System parkowania WiFi z 4 kamerami + 7" LCD REC na micro SD

Kod produktu: 19-076 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 666,65 zł
Cena z VAT 2 000,00 zł 2 645,00 zł
- +

Opis produktu System parkowania WiFi z 4 kamerami + 7" LCD REC na micro SD

4 kamery System parkingowy WiFi + 7" LCD z nagrywaniem micro SD. System parkingowy WiFi z nagrywaniem jako czarna skrzynka w różnych sytuacjach, nie tylko podczas używania urządzenia jako zestawu parkowania lub cofania. Transmisja sygnału działa w oparciu o sygnał WiFi z kamer, które ułatwia montaż kamer, a główną zaletą jest to, że nie musisz ciągnąć za kable połączeniowe , monitor służy również jako rejestrator DVR.

Bezprzewodowa kamera cofania z monitorem - Kamera 4x + 7" LCD z zapisem na kartę SD do 128GB (wideo i audio) marki PROFIO Electronics. Technologia ta ma na celu ułatwienie pracy, a zwłaszcza bezpieczne poruszanie się pojazdu podczas eksploatacji. PROFIO Electronics skupia swoje systemy na jak najszerszym zakresie pojazdów, takich jak większe samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, maszyny budowlane i rolnicze.Ten system monitoringu Wi-Fi ma ogromny potencjał do zastosowania w wielu innych działaniach, gdzie niezbędny jest pełny przegląd tego, co dzieje się wokół ciebie i monitorować pracę.
kamera parkowania wifi profil
Nagrywa nagranie z kamery i przechowuje je na karcie pamięci SDXC do 128 GB. Zapis rejestrowany jest w rozdzielczości VGA, a na karcie pamięci o pojemności 128 GB można zapisać ponad 200 godzin (8 dni) nagrania jednej kamery lub 50 godzin wszystkich 4 kamer. Cyfrowa moc bezprzewodowa gwarantuje transmisję sygnału do 100m, a sygnał jest na tyle silny, że nie zostanie zakłócony dużymi metalowymi częściami pojazdu lub ładunku. Oprócz nagrywania wideo, micro SD przechowuje również nagrywanie dźwięku audio.
Zestaw zawiera 1x monitor WiFi DVR 7" w samochodzie oraz 4x kamera cofania WiFi . Monitor z kamerą wyposażony jest w regulowaną konsolę, którą można umieścić w wybranym miejscu. Zestaw cofania WiFi ma szerokie zastosowanie dzięki wysokiej -wydajna antena WiFi nadaje się nie tylko do samochodów osobowych, ale także vanów, minibusów, autobusów, ciężarówek, przyczep, naczep, maszyn rolniczych, budowlanych itp. Stopień ochrony kamer IP to IP66 wodoszczelny, pyłoszczelny i odporny na uszkodzenia .

Zestaw cofania WiFi z rejestratorem DVR i bardzo dużym zasięgiem połączenia WiFi do 100m.

Kamery parkowania bezprzewodowe dla pojazdów

Możliwe jest jednoczesne podłączenie do 4 kamer WiFi do monitora WiFi DVR , szczególnie podczas instalacji w większych pojazdach silnikowych, gdzie potrzebujesz więcej widoków pod różnymi kątami. Dzięki temu systemowi będziesz dokładnie wiedzieć, co znajduje się za pojazdem lub wokół niego. Monitor LED ma kontrast 300:1 przy rozdzielczości 800x480. Szerokokątny obiektyw do 150° jest również wyposażony w noktowizor w podczerwieni. Sygnał WiFi ma zasięg do 100m , co gwarantuje jakość odbioru z kamery cofania. Monitor posiada proste menu OSD, za pomocą którego można ustawić kamerę według własnych potrzeb. Na monitorze LCD może wyświetlać wszystkie cztery kamery jednocześnie, w wielu wariantach, aby wyświetlić dwie kamery obok lub przełączać się między kamerami. Poprzez obwód przełączający kamera może być podłączona do świateł cofania, aby automatycznie przełączać się na wybraną kamerę podczas cofania.

Monitor LCD z kamerami można podłączyć na różne sposoby, aby włączyć się podczas cofania lub po uruchomieniu pojazdu. Monitor DVR ma również funkcję dublowania obrazu, która pozwala ustawić kamery tak, aby pokazywały prawą i lewą stronę z widoku. Zawiera również pilota, który uprości sterowanie podczas przełączania kamer lub szybkiej regulacji obrazu

Możliwość odbicia lustrzanego kamery + możliwość podglądu wszystkich kamer na LCD w tym samym czasie lub każdej kamery z osobna

W przypadku konieczności zamontowania monitora w inny sposób niż za pomocą uchwytu (co znajduje się w zestawie), w naszej ofercie dostępne są kolejne trzy typy podstawek, które pozwalają na zamocowanie monitora w łatwo dostępnym miejscu.

System cofania 4 kamer do kombajnu zbożowego

  • Monitor WiFi DVR 7" TFT
  • Funkcja nagrywania DVR z maksymalnie 4 kamer
  • Monitor z możliwością podłączenia do 4 kamer WiFi
  • Instalacja bez ciągnięcia kabli

Monitoruj specyfikacje techniczne:

Model: Profio Clear View S7
7-calowy monitor LED
System: PAL/NTSC
Proporcje obrazu: 16: 9
Rozdzielczość monitora: 800 x 480
Wejścia: 4-kanałowe wejście sygnału wideo 2,4G WiFi
Kontrast: 300:1
Regulowane: jasność, kontrast, kolor
Zasilanie: DC 12 V-24 V
Pobór mocy: 5W
Temperatura pracy: -10 do 60°C
Temperatura przechowywania: -20 do 70° C
Wymiary: 180 x 121 x 24 mm

Dane techniczne aparatu:

Model: Kamera parkowania Profio S7
Przetwornik obrazu: SHARP 1/4 CMOS
Rozdzielczość: 420 linii telewizyjnych
Połączenie WiFi: WiFi 2,4G o zasięgu 100m
Minimalne oświetlenie: 1 LUX
Noktowizor w podczerwieni: tak
Kąt widzenia: 150°
Ochrona IP: IP 66 wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na uszkodzenia
Pobór mocy: 3W
Temperatura pracy: -10 do 60°C
Temperatura przechowywania: -20 do 70° C
Wymiary: 86,5 x 77 x 75 mm

Zawartość Paczki:

1x7" monitor TFT WiFi DVR
4x kamera cofania WiFi
1x pilot zdalnego sterowania
1x Instrukcja

Zawartość opakowania zestawu kamery parkowania

Komentarze

Inne produkty