Veho Pebble Pro XT-13200mAh - przenośna bateria

Kod produktu: 11-037 Mam pytanie
Producent /
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 412,50 zł
Cena z VAT 495,00 zł
- +

Opis produktu Veho Pebble Pro XT-13200mAh - przenośna bateria

Przenośna bateria i ładowarka Veho Pebble Pro XT-13200mA h do telefonów komórkowych, odtwarzaczy MP3, urządzeń GPS, aparatów fotograficznych i wielu innych produktów.

Przenośna ładowarka akumulatorów PEBBLE™ Pro-XT 13200mAh do urządzeń mobilnych i notebooków

PEBBLE™ Pro-XT jest niezbędnym akcesorium dla wszystkich tych, którym brakuje energii podczas podróży lub przebywania z dala od głównego źródła zasilania przez dłuższy czas. PEBBLE™ Pro-XT jest wyposażony w 10 złączy do najpopularniejszych laptopów/notebooków/tabletów i 5 złączy do najpopularniejszych telefonów (Samsung/Micro USB/Mini USB).

PEBBLE™ Pro-XT ma możliwość wyboru odpowiedniego napięcia dla Twojego urządzenia oraz możliwość jednoczesnego ładowania laptopa i telefonu. PEBBLE™ Pro-XT jest dostarczany z wieloregionalnym adapterem do ładowania, dzięki czemu możesz naładować akumulator w dowolnym miejscu docelowym.

Nie tylko ładuje popularne urządzenia mobilne, takie jak iPhone (za pomocą własnego kabla), Blackberry, iPad, ale także ładuje większość popularnych notebooków.

Dzięki ogromnej mocy 13200 mAh może ładować iPhone'a ponad 10 razy, a dzięki 5 różnym końcówkom do telefonów komórkowych i 10 różnym końcówkom do notebooków (16 V i 19 V przy wyjściu 3,5 A) jest naprawdę uniwersalny.

*Należy pamiętać, że ten produkt nie zawiera złącza Apple Lightning*


Kluczowe cechy: Ładowarka Veho Pebble Pro XT i bateria do notebooka i tabletu

- Ogromna pojemność 13200 mAh zdolna do rozszerzenia większości popularnych laptopów/książek sieciowych/tabletów do 3,5 A przez co najmniej 2 do 5 godzin czasu użytkowania (w zależności od specyfikacji urządzenia)
- 10 złączy do najpopularniejszych laptopów/netbooków/notebooków i 5 złączy urządzeń przenośnych do urządzeń Blackberry/smartfonów/innych urządzeń przenośnych USB
- Tryb automatycznego wyłączania w celu ochrony przed zwarciem, nadmiernym prądem, nadmiernym ładowaniem i nadmiernym rozładowaniem;
- Podwójne ładowanie laptopa i telefonu jednocześnie
- Dostarczany z głównym adapterem do ładowania w wielu regionach, idealnym do ładowania w ruchu, niezależnie od kraju, w którym się znajdujesz.

Pudełko zawiera:

- Pebble Pro
- 10 złączy do laptopów
- 5 złączy do telefonów
- Adapter do ładowania wielu regionów
- Sakiewka
- Instrukcja obsługi

Należy pamiętać, że VCC-A010-PRO-XT obecnie nie zawiera wskazówki dotyczącej ładowania jakiegokolwiek Macbooka. Należy również pamiętać, że PEBBLE™ Pro-XT jest przeznaczony wyłącznie do ładowania notebooków i laptopów przez port DC oraz urządzeń ładowanych przez USB przez port USB. Nie będzie ładować innych urządzeń elektronicznych, które nie należą do żadnej z tych kategorii.


Akumulator i ładowarka Veho Pebble Pro-XT do laptopa i tabletu

Komentarze

Inne produkty