Zestaw cofania WiFi 3 kamery + 7" monitor LCD z funkcją nagrywania

Kod produktu: 19-075 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 500,00 zł
Cena z VAT 1 800,00 zł 2 245,00 zł
- +

Opis produktu Zestaw cofania WiFi 3 kamery + 7" monitor LCD z funkcją nagrywania

Zestaw cofania WiFi 3 kamery + 7" monitor LCD z zapisem na kartę micro SD i zasięgiem do 100m. Wszechstronny bezprzewodowy system cofania dla pojazdów takich jak autobusy, ciężarówki, furgonetki. Nagrywa zapis z kamery i przechowuje go na karcie pamięci SDXC do 128 GB Nagranie rejestrowane jest w rozdzielczości VGA a na karcie pamięci o pojemności 128 GB można zapisać ponad 200 godzin (8 dni) nagrania jednej kamery lub 50 godzin wszystkich 4 kamer Cyfrowe zasilanie bezprzewodowe gwarantuje transmisję sygnału do 100m, a sygnał jest również na tyle silny, że nie zostanie zakłócony dużymi metalowymi częściami pojazdu lub ładunku.Oprócz nagrywania wideo, micro sd przechowuje również nagrywanie dźwięku audio.

Kamery cofania z monitorem - 3x kamera wifi + LCD 7" z możliwością nagrywania na kartę SD (Audio + Video) firmy PROFIO ELECTRONICS. Zestaw został opracowany z myślą o wymagających sytuacjach transportowych i roboczych, które powstają podczas prowadzenia pojazdów rolniczych lub maszyn budowlanych. Transmisja działa w oparciu o sygnał Wifi z kamer, co ułatwia montaż kamer, a główną zaletą jest to, że nie musisz ciągnąć za kable połączeniowe.Monitor pełni również funkcję rejestratora DVR.

Wi-Fi kamera cofania samochodu,

Zestaw zawiera 1x bezprzewodowy monitor DVR 7" w samochodzie oraz 3x bezprzewodową kamerę cofania (można podłączyć jeszcze 1 kamerę cofania WiFi). Monitor z kamerą wyposażony jest w regulowaną konsolę, którą można umieścić w wybranym miejscu. Zestaw cofania WiFi ma szerokie zastosowanie, dzięki wysokowydajnej antenie WiFi nadaje się nie tylko do samochodów osobowych, ale także vanów , minibusów, autobusów, ciężarówek, przyczep i innych pojazdów. szkoda.

Zestaw cofania WiFi z rejestratorem DVR i bardzo dużym zasięgiem połączenia WiFi do 100 m.

kamery bezprzewodowe do parkowania

Możliwe jest jednoczesne podłączenie do 4 kamer WiFi do monitora WiFi DVR , szczególnie podczas instalacji w większych pojazdach silnikowych, gdzie potrzebujesz więcej widoków pod różnymi kątami. Dzięki temu systemowi będziesz dokładnie wiedzieć, co znajduje się za pojazdem lub wokół niego. Monitor LED ma kontrast 300:1 przy rozdzielczości 800x480. Szerokokątny obiektyw do 150° jest również wyposażony w noktowizor w podczerwieni. Sygnał WiFi ma zasięg do 100m , co gwarantuje jakość odbioru z kamery cofania. Monitor posiada proste menu OSD, za pomocą którego można ustawić kamerę według własnych potrzeb. Na monitorze LCD może wyświetlać wszystkie cztery kamery jednocześnie, w wielu wariantach, aby wyświetlić dwie kamery obok lub przełączać się między kamerami. Poprzez obwód przełączający kamera może być podłączona do świateł cofania, aby automatycznie przełączać się na wybraną kamerę podczas cofania.

Monitor LCD z kamerami można podłączyć na różne sposoby, aby włączyć się podczas cofania lub po uruchomieniu pojazdu. Monitor DVR ma również funkcję dublowania obrazu, która pozwala ustawić kamery tak, aby pokazywały prawą i lewą stronę z widoku. Zawiera również pilota, który uprości sterowanie podczas przełączania kamer lub szybkiej regulacji obrazu.

Możliwość odbicia lustrzanego kamery + możliwość podglądu wszystkich kamer na LCD w tym samym czasie lub każdej kamery z osobna

W przypadku konieczności zamontowania monitora w inny sposób niż za pomocą uchwytu (co znajduje się w zestawie), w naszej ofercie dostępne są kolejne trzy typy podstawek, które pozwalają na zamocowanie monitora w łatwo dostępnym miejscu.

odwróć zestaw 3 kamery i monitor dvr;

Monitor LED WiFi DVR 7"

Funkcja nagrywania DVR z maksymalnie 4 kamer

Monitor z możliwością podłączenia do 4 kamer WiFi

Instalacja bez ciągnięcia kabli

Monitoruj specyfikacje techniczne:

Model: Profio Clear View S7
7-calowy monitor LED
System: PAL/NTSC
Proporcje obrazu: 16: 9
Rozdzielczość monitora: 800 x 480
Wejścia: 4-kanałowe wejście sygnału wideo 2,4G WiFi
Kontrast: 300:1
Regulacja: jasność, kontrast, kolor
Zasilanie: DC 12 V-24 V
Pobór mocy: 5W
Temperatura pracy: -10 do 60 ° C
Temperatura przechowywania: -20 do 70 ° C
Wymiary: 180 x 121 x 24 mm

Dane techniczne aparatu:

Model: Kamera parkowania Profio S7
Przetwornik obrazu: SHARP 1/4 CMOS
Rozdzielczość: 420 linii telewizyjnych
Połączenie Wi-Fi: Wi-Fi 2,4 G o zasięgu 100 m
Minimalne oświetlenie: 1 LUX
Noktowizor w podczerwieni: tak
Kąt widzenia: 150°
Ochrona IP: IP 66 wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na uszkodzenia
Pobór mocy: 3W
Temperatura pracy: -10 do 60 ° C
Temperatura przechowywania: -20 do 70 ° C
Wymiary: 86,5 x 77 x 75 mm

Zawartość Paczki:

1x7-calowy monitor LED WiFi DVR
3x kamera cofania WiFi
1x pilot zdalnego sterowania
1x Instrukcja

akcesoria bezprzewodowe kamery parkowania

Komentarze

Inne produkty