Power bank GSM z aparatem i kartą SIM

Kod produktu: 10-110 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 662,50 zł
Cena z VAT 795,00 zł
- +

Opis produktu Power bank GSM z aparatem i kartą SIM

Power bank GSM z aparatem i kartą SIM. Ten szpiegowski power bank zawiera wszystko, czego potrzebujesz do dyskretnego monitorowania przestrzeni, które musisz mieć pod kontrolą. Przenośna ładowarka zawiera kamerę, urządzenie podsłuchowe, kartę microSD do przechowywania nagrań oraz kartę SIM do zdalnej komunikacji i przechwytywania.

Urządzenie obsługuje telefony komórkowe GSM 850/900/1800/1900MHz , dzięki czemu nie będziesz miał problemu z połączeniem z dowolnego miejsca na świecie. Kamera ukryta w przenośnej ładowarce idealnie nadaje się do wykorzystania jako monitoring lub ochrona domu. Wystarczy kupić nową kartę SIM dowolnego dostawcy i włożyć ją do urządzenia, a kartę microSD do maksymalnie 32 GB również włożyć do   gniazdo obok karty SIM w urządzeniu i możesz rozpocząć swoją akcję szpiegowską.

Powerbank GSM z aparatem

Kamera ukryta w zewnętrznej ładowarce posiada wbudowany czuły mikrofon i umożliwia nagrywanie wideo z dźwiękiem. Wszystkie zapisy są przechowywane na karcie microSD. Ładowarką z kamerą możesz sterować kamerą za pomocą telefonu poprzez komendy w formie SMS na numer telefonu karty SIM, która znajduje się w urządzeniu. Pozwala to zdalnie rozpocząć nagrywanie wideo z dźwiękiem lub tylko z dźwiękiem osobno. Możesz także ustawić funkcję wykrywania dźwięku, a urządzenie oddzwoni, gdy tylko przechwyci dźwięk powyżej 65 decybeli. Funkcję przechwytywania można uruchomić również dzwoniąc na numer telefonu na karcie SIM w urządzeniu, które automatycznie odbierze Twoje połączenie i usłyszysz, co dzieje się w pobliżu. Bateria zewnętrzna jest w pełni sprawna i dzięki niej możesz naładować telefon, tablet lub dowolne inne urządzenie ładowane przez POWERBANK. Kamera działa nawet wtedy, gdy urządzenie się tylko ładuje, dzięki czemu możesz korzystać z ciągłego zasilania, dzięki czemu nie ograniczasz się do zasilania bateryjnego.

Powerbank GSM z kamerą na karcie SIM

Cechy:

  • Kamera ukryta w zewnętrznej ładowarce
  • Możliwość nagrywania nawet po naładowaniu baterii
  • Komunikacja przez kartę SIM i telefon komórkowy
  • Funkcja alarmu powyżej 65 dB i oddzwanianie do telefonu komórkowego
  • Funkcja przechwytywania przez dzwonienie na kartę SIM w Power Banku


Dane techniczne:

Piksel: 2 miliony pikseli
Rozdzielczość wideo: 480x320
Obsługa sieci: GSM 850/900/1800/1900 MHz
Wbudowany mikrofon: tak
Pojemność baterii: 4000 mAh
Czas ładowania: 4 ~ 6 godzin
Karta pamięci: karta Micro SD/TF max. 32 GB
Wyjście USB: 1A-2A
Napięcie ładowania: DC-5V
Bateria: bateria litowo-jonowa
Waga: 200 gramów
Wymiary: 75x120x15mm
Temperatura pracy: -10 do 60 ℃

Zawartość:

1x bank mocy GSM
1x kabel ładujący USB do iPhone'a i smartfonów
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty