Unikalny zestaw szpiegowski - słuchawka szpiegowska + kamera otworkowa WiFi HD

Kod produktu: 10-153 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 000,00 zł
Cena z VAT 1 200,00 zł 1 445,00 zł
- +

Opis produktu Unikalny zestaw szpiegowski - słuchawka szpiegowska + kamera otworkowa WiFi HD

Unikalny zestaw szpiegowski - słuchawka szpiegowska + kamera otworkowa WiFi HD. Ujęcia wideo w czasie rzeczywistym przez Wi-Fi + komunikacja na żywo za pomocą słuchawki szpiegowskiej Bluetooth. Ten zestaw daje wyjątkową możliwość nagrywania różnych przestrzeni lub obiektów za pomocą kamery otworkowej FULL HD bez zauważenia nikogo, a jednocześnie komunikowania się z osobą w telefonie za pomocą szpiegowskiej słuchawki bluetooth . Znajduje zastosowanie w różnych trudnych sytuacjach, gdy potrzebna jest dyskretna pomoc przez telefon, a także transmisja wideo dla lepszego wyobrażenia sytuacji.

ZESTAW - Mini wifi kamera otworkowa Full HD z zestawem słuchawkowym szpiegowskim = obrazy wideo w czasie rzeczywistym przez WiFi + komunikacja na żywo przez słuchawkę szpiegowską bluetooth

Kamera otworkowa Mini Wifi FULL HD z akumulatorem Li-on, która pozwala na nagrywanie do 8 godzin bez zewnętrznego źródła. Nagranie z kamery można oglądać online za pośrednictwem sieci Wi-Fi za pomocą dostarczonego oprogramowania (na komputerze, smartfonie lub tablecie). Bateria litowa w połączeniu z niewielkimi wymiarami aparatu doskonale nadaje się do niepozornej lokalizacji w pomieszczeniach.

Możliwość ciągłego zasilania przez zasilacz AC/DC, dzięki czemu aparat nie będzie ograniczany żywotnością wbudowanego akumulatora. Kamera nagrywa wideo 1080P/720P/640P/320P pomimo minimalnego rozmiaru obiektywu wynoszącego tylko 8 mm. Kamera przechowuje nagrania na karcie microSD (obsługa do 32GB) . Kamera posiada funkcję migawki, nagrywania wideo lub wykrywania ruchu (nagrywanie rozpoczyna się w momencie ruchu).

kamera otworkowa WiFi HD

Niewielkie wymiary, dyskrecja i niezależność od zasilania zewnętrznego sprawiają, że kamera ta jest bardzo przydatnym narzędziem w porównaniu do dużych kamer bezpieczeństwa. Największą zaletą tej kamery jest to, że rejestruje rzeczywiste zachowanie osób, które nie wiedzą, że są monitorowane przez kamerę bezpieczeństwa.

Funkcje kamery otworkowej:

plus Obsługuje telefony komórkowe z systemem Android i PC
plus Wideo do 1080P/720P/640P/320P
plus Obsługuje karty pamięci do 32 GB
plus Pojemność baterii zapewnia ciągłą pracę do 4 godzin
plus Funkcja wykrywania ruchu

Specyfikacja kamery otworkowej:

Piksel: 12 megapikseli CMOS
Rozdzielczość obiektywu: 1080P/720P/640P/320P
Szybkość klatek: 25 kl./s
Format wideo: AVI
Kąt widzenia: 90°
Wykrywanie ruchu: 6m
Minimalne oświetlenie. 1 luks
Pojemność baterii: 4000 MA
Maksymalna żywotność baterii: 8 godzin
Maksymalna pojemność karty pamięci 32 GB


Słuchawka szpiegowska ze wzmacniaczem bluettooth 5W najnowszy model - każdy z nas zna sytuacje życiowe, w których doceniłbyś, gdyby ktoś mógł Ci doradzić, lub pomóc w trudnej sytuacji, bez wiedzy nikogo. Przeznaczony jest dla studentów podczas egzaminów, dla handlowców podczas spotkań biznesowych oraz w innych sytuacjach.

Słuchawka szpiegowska to rewolucyjne urządzenie, które pozwala łączyć się z kimś na odległość za pośrednictwem telefonu komórkowego lub nadajnika, bez wiedzy nikogo. Zasada działania jest prosta, wystarczy włożyć do ucha bezprzewodową słuchawkę szpiegowską (niewidoczną ze względu na jej miniaturowe rozmiary) i zawiesić na szyi naszyjnik bluetooth (do parowania z telefonem komórkowym) z ultra mocą i wzmacniaczem mocy 5W , przez który sygnał jest przesyłany bezprzewodowo do słuchawki, gdzie sygnał zmienia się na głos.

Zalecamy klientom, aby nie kupowali tanich, niskiej jakości imitacji szpiegowskich słuchawek u niezweryfikowanych sprzedawców.

Posiadamy 24 miesiące gwarancji na telefon szpiegowski. Fachowe doradztwo i serwis. Słuchawki szpiegowskie są wyprofilowane tak, aby idealnie wpasować się w bębenek, dzięki czemu nie są w ogóle zauważalne. Wykonane są z nieszkodliwego materiału.

słuchawka szpiegowska

Najnowszy zaawansowany model popularnej słuchawki szpiegowskiej. W porównaniu z poprzednim modelem ma ulepszony anatomiczny kształt, aby doskonale uszczelnić ucho przed przedostawaniem się dźwięku do otoczenia. Słuchawka składa się z czułego odbiornika (cewki), stabilnego mikrogłośnika , o bardzo czystym i czystym dźwięku o zredukowanych szumach.

Szpiegowska słuchawka bluetooth

Słuchawka jest po prostu wkładana do kanału słuchowego w uchu. Półprzezroczysty zaczep jest przymocowany do zestawu słuchawkowego, aby łatwo wyjąć słuchawkę z ucha. Aby zapewnić jeszcze łatwiejszą obsługę zestawu słuchawkowego, w naszym sklepie internetowym oferujemy pęsetę magnetyczną . W zestawie bateria, która wystarcza na 7 godzin.

szpiegowski zestaw słuchawkowy plus kamera hd

Funkcje szpiega słuchawkowego

plus Profesjonalny design, doskonała jakość dźwięku
plus Ergonomiczny kształt, wygodna obsługa
plus Bateria: 1,55 V (337 SR 416SW) żywotność baterii do 7 godzin
plus Wymiary: 13x6mm
plus Częstotliwość robocza: wszystkie częstotliwości
plus Łączność Bluetooth z urządzeniami mobilnymi.
plus Łatwe do kontrolowania i odbierania połączeń.
plus Obsługa komunikacji dwukierunkowej bez użycia rąk.
plus Możliwość rozpoczęcia nagrywania bezpośrednio z telefonu - do odtwarzania plików MP3.
plus Czas rozmów na jednym ładowaniu do 12 godzin, staby do 130 godzin.
plus Pętla bluetooth zawiera wbudowaną baterię litową 700 mAh
plus Pętla bluetooth zawiera wzmacniacz 5W
plus Zintegrowany mikrofon

tabela porównawcza słuchawek szpiegowskich

Paczka zawiera:

 • Mikro-kamera otworkowa
 • Akumulator litowo-jonowy
 • Kabel zasilający USB
 • Oprogramowanie na płycie CD
 • Instrukcja do aparatu
 • Najnowsza słuchawka szpiegowska
 • Mikrofon
 • Bluetooth 5W - pętla na szyję
 • Kabel USB
 • Zasilacz
 • Instrukcja obsługi słuchawki szpiegowskiej

Komentarze

Inne produkty