Zestaw kamer parkowania AHD - Hybrydowy monitor 10" + 3x kamera HD

Kod produktu: 19-136 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 583,35 zł
Cena z VAT 1 900,00 zł 2 470,00 zł
- +

Opis produktu Zestaw kamer parkowania AHD - Hybrydowy monitor 10" + 3x kamera HD

Zestaw kamer parkingowych AHD - 1x monitor LCD HD Hybrid 4CH 10" + kamera 3x HD z noktowizorem 11 IR LED do 15m, z ochroną IP68 i kątem widzenia 145° . Kamery cofania Zestaw AHD z zapisem na kartę SD to system przeznaczony do poruszają się pojazdami w trudnej i zagmatwanej sytuacji w każdym terenie.Kamera marki PROFIO ELECTRONICS posiada rozdzielczość AHD 1280x720p, dzięki czemu wszystkie szczegóły widać wyraźnie i ostro.Kamera AHD o naprawdę bardzo małych wymiarach tylko 55x55x55 mm zadba o jakość obrazu nie tylko w dzień, ale dzięki noktowizorowi z 11 diodami IR (15m poświaty) będziesz dobrze widzieć nawet podczas cofania w nocy. Rozmiar 10,1" ekranu LCD predestynuje ten zestaw jako idealny pomocnik podczas cofania.

Ten system AHD to połączenie najlepszej technologii opracowanej dla samochodów dostawczych, minibusów, przyczep kempingowych, autobusów, ciężarówek, naczep, ciągników, kombajnów i innych maszyn i pojazdów rolniczych lub budowlanych. Szczególnie docenisz system AHD, gdy zostanie zainstalowany w większych pojazdach silnikowych, gdzie potrzebujesz więcej widoków pod różnymi kątami. Monitor pełni również funkcję rejestratora DVR do nagrywania z kamer (jest przechowywany na karcie pamięci do 256 GB).

Możliwość podłączenia do 4 kamer z możliwością wyboru kolejności wyświetlanych kamer.

Poszczególne kamery można wyświetlać obok siebie lub w razie potrzeby łączyć rozmieszczenie kamer na monitorze.

zestaw cofania ahd - monitor i kamera

Dzięki temu systemowi będziesz dokładnie wiedział, co znajduje się za lub wokół pojazdu. Zestaw AHD cofania zawiera monitor LCD 10,1" + 1x kamera z noktowizorem IR + 1x kabel (kabel 5m, 10m, 15m lub 20m) który jest wliczony w cenę zestawu i można go dobrać według własnych potrzeb kiedy zestaw AHD jest wyjątkowy oprócz jakości obrazu również to, że do monitora można podłączyć do 4 kamer (AHD 1080P / AHD 720P / 960H / CVBS) jednocześnie.Na monitorze może być dla lepszej orientacji jednocześnie wyświetlane są wszystkie kamery obok siebie lub w zależności od potrzeb wybierz opcję podglądu z kamery, która najbardziej Ci odpowiada.Monitor hybrydowy obsługuje mieszane wejście w wielu formatach wideo, a także częstotliwości PAL/NTSC.W menu monitora jest oczywiście odbicie lustrzane wybranej kamery.Ten zestaw cofania ma szerokie zastosowanie.Stopień ochrony IP kamery wynosi do IP68, co oznacza, że jest odporna na wodę, błoto, kurz i uszkodzenia mechaniczne.

zestaw kamer ahd z monitorem do maszyn budowlanych

Monitor cofania zawiera menu, w którym dostępne są różne opcje konfiguracji monitora LCD i podłączonych do niego kamer. Monitor pełni również funkcję rejestratora DVR do nagrywania z kamer (jest przechowywany na karcie pamięci do 256 GB). Monitor hybrydowy obsługuje mieszane wejścia AHD 1080P / AHD 720P / 960H / CVBS w kilku formatach wideo, a także częstotliwości PAL / NTSC, do monitora można jednocześnie podłączyć do 4 kamer. Oznacza to, że możesz mieć podłączoną do monitora kamerę o rozdzielczości AHD 1080P i drugą np. o rozdzielczości 720P, a monitor będzie wyświetlał obraz z obu jednocześnie.

Nagranie z kamer jest zapisywane na karcie SD , która obsługuje do 256 GB.

obsługa hybrydowej karty sd monitora 10,1 cala o pojemności 256 GB

Hybrydowy monitor samochodowy cofania 10,1" (maszyny) na 4 kamery AHD/CVBS z zapisem na kartę SD do 256 GB, z możliwością podłączenia do 4x dowolnych kamer FULL HD, HD, CVBS itp. kamery cofania. Nowa generacja systemu parkingowego, który zapewnia wyraźny, ostry obraz w ciągu dnia, nawet przy słabym oświetleniu oraz wszystkie niezbędne środki techniczne do bezpiecznej obsługi i sterowania pojazdami mechanicznymi i maszynami. łatwiejsza kontrola monitora.

Zastosowanie kamery cofania z monitorem w rozdzielczości HD, odpowiednia również do maszyn budowlanych

system kamer cofania ahd do samochodów ciężarowych

Do monitora można podłączyć do 4 kamer - AHD lub CVBS. W zależności od potrzeb i rodzaju pojazdu możesz wybrać i połączyć kamery z naszej oferty, aby spełnić Twoje wymagania. Kamery są połączone z monitorem za pomocą kabli 4pin. Monitor posiada kable do podłączenia kamer i zasilania monitora. Kamery zasilane są bezpośrednio z monitora, dzięki czemu nie ma już potrzeby podłączania ich osobno do źródła, co ułatwia instalację i można umieścić kamerę w dowolnym miejscu w pojeździe. Monitor zawiera również 4 kable przełączające, za pomocą których można podłączyć kamerę do świateł cofania. Po włączeniu biegu wstecznego kamera cofania automatycznie pojawi się na monitorze. Obsługa cyklicznego nagrywania wideo (funkcja całodobowego monitorowania parkowania).

Hybrydowy monitor do kamer cofania z zapisem obrazu z 4 kamer

zestaw cofania ahd z kamerami do kombajnów

W przypadku konieczności zamontowania monitora w inny sposób niż za pomocą uchwytu (co znajduje się w zestawie) w naszej ofercie znajdziesz kolejne trzy rodzaje podstawek , które pozwalają przymocować monitor np. do szyby lub w miejscu, w którym jest potrzebne. Jeśli potrzebujesz umieścić kamerę na przyczepie, którą można zdemontować z samochodu lub ciężarówki, możesz kupić w naszym e-sklepie kabel połączeniowy kamery cofania do przyczep i naczep. Zapewnia to łatwe odłączenie systemu cofania i ponowne podłączenie.

ahd system cofania samochodu - ir noktowizor

Mini kamera cofania 55x55x55 mm z rozdzielczością HD 720P i noktowizorem 15m - 11 IR LED i ochroną IP68 oraz kątem widzenia 145°. Ta wydajna kamera cofania to właściwe rozwiązanie do monitorowania otoczenia pojazdu. Daje przegląd tego, co dzieje się wokół pojazdu, gdy się porusza lub cofa. Kamera cofania ma noktowizor z 11 diodami podczerwieni i 15-metrową poświatą. Kamera ma szerokie zastosowanie, ponieważ nadaje się do większych samochodów osobowych, dostawczych, minibusów, autobusów, naczep, przyczep, maszyn rolniczych czy ciężarówek. Przetwornik obrazu 1/4 CMOS o rozdzielczości HD 1280x720 pikseli umożliwia wysokiej jakości i ostrą transmisję obrazu.

Stopień ochrony IP68 gwarantuje odporność na wodę, błoto, kurz i uszkodzenia mechaniczne

zestaw kamer do monitoringu - IP68 wodoodporny i pyłoszczelny

Kamera cofania ma kąt skanowania do 145°, co jest wystarczającym zasięgiem na potrzeby cofania lub monitorowania ruchu pojazdu w środowisku, w którym wymagana jest większa uwaga pod względem bezpieczeństwa. Ta kamera HD spełnia stopień ochrony IP68, dzięki czemu jest wodoszczelna, pyłoszczelna i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Sam korpus aparatu jest chroniony wytrzymałą aluminiową obudową. Kamerę można montować na różnych powierzchniach, co umożliwia metalowy uchwyt, dzięki któremu można ją przechylić i zamocować w żądanej pozycji. Zasilanie kamery oraz transmisja sygnału odbywa się poprzez wysokiej jakości, ekranowane złącze z 4-pinowym złączem, które posiada wodoodporne wykończenie, co ułatwi pracę podczas montażu. Kamera zasilana jest bezpośrednio z monitora cofania o napięciu 12-24V.

Kamera cofania i parkowania 175° do samochodów ciężarowych


Cechy:

PLUS Kamera cofania dla wszystkich samochodów
plus 11x LED noktowizor IR 15 m
plus Trwały korpus aparatu ze stopu
plus Kąt widzenia do 145°
plus IP68 wodoodporny, pyłoszczelny i odporny na uszkodzenia
PLUS 10,1-calowy monitor cofania
plus Szeroki zakres ustawień w menu wyświetlacza
plus Możliwość podłączenia do 4 kamer

Dane techniczne aparatu:

Przetwornik obrazu: CMOS 1/4"
Rozdzielczość: HD 1280x720 (500 linii TV)
System: PAL/NTSC
Minimalne oświetlenie: 0 LUX (włączona IR)
Noktowizor IR: tak 11 diod IR
Odległość widzenia w nocy: 15 m
Kąt widzenia: 145°
Stopień ochrony IP: IP 68 wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na uszkodzenia
Pobór mocy: 3W
Temperatura pracy: -20 do 70° C
Zasilanie DC: 12-24V
Interfejs: RCA
Wymiary: 55x55x55 mm

Monitoruj specyfikacje techniczne:

Model: Profio - W100
Monitor: ekran HD 10,1"
System: PAL/NTSC 50/60Hz
Proporcje obrazu: 16: 9
Rozdzielczość monitora: 1024 x 600 RGB
Widoczność wyświetlacza: 180° z każdej strony
Rozdzielczość wideo podczas nagrywania: 1280x720P, 1280x960P, 960H
Kompatybilny sygnał: AHD 720P @ 25/30, 960P @ 50/60, 1080P @ 25/30, CVBS 960H
Wejścia: 4x kanał AHD/CVBS
Podświetlane przyciski: tak, niebieskie światło
Jasność: 500-700 cd/m2
Nagrywanie: tak, 4 kanały
Nagrywanie cykliczne: tak
Układ wyświetlacza: kamera 1/2/3/4
Format wideo: AVI
Pamięć: obsługuje karty SD klasy 10, do 256 GB (karta pamięci nie jest dołączona)
Możliwość regulacji OSD: jasność, kontrast, głośność, język
Zasilanie: DC 12-36V (do zasilania z kamerą wymagane napięcie 13V)
Napięcie wyjściowe: DC + 11,5V/3A
Wejście audio: tak 1x
Złącze: złącze 4-pinowe
Kolor czarny
Pilot zdalnego sterowania: tak
Wymiary: szer./wys./gł. 25 x 16 x 3,5 cm
Kurtyna świetlna: tak, odpinana
Temperatura pracy: -20 do 70° C

Zawartość Paczki:

1x Hybrydowy monitor cofania 10,1"
3x kamera cofania AHD
3x Kabel połączeniowy 5m, 10m, 15m, 20m do wyboru
1x pilot zdalnego sterowania
1x osłona przeciwsłoneczna
1x wspornik montażowy monitora
3x Uchwyt do montażu kamery
1x Instrukcja

Długość przewodów można dobrać według własnych potrzeb 5m, 10m, 15m i 20m. Długość kabla należy podać w nocie zamówienia.

Komentarze

Inne produkty