Wielofunkcyjny detektor do wykrywania urządzeń szpiegowskich

Kod produktu: 09-004 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 358,35 zł
Cena z VAT 430,00 zł
- +

Opis produktu Wielofunkcyjny detektor do wykrywania urządzeń szpiegowskich

Wielofunkcyjny detektor do wykrywania różnego rodzaju urządzeń szpiegowskich . Dowie się, czy błąd szpiegowski jest w twoim telefonie komórkowym. Jeśli urządzenie przechwyci sygnał nadawczy, zacznie gwizdać lub wibrować i zapalają się zielone diody LED. Ten doskonały gadżet to urządzenie, które służy jako wykrywacz GSM, niezależnie od tego, czy jest to podsłuch szpiegowski, czy jakikolwiek sygnał bezprzewodowy w domu, biurze lub innych pomieszczeniach.

Urządzenia do wykrywania podsłuchów - Professional CC308 to urządzenie, które służy jako wykrywacz GSM lub podsłuchów dowolnego sygnału bezprzewodowego w mieszkaniu, biurze lub innych miejscach. Możesz kupić online w naszym sklepie.

Ta specjalnie zmodyfikowana maszyna wykrywa również, czy Twój telefon komórkowy nie jest przechwytywany. Jeśli urządzenie odbierze sygnał, zacznie gwizdać lub wibrować, a zielona dioda LED zaświeci się zgodnie z intensywnością sygnału.

  • Wydajność 50mW - 200mW z zasięgiem wykrywania 30-50 cm.
  • Wydajność 300mW - 600mW z zasięgiem wykrywania 100-200 cm.
  • Wydajność 800mW - 1200mW z zasięgiem wykrywania 300-1000 cm.
  • Wbudowana bateria litowa 1200 mAh;
  • Zakres częstotliwości 1MHz-3000MHz.
  • Wymiary: 93mm * 48mm * 17mm
  • Waga: 58g.

wielofunkcyjny wykrywacz pluskiew

Detektor wielu podsłuchów działa na wszystkich częstotliwościach GSM, w tym na kamerach bezprzewodowych. Możesz łatwo dowiedzieć się, że ktoś dzwoni w Twoim otoczeniu lub że ktoś kontroluje Twój telefon. Miganie gwizdkiem lub wibracją musi być kontynuowane przez 1 minutę i dłużej, a jeśli tak, to mniej jest pewne, że przez telefon przesyłane są dane lub sygnał dźwiękowy. Urządzenie może z łatwością przechwytywać kamery bezprzewodowe, podsłuchy i inne urządzenia bezprzewodowe. Sprzedam czujkę GSM w dobrej cenie, którą możesz kupić online w naszym e-sklepie. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź to, czego szukasz.

Urządzenie obsługuje podłączenie słuchawek na wypadek konieczności cichego wykrywania, czyli bez dźwięku. Zasięg wykrywania sygnału GSM wynosi do 10 M (w zależności od siły wykrytego sygnału GSM).

Pakiet zawiera:

1 x Multi wykrywacz błędów
1 x słuchawki

Komentarze

Inne produkty