Rejestrator samochodowy DOD LS470W - doskonały model

Kod produktu: 55-021 Mam pytanie
Producent DOD
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 162,50 zł
Cena z VAT 1 395,00 zł
- +

Opis produktu Rejestrator samochodowy DOD LS470W - doskonały model

Rejestrator samochodowy DOD LS470W - doskonały model kamery samochodowej, który możesz kupić online w dobrej cenie. Produkt dostępny w magazynie gotowy do zamówienia.​ FULL HD, rejestrator GPS 10x szybsze aktualizacje, kąt widzenia 150°, szklany obiektyw 7G, ISO do 12800, WDR 2.0.

Model kamery DOD LS470W jest bezpośrednim następcą DOD LS460W (najlepszego rejestratora samochodowego roku 2015) i obecnie reprezentuje najlepszą współczesną ofertę kamer samochodowych w samochodach na rynku globalnym. Świadczy o tym nie tylko zastosowana technologia, ale przede wszystkim zadowolenie kierowców, którzy aktywnie korzystają z tego aparatu. Jego cena jest stosunkowo wyższa, ale oferuje zaawansowaną technologię i produkuje zapisy, które można wykorzystać nawet jako dowód wypadków. Dzięki tej kamerze masz pewność, że zawsze możesz odczytać tablicę rejestracyjną pojazdu, który spowodował uszkodzenie lub zagraża Twojemu pojazdowi. Spełnia kryteria norm technicznych i może być używany w pojeździe.

Absolutna nowość DOD LS470W   w porównaniu do starszego modelu DOD LS460W posiada przetwornik Sony Exmor z nową zaawansowaną technologią WDR 2.0, która zwiększa światłoczułość do ISO 12800 (DOD LS460W tylko do 3200). Jest wyposażony w nowy szerokokątny 150° bez żadnych zniekształceń (kąt DOD LS460W 140°). Szklany obiektyw 7G - połączenie siedmiu warstw szkła zapewnia oszałamiająco jasny, czysty i niezniekształcony obraz (szklany obiektyw DOD LS 460W - 6G). Posiada procesor 10x Speed ​​GPS, najszybsza samochodowa technologia GPS zapewnia dokładne śledzenie prędkości pojazdu oraz ultraszybką pozycję GPS Twojej podróży (DOD LS460W - procesor 5x Speed ​​GPS). Do aparatu dołączono zupełnie nowe, przeprojektowane i ulepszone oprogramowanie dla PC - odtwarzacz DOD GPS 2.0 (DOD LS460W - odtwarzacz DOD GPS 1.6). Dodano również funkcję Tryb parkowania - monitoring podczas parkowania, gdy kamera wykryje ruch obiektów przed kamerą i automatycznie przechwyci nagrania.

  Nadchodzi nowy mistrz - kamera DOD LS470W !!!

dod ls470w promo

Aparat można łatwo przymocować do przedniej szyby za pomocą przyssawki z uchwytem, ​​którą łatwo przymocować do aparatu. Wbudowany czujnik G do automatycznego uruchamiania ochrony plików w przypadku uderzenia, hamowania awaryjnego lub przechylenia samochodu, automatycznie chroni wszystkie bieżące i zapisane pliki wideo. Zapewnia jakość wideo FULL HD z rozdzielczością do 1920x1080. Posiada wyświetlacz TFT LCD 16:9 o przekątnej 2,7” ułatwiający podgląd i ustawienia wideo. Szeroki kąt widzenia 150° rejestruje zdarzenia przed pojazdem i po obu stronach, automatyczna kalibracja czasu za pomocą GPS, wyświetlacz kompasu HUD, Wyświetlacz prędkości HUD Z pewnością docenisz funkcję GPS Logger, rejestrującą jazdę (lokalizacja GPS, aktualna prędkość) Możesz oglądać filmy na swoim komputerze za pomocą dostarczonego oprogramowania Idealny dla firm do kontroli kierowców lub specjalistów sterowniki itp . Kamerę można podłączyć do zasilania 12/24V , dzięki czemu bezproblemowe użytkowanie jest możliwe nie tylko w samochodzie osobowym, ale nawet w innych pojazdach, np. ciężarówkach czy autobusach.

DOD LS470W obsługuje teraz ultrawysoką czułość ISO 12800. Rozszerzony zakres zwiększa wyrazistość szybko poruszających się obiektów w nocy. Aparat może teraz uchwycić więcej szczegółów w bardzo słabych warunkach oświetleniowych.

ISO 12800 dod ls470w

Obiektyw z dużą przysłoną F1.6 — im większa przysłona, tym większa wydajność w słabym świetle! Przetwornik Sony Exmor zwiększa zdolność przenoszenia światła w warunkach słabego oświetlenia, pozwalając uchwycić niesamowitą głębię ostrości i doskonałe widzenie w nocy.

Obiektyw F1.6 dod ls470w

Wbudowany procesor GPS o prędkości 10x, najnowsza technologia samochodowego GPS zapewnia dokładne śledzenie prędkości pojazdu i ultraszybką pozycję GPS podczas jazdy w czasie rzeczywistym. Obecnie jest to najszybsza aktualizacja GPS stosowana w kamerach samochodowych.

10 aktualizacji GPS do ls470w

Panoramiczny wyświetlacz LCD o przekątnej 2,7 cala i proporcjach 16:9. Kamera posiada duży wyświetlacz panoramiczny, który zapewnia wyraźny i odpowiednio duży obraz odpowiedni do wyświetlania ustawień i odtwarzania wideo bezpośrednio na wyświetlaczu kamery.

Wyświetlacz LCD 2,7"

Nowa wersja DOD GPS Player 2.0 z ulepszonym interfejsem użytkownika jest jeszcze bardziej przejrzysta. Pokazuje nagrania wideo FULL HD z danymi w czasie rzeczywistym, takimi jak prędkość pojazdu, współrzędne GPS, przeciążenie itp. Po podłączeniu do Internetu aktualna pozycja pojazdu jest wyświetlana na Google Maps.

DOD odtwarzacz gps 2.0

Wyświetlanie szczegółów (znak wodny) na filmie. W razie wypadku lub innego zdarzenia na drodze ta funkcja pozwala natychmiast sprawdzić lokalizację pojazdu (współrzędne GPS), prędkość pojazdu lub dokładną datę i godzinę nagrania. A to wzmocni wiarygodność dowodów przy udowodnieniu odpowiedzialności.

znak wodny dod ls470w

Zaawansowany szklany obiektyw 7G - połączenie siedmiu warstw szkła to wyrafinowany, ostry obiektyw 7G. Dzięki precyzyjnej ścieżce światła zapewnia oszałamiająco jasny, wyraźny i niezniekształcony obraz.

dod ls470w 7 g soczewicy

Szeroki kąt widzenia 150°. Kamera wyposażona jest w ultraszerokokątny obiektyw, który zwiększa zakres rejestrowania obrazu, ponieważ panoramiczny widok przodu pojazdu uchwyci wszystkie strony bez zniekształceń (tj. niezniekształcony obraz).

150 ultraszerokokątnych dod ls470w

Analiza trasy to nowa funkcja do obliczania odległości, czasu i średniej prędkości Twojej podróży z punktu A do punktu B. Możesz na przykład określić najkrótszą lub najszybszą trasę z domu do pracy na podstawie danych z analizy ścieżka. Jest to bardzo ekonomiczny i praktyczny sposób na zaoszczędzenie czasu i zużycia paliwa.

analiza ścieżki dod ls470w

Nowa zaawansowana technologia WDR 2.0 — oszałamiające wideo w dowolnym świetle i zrównoważona ekspozycja w każdych warunkach. Zapewnia jaśniejsze ujęcia w nocy i redukuje silną ekspozycję światła, aby uzyskać najpiękniejszy obraz.

Technologia WDR dod ls 470W

Automatyczna kalibracja czasu , niezależna od ręcznej regulacji czasu. Dzięki wbudowanemu procesorowi prędkości GPS 10x jest w stanie wskazać lokalny dokładny czas kalibracji i automatycznie zapisać go w pamięci aparatu.

HUD kompas dod ls470w

Wyświetlacz prędkości i kompasu przez HUD. Urządzenie jest w stanie wskazać kierunek, w którym zmierzasz. A dzięki 10-krotnie szybszej aktualizacji GPS zapewnia dokładne monitorowanie rzeczywistej prędkości pojazdu.

wyświetlacz hud dod ls470w

Ochrona danych przez czujnik G podczas uderzenia. W przypadku wypadku, wypadku, hamowania awaryjnego lub przechylenia samochodu, automatycznie zabezpieczy wszystkie aktualne i zapisane pliki wideo. Dzięki tej funkcji ważne pliki nie zostaną usunięte ani nadpisane podczas nagrywania w pętli czasowej.
czujnik g dod ls470w
Ręczna ochrona SOS. W sytuacji awaryjnej pozwala na zabezpieczenie istniejącego pliku przez długie naciśnięcie przycisku „SOS”, co pozwala na zapisanie pliku z pętli nagrywania i uniemożliwi jego nadpisanie przez inny plik.
sos manualna ochrona dod ls470w
Monitoring podczas parkowania. Włącz tę funkcję przy stałym zasilaniu, a kamera wykryje ruch obiektów przed kamerą. Gdy kamera oceni, że przed pojazdem nie ma żadnego ruchu, automatycznie wyłącza nagrywanie wideo. Funkcja ta nadaje się do ochrony pojazdu lub przed kradzieżą rzeczy.
monitorowanie parkowania dod ls470w

Specyfikacja produktu:


Rozdzielczość wideo: 1920x1080 @ 30fps, 1280x720 @ 30fps, 1280x720 @ 60fps, 848x480 @ 30fps, 640x480 @ 30fps
Czujnik: SONY Exmor CMOS
Szerokokątny: ultraszerokokątny obiektyw 150 °
Przysłona obiektywu: f 1,6
Czułość ISO: do 12800
Ekran LCD: 2,7" 16:9 panoramiczny
Format wideo: H.264 MOV
Obsługa: karta pamięci Micro SDHC klasy 10 (obsługa do 32 GB)
Dźwięk: Wbudowany mikrofon/głośnik
Bateria: Wbudowana bateria litowa 3,7 V o dużej pojemności 200 mAh
Zasilanie: 5V 1,5A
Wymiary: 112,6 (dł.) x 61 (szer.) x 34,3 (wys.) mm
Waga: 100g

Dołączone akcesoria:

1x Profesjonalna kamera samochodowa DOD LS470W
1x ładowarka samochodowa
1x uchwyt
1x przyssawka
1x CD z DOD GPS Player 2.0
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty