupić w naszym e-sklepie kabel połączeniowy kamery cofania do przyczep i naczep. Zapewnia to łatwe odłączenie systemu cofania i ponowne podłączenie.

Cechy:

Monitor LCD AHD 7"
Można podłączyć do 3 kamer
Noktowizor w promieniu 10m
Kąt widzenia kamery 150°
Menu OSD z pilotem
Rozdzielczość wyświetlacza 1024x600px

Dane techniczne monitora:

7-calowy monitor LCD
System: PAL/NTSC
Proporcje obrazu: 16: 9
Rozdzielczość monitora: 1024 x 600
Wejścia: 3x AV
Kontrast: 300:1
Regulacja: jasność, kontrast, kolor
Zasilanie: DC 12 V-24 V
Pobór mocy: 5W
Temperatura pracy: -10ºC do 60ºC
Temperatura przechowywania: -20ºC do 70ºC

Dane techniczne aparatu:

Przetwornik obrazu: MIX SONY225 CMOS 1/3"
Rozdzielczość: HD 1024x600
System: PAL/NTSC
Minimalne oświetlenie: 0,1 luksa
Noktowizor w podczerwieni: tak 18 diod LED IR
Odległość widzenia w nocy: 10 m
Kąt widzenia: 150 °
Stopień ochrony IP: IP 66 wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na uszkodzenia
Pobór mocy: 3W
Temperatura pracy: -20 do 70 ° C
Zasilanie prądem stałym: 12V-24V

Zawartość Paczki:

1x7" monitor LCD AHD
2x kamera cofania AHD
2x kabel połączeniowy 20m
1x pilot zdalnego sterowania
1x osłona przeciwsłoneczna
1x wspornik do montażu monitora
2x Uchwyt do montażu kamery
3x przewód zasilający
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty