Podwójna kamera samochodowa z GPS - DOD LS500W+

Kod produktu: 55-056 Mam pytanie
Producent DOD
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 666,65 zł
Cena z VAT 2 000,00 zł
- +

Opis produktu Podwójna kamera samochodowa z GPS - DOD LS500W+

Podwójna kamera samochodowa Full HD na desce rozdzielczej DOD LS500W+ . Lider rynku w dziedzinie bezpieczeństwa i monitoringu samochodów - profesjonalna kamera samochodowa. Kamera z przetwornikiem obrazu SONY STARVIS , nagrywaniem GPS 10Hz , trybem parkowania i wartością ISO do 12800 . DOD LS500W+ to jedna z pierwszych kamer DOD typu deska rozdzielcza, która oferuje wideo w pełnej jakości FULL HD 1080p w niezrównanej jakości na obu kanałach wideo z częstotliwością nagrywania 30 kl./s.

Przechwytuje wideo w rozdzielczości Full HD 1080p przez duży szklany obiektyw 6G z aperturą f/1,6, zapewniając wyraźny i czysty obraz. Kompresja obrazu H.264. plik MOV, przepływ danych ok. 15 Mb/s dla każdego kanału. Jedna minuta przy rozdzielczości 1080p 30fps wideo z jednego kanału to ok. 110 MB. Obsługuje karty microSD do 128 GB.

podwójna kamera samochodowa - dod ls500w +

W porównaniu do modelu DOD LS500W , model DOD LS500W+ wyposażony jest w 3" wyświetlacz LCD (DOD LS500W ma 2,7"), baterię litową o pojemności 900mAh (DOD LS500W ma 180mAh) oraz polaryzacyjny filtr CPL przeciwko odbicia słoneczne. Pozostałe parametry i cechy kamer DOD LS500W+ i LS500W są identyczne.

Kamera ma również czułość ISO do 12800, co zapewnia doskonałe nagrywanie w słabych warunkach oświetleniowych i nocne wideo. Wbudowany procesor GPS 10 Hz umożliwia kierowcom rejestrowanie dokładnej prędkości i pozycji. Model DOD LS500W+ jest po prostu sterowany za pomocą przycisków i wyraźnego 3,0-calowego wyświetlacza LCD .

Zestaw kamer posiada szerokokątny obiektyw do 145 ° z przodu i 140 ° z tyłu, co pozwala na naprawdę szerokokątny widok wokół samochodu, zbliżając się do parametrów rybiego oka. Korzystanie z tylnej kamery jest opcjonalne, przednia kamera może być również używana osobno . Pod względem parametrów czysto optycznych DOD LS500W+ jest odpowiednikiem DOD RC500S (i odwrotnie). Istnieje również możliwość obracania obrazu o 180 stopni dla kamery przedniej i tylnej (kamerę można zamontować „do góry nogami”). Wbudowana bateria litowa o pojemności 900mAh.

Tryb parkowania trzeciej generacji - kamera dod

Lider na rynku bezpieczeństwa i monitoringu samochodów

Zupełnie nowy TRYB PARKINGOWY III GENERACJI

Dużą zaletą jest ulepszona funkcja trybu parkowania w aktualizacji nowej generacji 3.0. Dobra kamera nagrywa podczas jazdy, ale lepsza kamera będzie monitorować Twój pojazd 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu . Masz do wyboru 1 z 3 trybów rozszerzonego trybu parkowania, który najbardziej Ci odpowiada: 1. AUTOMATYCZNE WYKRYWANIE RUCHU lub 2. WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ w trybie rozmiaru Mini - wysoka rozdzielczość w rozmiarze mini (ustawienie domyślne) lub 3. POKLATKOWY - nagrywanie poklatkowe. Zapewnij sobie spokój i ciszę poprzez ciągłe nagrywanie, nawet gdy zaparkowałeś i wyszedłeś z samochodu.


* Warunkiem jest posiadanie zaktualizowanego oprogramowania do aparatu *

3 tryby nadzoru - dod ls500w +

Możesz zobaczyć, jak nowy ulepszony tryb parkowania 3.0 działa bezpośrednio na tym filmie:

1. Automatyczne wykrywanie ruchu lub uderzenia

Obiekty poruszające się przed kamerą lub dramatyczna zmiana oświetlenia lub jakiekolwiek uderzenie zostaną ocenione automatycznie, a nagrywanie rozpocznie się, jeśli ruch/zmiana osiągnie ustawiony parametr. Po wykryciu ruchu lub wstrząsu rozpoczyna nagrywanie pliku wideo z obu kamer jednocześnie i blokuje plik.

wykrywanie samochodu - dodaj kamerę samochodową

2. Tryb High-Res - wysoka rozdzielczość w małym rozmiarze

Przy naprawdę minimalnej zmianie jakości nagrywanego wideo technologia DOD Tech jest pierwszą i jedyną, która w trybie parkingowym pozwala nagrać całe nagranie podczas Twojej nieobecności w pojeździe przy minimalnym obniżeniu jakości wideo. Cała noc na nagraniu zajmie około 10 GB . Mniej niż 1/5 klasycznego rozmiaru pliku.

wysoka rozdzielczość - dod ls500w +

3. Upływ czasu

Czy parkujesz więcej dni? Opóźnienie czasowe pozwala w kilka minut sprawdzić zawartość dni. Aparat poklatkowy wykonuje zdjęcia (zgodnie z ustawioną liczbą klatek na sekundę). Funkcja automatycznie pogrupuje przechwycone zdjęcia w ciągły film. Dzięki temu w ciągu kilku minut będziesz mógł zobaczyć zapis z np. 24 godzin . Nadaje się do monitorowania pojazdu podczas długiej nieobecności. Dlatego jest przeznaczony do robienia statycznych obrazów, więc pojazd nie może się poruszać.

upływ czasu - kamera dod


Ulepszony tryb parkowania , który uruchamia się automatycznie po 10 minutach od opuszczenia pojazdu. Gdy kontynuujesz jazdę, kamera przełącza się z powrotem w tryb nagrywania w pętli. Dzięki czujnikowi SONY STARVIS możesz również cieszyć się rewolucyjnym nocnym widzeniem przedniej kamery, a nawet w całkowitej ciemności. Warunkiem jest, aby kamera była zasilana z akumulatora samochodowego za pomocą kompletu przewodów do instalacji na stałe w pojeździe DOD DP4.

*Warunkiem jest aktualizacja najnowszego oprogramowania aparatu.*

nadzór parkingowy - dod ls500w +


Certyfikowana kamera do użytku w całej UE (tj. w Austrii, Niemczech i innych krajach członkowskich). Spełniają kryteria norm technicznych i mogą być stosowane w pojeździe.

Przednia kamera jest wyposażona w zupełnie nowy czujnik SONY STARVIS (widoczność gwiazd lub widoczność w świetle gwiazd) IMX291, który oferuje rewolucyjny tryb nocny nawet w całkowitej ciemności!

kamera samochodowa dod - czujnik sony starvis

Technologicznie jest to kamera samochodowa "nowej generacji" - z najnowszymi technologiami (optyka, mikroczipy, funkcje), jakie oferuje rynek samochodowy.


DOD LS500W+ to jeden z najlepszych systemów kamer z podwójną kamerą przednią i tylną.

To Twój automatyczny system straży w dzień i w nocy 24/7.

Przednią kamerę można przymocować zgodnie z wymaganiami za pomocą przyssawki lub uchwytu na klej. Tylny aparat o kompaktowych wymiarach zaledwie 7,5 cm mocowany jest za pomocą uchwytu 3M z taśmą samoprzylepną. Połączenie kablowe pomiędzy kamerami ma długość około 5,5 m. DOD LS500W+ może być podłączony do zasilania 12/24V, dzięki czemu można go używać z wyjątkiem samochodów również do innych pojazdów, ciężarówek lub autobusów. Przednią kamerę można również łatwo przymocować do przedniej szyby samochodu za pomocą samoprzylepnego uchwytu 3M, który można łatwo przymocować do kamery.

Obsługa karty micro SD do 128 GB (ok. 18 godzin nagrywania z obu kamer - 9 godzin na jeden kanał)

podwójna kamera samochodowa dod ls500w +

Nagranie jest rejestrowane z obu kamer i w połączeniu z wysoką czułością ISO do 12800 pozwalającą na monitorowanie otoczenia samochodu nawet w złych warunkach oświetleniowych, funkcja ta jest znaczącym bonusem bezpieczeństwa podczas monitorowania samochodu podczas Twojej nieobecności.

Kamera samochodowa obsługuje karty micro SD do 128 GB (zwykłe kamery tylko do 32 GB). W razie wypadku, gwałtownego hamowania, czy przechylenia samochodu, zestaw kamer posiada funkcję G-sensora, która zabezpiecza pliki w przypadku kolizji. Ponadto w sytuacji awaryjnej pozwala użytkownikom ręcznie zabezpieczyć istniejący plik, naciskając przycisk „SOS”. Zestaw kamer samochodowych FULL HD z zaawansowaną technologią WDR 2.0 to niezawodny towarzysz na drogach.

Cechy produktu:
  • Podwójne nagrywanie wideo HD 1080p
  • Rozszerzony zakres ISO do ISO 12800
  • Ochrona pliku czujnika G
  • Funkcja SOS - funkcja blokady
  • Nadzór parkingowy
  • Zaawansowana technologia WDR 2.0
  • Ultralekki obiektyw z przysłoną f/1,6
  • Obsługa karty Micro SD o pojemności 128 GB

Podwójne nagrywanie wideo FULL HD 1080p
Widoki z przodu iz tyłu pojazdu są rejestrowane w jakości 1080p w wysokiej rozdzielczości FULL HD. Ponadto obraz jest rejestrowany w ultraszerokim kącie widzenia: przednia kamera 145 °, tylna kamera 140 ° dla całkowitej ochrony.
rozdzielczość full hd - ls500w +
Rozszerzony zakres ISO do 12800

DOD LS500W+ ma nową matrycę Sony STARVIS CMOS o zwiększonej czułości nie tylko w normalnym oświetleniu, ale także w złych warunkach oświetleniowych. Zwiększony zasięg zwiększa jasność szybko poruszających się obiektów w nocy. Aparat może teraz uchwycić jeszcze więcej szczegółów w bardzo słabych warunkach oświetleniowych.
Zakres ISO 12800 - kamera samochodowa dod
Zaawansowana technologia WDR 2.0

Oszałamiający film w dowolnym oświetleniu i zrównoważonej ekspozycji w każdych warunkach. Rozjaśnia ujęcia nocne i zmniejsza ekspozycję na światło, aby uzyskać najpiękniejszy obraz.
technologia wdr - dod ls500w +
Duża apertura f/1,6, wysoka wydajność w słabym świetle
Duża przysłona odzwierciedla ilość światła padającego na matrycę podczas fotografowania. Im większa jest przysłona (mniejsza liczba f), tym więcej światła zostanie przechwycone przez czujnik aparatu. Dzięki najszerszej przysłonie, która jest o 66% większa niż konkurencja na rynku, kamery DOD dają najostrzejszy obraz.
przysłona obiektywu - ls500w +
Ostry szklany obiektyw 6G

6-elementowy ostry obiektyw, który jest wykonany z sześciu warstw szkła, zapewnia oszałamiający, czysty i niezniekształcony obraz
6g szklany obiektyw ls500w +
Szeroki kąt widzenia 145°

Przechwytywanie obrazu pod szerokim kątem widzenia 145° dla optymalnego pokrycia i wyrazistości. Przednia kamera wyposażona jest w niezwykle szerokokątny obiektyw, który zwiększa zasięg nagrywania, ponieważ panoramiczny widok przodu pojazdu rejestruje wszystkie strony bez zniekształceń (a więc bez zniekształconego obrazu).
Szeroki kąt 145 stopni - ls500w +
Regulowany filtr polaryzacyjny - znacznie redukuje odblaski. Pozwala na lepsze ujęcia, lepszy kontrast i co najważniejsze, znacznie zmniejsza odbicie światła na przedniej szybie, dzięki czemu ujęcia są wyraźniejsze i bez odblasków.
filtr polaryzacyjny - ls500w +
3-calowy wyświetlacz panoramiczny 16:9. Kamera posiada duży wyświetlacz panoramiczny, który zapewnia wyraźny i wystarczająco duży obraz, odpowiedni do wyświetlania ustawień i odtwarzania wideo bezpośrednio na ekranie aparatu.
3-calowy wyświetlacz - dod ls500w +
Procesor GPS o prędkości 10 Hz

Zintegrowany z najszybszym GPS o prędkości 10 Hz, rejestrujący dokładniejsze dane dotyczące lokalizacji i prędkości pojazdu. Umożliwia nagrywanie trasy na mapie podczas oglądania filmów w odtwarzaczu DOD. Obecnie najszybsza aktualizacja GPS stosowana w kamerach.

procesor gps - dod ls500w +
DOD Odtwarzacz GPS V2.0
Nowa wersja DOD GPS Player 2.0 z ulepszonym interfejsem użytkownika jest jeszcze bardziej przejrzysta. Wyświetla nagrania wideo FULL HD z danymi w czasie rzeczywistym, takimi jak prędkość pojazdu, współrzędne GPS, przeciążenie. Połączenie internetowe pokazuje aktualną lokalizację pojazdu na mapach Google.
dod player - dod ls500w +
Wykrywanie radaru prędkości
System przypomina, że znajdujesz się w pobliżu miejsca, w którym obowiązuje ograniczenie prędkości i gdzie można umieścić radar, dzięki czemu możesz zwolnić. Unikaj pułapek i zawsze miej kontrolę nad swoim napędem.
* Obecnie system obsługuje następujące kraje: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.
radar prędkości - dod ls500w +
Synchronizacja czasu i daty

Automatyczna kalibracja czasu, niezależna od ręcznej regulacji czasu. Dzięki wbudowanemu procesorowi GPS o prędkości 10x może dokładnie skalibrować czas lokalny i automatycznie zapisać go w pamięci aparatu.

synchronizacja czasu i daty - ls500w +
Analiza ścieżki
Jest to nowa funkcja obliczania odległości, czasu i średniej prędkości na trasie z punktu A do punktu B. Możesz na przykład znaleźć najkrótszą lub najszybszą drogę do pracy z domu na podstawie danych z analizy trasy. Jest to bardzo ekonomiczny i praktyczny sposób na zaoszczędzenie czasu i zużycia paliwa.
analiza ścieżki - ls500w +
Ochrona danych przez G-sensor w przypadku uderzenia.

W razie wypadku, hamowania awaryjnego lub przechylenia samochodu, automatycznie zabezpieczy wszystkie przechowywane i aktualne zapisy. Dzięki tej funkcji pliki nie zostaną usunięte ani nadpisane, nawet podczas nagrywania w pętli czasowej.

czujnik g - ls500w +
Ręczne blokowanie plików - ochrona SOS

W sytuacji awaryjnej umożliwia ochronę istniejącego pliku poprzez długie naciśnięcie przycisku „SOS”, co zapobiega zapętleniu się pliku i zabezpiecza przed nadpisaniem przez inne pliki.

sos ręczne blokowanie plików - ls500w +
Automatyczne nagrywanie i wyłączanie

Po uruchomieniu pojazdu kamera automatycznie rozpocznie nagrywanie. Po wyłączeniu silnika aparat wyłącza się automatycznie bez naciskania żadnego przycisku.

automatyczne przesyłanie i włączanie - ls500w +
Nagrywanie w pętli — nagrywanie cykliczne

Gdy miejsce na włożonej karcie microSD jest pełne, może automatycznie nadpisywać starsze pliki nowymi, dzięki czemu pliki są stale usuwane.
nagrywanie w pętli - ls500w +
Ochrona hasła.

Po ustawieniu hasła możesz uniemożliwić innym usuwanie Twoich filmów i zdjęć.

ochrona hasłem - ls500w +
Obsługa karty Micro SD 128 GB

4-krotnie wyższa kompatybilność pamięci w porównaniu ze starszymi modelami kamer, obsługuje do 128 GB micro SD z ponad 18 godzinami nagrywania.

Karta wsparcia do 128 GB - LS500W +
Specyfikacja produktu:
Rozdzielczość wideo: kamera przednia: 1920x1080 @ 30 fps, kamera tylna 1920x1080 @ 30 fps
Czujnik: czujnik SONY STARVIS CMOS
Wyświetlacz: 3" 16:9 wyświetlacz TFT LCD
Szerokokątny obiektyw przedni: 145°
Szerokokątny tylny obiektyw: 140°
Przysłona przednia: f/1,6
Tylna przysłona: f/1,6
Czułość ISO: do ISO 12800
Format wideo: MOV
Nośniki zapisu: Micro SDHC / SDXC klasy 10 (do 128 GB)
Audio: mikrofon i głośnik mono (w zestawie)
Bateria: bateria litowa 3,7 V 900 mAh
Moc wejściowa: 5V 1,5A
Wymiary kamery przedniej: 112 (L) * 71,9 (W) * 36,4 (H) mm
Wymiary tylnej kamery: 75,2 (L) * 26 (W) * 38,8 (H) mm
Waga przedniego aparatu: 145g
Waga tylnej kamery: 41 g
Temperatura pracy -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)

Dostarczone akcesoria:

1x Profesjonalna kamera samochodowa DOD LS500W+
1x polaryzacyjny filtr CPL
1x kamera tylna z uchwytem na klej
1x kabel połączeniowy z tylną kamerą (5M)
1x ładowarka samochodowa 12-24V (przedłużacz 4M)
1x uchwyt
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty