Stacja meteorologiczna z kamerą FULL HD + WiFi + sterowanie z aplikacji

Kod produktu: 10-156 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 750,00 zł
Cena z VAT 900,00 zł
- +

Opis produktu Stacja meteorologiczna z kamerą FULL HD + WiFi + sterowanie z aplikacji

Stacja meteorologiczna z kamerą FULL HD i WiFi ze sterowaniem smartfonem iOS i Android oraz detekcją ruchu. Stacja meteorologiczna z kamerą FULL HD z zabezpieczeniami IP WiFi to wielofunkcyjne urządzenie, które poinformuje Cię o aktualnej pogodzie, ale także zapewni obserwację kosmiczną Twojego obiektu. Na pierwszy rzut oka urządzenie wygląda jak zwykła stacja meteo, ale skrywa w sobie wysokiej jakości kamerę Full HD z czujnikiem ruchu .

Stacja meteorologiczna służy do wykrywania ruchu i wyświetla temperaturę zewnętrzną i wewnętrzną, wilgotność, datę, godzinę, fazę księżyca i tak dalej.

Ukryta kamera rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD 1920x1080 z dźwiękiem i zdjęciami w rozdzielczości 4032x3024 - wysoka jakość dla szczegółowych nagrań. Stacja meteorologiczna obsługuje łączność Wi-Fi i jest bezprzewodowa, co pozwala umieścić urządzenie bezpośrednio w dowolnym miejscu wnętrza, a następnie sterować wszystkimi ukrytymi funkcjami kamery za pomocą bezpłatnej aplikacji na smartfona Pro iCam (iOS, Android) i oglądać obrazy w czasie rzeczywistym . Kamerę bezpieczeństwa można podłączyć do domowego routera przez WIFI lub P2P, co pozwala na oglądanie obrazu w dowolnym miejscu i czasie za pomocą telefonu komórkowego.

kamera wifi w stacji meteorologicznej

Urządzenie jest również wyposażone w funkcję wykrywania ruchu do 6 metrów , która służy do rozpoczęcia nagrywania podczas rejestrowania ruchu w przestrzeni. Świetna funkcja, dzięki której nie przegapisz żadnego ważnego ujęcia, ponieważ rejestruje tylko obrazy podczas aktywności, a zostaniesz o tym poinformowany powiadomieniem bezpośrednio na telefon komórkowy. Przechwycone rekordy przechodzą przez kompresję H.264 w celu zmniejszenia rozmiaru pliku, a następnie są zapisywane na karcie micro SD obsługiwanej do 128 GB . Urządzenie wyposażone jest we wbudowaną baterię 3000 mAh , która zapewnia 2 godziny ciągłego nagrywania przy pełnym naładowaniu, a także istnieje możliwość podłączenia urządzenia do konwencjonalnej sieci, dzięki czemu ukryta kamera i stacja meteorologiczna mogą pracować w trybie ciągłym. Zastosowanie czarnej skrzynki z kamerą ma wiele zastosowań - świetnie sprawdza się jako pomoc przy zabezpieczaniu/monitorowaniu domu, lokalu firmy, czy jako monitoring dzieci lub monitoring dziadków.

Inteligentna kamera bezpieczeństwa WiFi w stacji meteorologicznej

Cechy:

Inteligentna kamera bezpieczeństwa WiFi
W pełni funkcjonalna stacja meteorologiczna
Czujnik ruchu z powiadomieniem o powiadomieniu
Wykorzystuje karty microSD do 128 GB
Kontrola aplikacji telefonu komórkowego

Dane techniczne:

Wyświetlacz LCD: 5"
Przetwornik obrazu: 5,0 Mpx CMOS
Rozdzielczość wideo: 1920 x 1080p Full HD 25 fps
Rozdzielczość zdjęć: 4032 x 3024
Format wideo: AVI
Skompresowany format: H.264
Kąt widzenia: 90°
Bateria: akumulator 3000 mAh
Czas pracy: w ciągu 2 godzin
Wykrywanie ruchu i powiadomienie o powiadomieniu
Maksymalna pojemność karty pamięci: 128 GB
Zasilanie: zasilacz 2A/5V ze złączem USB
System operacyjny: iOS 7 i nowszy, Android 4.1 i nowszy
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 b/g/n, P2P
Wymiary: (dł.) 190 x (szer.) 140 mm x (głęb.) 70 mm
Waga: 260g

Zawartość Paczki:

• 1x stacja meteorologiczna z kamerą HD
• 1x stojak
• 1x jednostka pomiarowa zewnętrzna
• 1x kabel USB
• 1x instrukcja obsługi
• 1x płyta CD z oprogramowaniem
• 1x zasilacz sieciowy
• 2x śruby
• 2x nity

Komentarze

Inne produkty