Podwójna kamera samochodowa DOD LS500W FULL HD 1080P + GPS

Kod produktu: 55-038 Mam pytanie
Producent DOD
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 500,00 zł
Cena z VAT 1 800,00 zł
- +

Opis produktu Podwójna kamera samochodowa DOD LS500W FULL HD 1080P + GPS

Podwójna kamera samochodowa DOD LS500W FULL HD 1080P + GPS. Jest wyposażony w czujnik obrazu Sony STARVIS , szklany obiektyw 6G i ISO do 12800 . DOD LS500W to jedna z pierwszych kamer DOD z kamerą FULL HD 1080p , która zapewnia w pełni funkcjonalne wideo o niezrównanej jakości na obu kanałach kamery z częstotliwością nagrywania 30 fps.

Przechwytuje nagrania wideo FULL HD 1080p HD GPS 10Hz , dysponuje trybem parkowania i kompresją obrazu H.264 , plik MOV , strumień danych około. 15 Mb/s dla każdego kanału. Jedna minuta przy rozdzielczości 1080p 30fps wideo z jednego kanału to ok. 110 MB. Obsługuje karty microSD do 128 GB.

Kamera samochodowa ls500w

Kamera ma również czułość ISO do 12800, co zapewnia doskonałe nagrywanie w słabych warunkach oświetleniowych i nocne wideo. Wbudowany procesor GPS 10 Hz umożliwia kierowcom rejestrowanie dokładnej prędkości i pozycji. Puszka DOD LS500W jest po prostu sterowana za pomocą przycisków i wyraźnego 2,7-calowego wyświetlacza LCD . Menu aparatu jest w języku słowackim.

Model kamery DOD LS500W w porównaniu do modelu DOD RC500S jest wyposażony w baterię litową LCD 2,7" o pojemności 180mAh (DOD RC500S posiada super kondensator). Z kolei DOD RC500S posiada funkcję łączności WiFi poprzez aplikację na Twój smartfon lub tablet oraz filtr polaryzacyjny CPL Pozostałe parametry i funkcje kamer DOD LS500W i RC500S są takie same.

Zestaw kamer posiada obiektyw szerokokątny do 145° przednią kamerę i tylną kamerę 140°, co pozwala na naprawdę szerokokątny widok wokół samochodu, zbliżając się do parametrów rybiego oka. Korzystanie z tylnej kamery jest opcjonalne, przednia kamera może być również używana osobno . Pod względem parametrów czysto optycznych DOD LS500W jest odpowiednikiem DOD RC500S (i odwrotnie). Istnieje również opcja obracania obrazu o 180 stopni dla kamery przedniej i tylnej (kamera może być zamontowana „głowicą w dół”). Wbudowana bateria litowa o pojemności 180mAh.

Certyfikowana kamera do użytku w całej UE (tj. w Austrii, Niemczech i innych krajach członkowskich). Spełniają kryteria norm technicznych i mogą być stosowane w pojeździe.

Przednia kamera jest wyposażona w zupełnie nowy czujnik SONY STARVIS (widoczność gwiazd lub widoczność w świetle gwiazd) IMX291, który oferuje rewolucyjny tryb nocny nawet w całkowitej ciemności!

Kamera Sony starvis z czujnikiem dod

Technologicznie jest to kamera samochodowa "nowej generacji" - z najnowszymi technologiami (optyka, mikroczipy, funkcje), jakie oferuje rynek samochodowy.

DOD LS500W to jeden z najlepszych systemów kamer z podwójną kamerą przednią i tylną.

To Twój system ochrony w dzień iw nocy 24/7.

Przednią kamerę można przymocować zgodnie z wymaganiami za pomocą przyssawki lub uchwytu na klej. Tylny aparat o kompaktowych wymiarach zaledwie 7,5 cm mocowany jest za pomocą uchwytu 3M z taśmą samoprzylepną. Połączenie kablowe pomiędzy kamerami ma długość około 5,5 m. DOD LS500W można podłączyć do zasilania 12/24V, dzięki czemu można go używać poza samochodami również do innych pojazdów, ciężarówek lub autobusów. Przednią kamerę można również łatwo przymocować do przedniej szyby samochodu za pomocą samoprzylepnego uchwytu 3M, który można łatwo przymocować do kamery.

Obsługa kart micro SD do 128GB (około 18 godzin nagrywania z obu kamer - 9h na jeden kanał)

dod podwójny aparat samochodowy z GPS

Nagranie jest rejestrowane z obu kamer i w połączeniu z wysoką czułością ISO do 12800 pozwalającą na monitorowanie otoczenia samochodu nawet w złych warunkach oświetleniowych, funkcja ta jest znaczącym bonusem bezpieczeństwa podczas monitorowania samochodu podczas Twojej nieobecności. Ogromną zaletą jest ulepszony system trybu parkowania nowej generacji, który rozpocznie nagrywanie 15 sekund przed wykryciem ruchu. Dzięki temu będziesz mieć zapis tego, co wydarzyło się od początku do końca, z obu kamer z przodu iz tyłu pojazdu. Gdy będziesz kontynuować jazdę, kamera przełączy się z powrotem na nagrywanie w trybie pętli.

Lider na rynku bezpieczeństwa i monitoringu samochodów

Modd parkowania dla kamer dod

Kamera obsługuje karty micro SD do 128 GB (standardowe kamery do 32 GB). W razie wypadku, gwałtownego hamowania lub przechylenia samochodu zestaw z kamerą posiada funkcję czujnika G, która zabezpiecza pilniki przed uderzeniem. Ponadto w sytuacji awaryjnej użytkownicy mogą ręcznie zabezpieczyć istniejący plik, naciskając i przytrzymując przycisk „SOS”. Zestaw kamer samochodowych FULL HD z zaawansowaną technologią WDR 2.0 i łącznością Wi-Fi to niezawodny towarzysz na drogach.

Cechy produktu:
  • Podwójne nagrywanie wideo HD 1080p
  • Rozszerzony zakres ISO do ISO 12800
  • Ochrona plików przez czujnik G
  • Funkcja SOS - Funkcja blokady
  • Nadzór parkingowy
  • Zaawansowana technologia WDR 2.0
  • Ultralekki obiektyw z przysłoną f/1,6
  • Obsługuje karty Micro SD o pojemności 128 GB
Podwójne nagrywanie wideo FULL HD 1080p
Widok z przodu iz tyłu Twojego pojazdu jest rejestrowany w jakości 1080p w wysokiej rozdzielczości FULL HD. Co więcej, obraz jest rejestrowany pod ultraszerokim kątem widzenia kamery przedniej 145 ° i kamery tylnej 140 °, co zapewnia całkowitą ochronę.
Kamera Ls500w o pełnej rozdzielczości HD
Rozszerzony zakres ISO do 12800
DOD LS500w posiada nową matrycę Sony STARVIS CMOS o zwiększonej czułości nie tylko w normalnym oświetleniu, ale także w złych warunkach oświetleniowych. Zwiększony zasięg zwiększa jasność szybko poruszających się obiektów w nocy. Aparat może teraz uchwycić jeszcze więcej szczegółów w bardzo słabych warunkach oświetleniowych.
Kamera Ls500w ISO 12800
Zaawansowana technologia WDR 2.0
Oszałamiający film w dowolnym oświetleniu i zrównoważonej ekspozycji w każdych warunkach. Rozjaśnia ujęcia nocne i zmniejsza ekspozycję na światło, aby uzyskać najpiękniejszy obraz.
Technologia wdr kamery ls500w
Duża apertura f/1,6, wysoka wydajność w słabym świetle
Duża przysłona odzwierciedla ilość światła padającego na matrycę podczas fotografowania. Im większa jest przysłona (mniejsza liczba f), tym więcej światła zostanie przechwycone przez czujnik aparatu. Dzięki najszerszej przysłonie, która jest o 66% większa niż konkurencja na rynku, kamery DOD dają najostrzejszy obraz.
Ls500w przednia i tylna przysłona f/1,6
Ostry szklany obiektyw 6G
6-elementowy ostry obiektyw, który jest wykonany z sześciu warstw szkła, zapewnia oszałamiający, czysty i niezniekształcony obraz.
Aparat Ls500w 6g szklany obiektyw
Szeroki kąt widzenia 145°
Przechwytywanie obrazu pod szerokim kątem widzenia 145° dla optymalnego pokrycia i wyrazistości. Przednia kamera wyposażona jest w niezwykle szerokokątny obiektyw, który zwiększa zasięg nagrywania, ponieważ panoramiczny widok przodu pojazdu rejestruje wszystkie strony bez zniekształceń (a więc bez zniekształconego obrazu).
Szeroki kąt widzenia Ls500w
Nadzór parkingowy
Będziesz zadowolony z tego nadzoru parkingowego, nawet gdy zaparkujesz i wyjdziesz z samochodu. Ulepszony tryb parkowania , który uruchamia się automatycznie po 10 minutach od opuszczenia pojazdu. Gdy kontynuujesz jazdę, kamera przełącza się z powrotem w tryb nagrywania w pętli. Dzięki czujnikowi SONY STARVIS możesz również cieszyć się rewolucyjnym nocnym widzeniem przedniej kamery, a nawet w całkowitej ciemności.
Monitorowanie parkowania Ls500w
W przypadku wykrycia ruchu przedniej lub tylnej kamery lub w przypadku awarii rozpoczyna nagrywanie wideo i blokuje plik. Kamera rozpoczyna nagrywanie na 15 sekund przed wykryciem ruchu lub uderzenia, co gwarantuje, że będziesz mieć zapis tego, co się wydarzyło od początku do końca. Warunkiem jest, że kamera musi być zasilana z akumulatora samochodowego za pomocą zestawu kabli do instalacji na stałe w DOD DP4.
Procesor GPS z prędkością 10 Hz
Zintegrowany z najszybszym GPS o prędkości 10 Hz, rejestrujący dokładniejsze dane dotyczące lokalizacji i prędkości pojazdu. Umożliwia nagrywanie trasy na mapie podczas oglądania filmów w odtwarzaczu DOD. Obecnie najszybsza aktualizacja GPS stosowana w kamerach.
Procesor gps Ls500w wideorejestrator samochodowy
DOD Odtwarzacz GPS V2.0
Nowa wersja DOD GPS Player 2.0 z ulepszonym interfejsem użytkownika jest jeszcze bardziej przejrzysta. Wyświetla nagrania wideo FULL HD z danymi w czasie rzeczywistym, takimi jak prędkość pojazdu, współrzędne GPS, przeciążenie. Połączenie internetowe pokazuje aktualną lokalizację pojazdu na mapach Google.
dod odtwarzacz gps 2.0
Wykrywanie radaru prędkości
System przypomina, że ​​znajdujesz się w pobliżu miejsca, w którym obowiązuje ograniczenie prędkości i gdzie można umieścić radar, dzięki czemu możesz zwolnić. Unikaj pułapek i zawsze miej kontrolę nad swoim napędem.
* Obecnie system obsługuje następujące kraje: USA, CA, UK, NO, PL, NL, BE, AU.
Synchronizacja czasu i daty
Automatyczna kalibracja czasu, niezależna od ręcznej regulacji czasu. Dzięki wbudowanemu procesorowi GPS o prędkości 10x może dokładnie skalibrować czas lokalny i automatycznie zapisać go w pamięci aparatu.
Analiza ścieżki
Jest to nowa funkcja obliczania odległości, czasu i średniej prędkości na trasie z punktu A do punktu B. Możesz na przykład znaleźć najkrótszą lub najszybszą drogę do pracy z domu na podstawie danych z analizy trasy. Jest to bardzo ekonomiczny i praktyczny sposób na zaoszczędzenie czasu i zużycia paliwa.
Ochrona G-sensora przed uderzeniem
W razie wypadku, hamowania awaryjnego lub przechylenia samochodu, automatycznie zabezpieczy wszystkie przechowywane i aktualne zapisy. Dzięki tej funkcji pliki nie zostaną usunięte ani nadpisane, nawet podczas nagrywania w pętli czasowej.
Ręczna blokada plików - ochrona SOS
W sytuacji awaryjnej umożliwia ochronę istniejącego pliku poprzez długie naciśnięcie przycisku „SOS”, co zapobiega zapętleniu się pliku i zabezpiecza przed nadpisaniem przez inne pliki.
Automatyczne nagrywanie i wyłączanie
Po uruchomieniu pojazdu kamera automatycznie rozpocznie nagrywanie. Po wyłączeniu silnika aparat wyłącza się automatycznie bez naciskania żadnego przycisku.

Nagrywanie w pętli — nagrywanie cykliczne
Gdy miejsce na włożonej karcie microSD jest pełne, może automatycznie nadpisywać starsze pliki nowymi, dzięki czemu pliki są stale usuwane.

Ochrona hasła.
Po ustawieniu hasła możesz uniemożliwić innym usuwanie Twoich filmów i zdjęć.
Obsługuje karty Micro SD o pojemności 128 GB
4-krotnie wyższa kompatybilność pamięci w porównaniu ze starszymi modelami kamer, obsługuje do 128 GB micro SD z ponad 18 godzinami nagrywania.
Specyfikacja produktu:
Rozdzielczość wideo: przedni aparat: 1920x1080 @ 30 fps, tylny 1920x1080 @ 30 fps
Czujnik: czujnik SONY STARVIS CMOS
Szerokokątny obiektyw przedni: 145°
Szerokokątny tylny obiektyw: 140°
Przysłona przednia: f/1,6
Tylna przysłona: f/1,6
Czułość ISO: do ISO 12800
Format wideo: MOV
Nośniki zapisu: Micro SDHC/SDXC Class 10 (do 128 GB)
Audio: mikrofon i głośnik mono (w zestawie)
Bateria: bateria litowa 3,7 V 180 mAh
Moc wejściowa: 5V 1,5A
Wymiary przedniej kamery: 112,6 (D) * 61,5 (W) * 33,4 (V) mm
Wymiary tylnej kamery: 75,2 (D) * 26 (W) * 38,8 (V) mm
Waga przedniego aparatu: 110g
Waga tylnej kamery: 41 g
Temperatura pracy -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)

Dostarczone akcesoria:

1x kamera samochodowa Profi do DOD LS500W
1x kamera tylna z uchwytem na klej
1x kabel połączeniowy do tylnej kamery (5M)
1x ładowarka samochodowa 12-24 V (przedłużacz 4 m)
1x uchwyt
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty