Wykrywacz GSM w długopisie do wykrywania błędów szpiegowskich

Kod produktu: 09-002 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 187,50 zł
Cena z VAT 225,00 zł
- +

Opis produktu Wykrywacz GSM w długopisie do wykrywania błędów szpiegowskich

Wykrywacz GSM w długopisie do wykrywania podsłuchów . Jest to długopis, który służy jako wykrywacz GSM, niezależnie od tego, czy pluskwy lub jakikolwiek sygnał bezprzewodowy są w Twoim domu, biurze lub w innych miejscach. Ten specjalnie zaprojektowany długopis dowie się również, czy Twój telefon komórkowy nie jest podsłuchem. Jeśli długopis przechwyci transmitowany sygnał, żółta dioda LED zacznie migać (świecić).

To urządzenie działa na wszystkich częstotliwościach GSM, w tym na kamerach bezprzewodowych. Możesz łatwo sprawdzić, czy ktoś w Twojej okolicy rozmawia przez telefon lub czy Twój telefon jest pod czyjąś manipulacją. Miganie musi trwać co najmniej 1 minutę lub dłużej, a mniej pewne jest, że przez telefon przesyłane są dane lub sygnał audio.

wykrywacz błędów w długopisie

Wykrywacz GSM Pen , urządzenie bezprzewodowe wykrywa częstotliwości 900/1200/1300 i 2400/2600/3000MHz. Wykrywa sygnały bezprzewodowe w zasięgu 10 metrów. Twoja prywatność jest już chroniona, nic Cię nie zaskoczy. Długopis posiada również światło UV do sprawdzania banknotów. Im bardziej zbliżysz się do sygnału VF, tym kolorowe światło będzie silniejsze. Sprzedam wykrywacz podsłuchów GSM Pen, który możesz kupić online w naszym e-sklepie po przystępnej cenie. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź to, czego szukasz.
Specyfikacja wykrywacza błędów GSM Pen:

1. Bateria: 4,5 V, przy użyciu LR-44 x 3 szt. (w zestawie)
2. Wyjście detektywistyczne: dioda LED miga (kolor diody LED)
3. Tytuł indukcji detektywistycznej: 100 MHz ~ 3 GHz (częstotliwość poniżej 900 MHz jest również przechwytywana przez urządzenie, ale nadajnik musi mieć wydajność promieniowania co najmniej 200 mA)
4. Zużycie robocze: 30uA
5. Migający prąd LED: 1mA
6. Instrukcja obsługi
7. Wymiary czujki: 146x 10 mm Φ. kompaktowy rozmiar

Komentarze

Inne produkty