Podwójna kamera samochodowa do floty pojazdów + śledzenie na żywo GPS PROFIO X2

Kod produktu: 14-031 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 458,35 zł
Cena z VAT 1 750,00 zł
- +

Opis produktu Podwójna kamera samochodowa do floty pojazdów + śledzenie na żywo GPS PROFIO X2

Podwójna kamera samochodowa do floty pojazdów z funkcją śledzenia GPS na żywo — PROFIO Tracking Cam X2. Jeśli chcesz monitorować lokalizację GPS w czasie rzeczywistym + obraz na żywo z kamery pojazdu. Podwójna zdalna kamera samochodowa oferuje takie funkcje, jak GPS Tracker, śledzenie pojazdu na żywo przez GPS za pośrednictwem aplikacji na telefonie lub komputerze, a także wyświetlanie wideo na żywo z kamery w czasie rzeczywistym. Jest to podwójna kamera (przednia i wewnętrzna) umożliwiająca nagrywanie z obu kamer , gdzie przednia kamera ma rozdzielczość FULL HD 1920x1080px przy 30 fps (z kompresją H.264) z kątem 140° oraz wsparcie dla tworzenia 3G Wifi Hotspot przez włożoną kartę SIM 3G.

Obrazy są przechowywane na obsługiwanej karcie micro SD do 64 GB. Korpus aparatu wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest odporny na wysokie temperatury czy ekstremalne zimno . Oferuje możliwość zablokowania (za pomocą kłódki i kluczy) włożonej karty SIM oraz karty Micro SD przed nieautoryzowaną edycją zapisów. Bardzo ciekawą funkcją jest możliwość zdalnego wyłączenia silnika (za pomocą przekaźnika) w przypadku kradzieży pojazdu. Aparat w razie potrzeby (SOS, odcięcie zasilania, awaria akumulatora samochodowego) współpracuje również z dołączonym zewnętrznym kablem akumulatorem o pojemności 450 mAh.

Podwójny aparat — urządzenie śledzące GPS w samochodzie z obsługą Wi-Fi i 3G SIM dla najlepszego przeglądu i wrażenia z jazdy.

podwójna kamera samochodowa do zarządzania flotą

W sytuacji awaryjnej możesz nacisnąć przycisk SOS przez 3 sekundy, aby aktywować alarm SOS. Następnie kamera wysyła sms SOS na zaprogramowane numery telefonów i rozpoczyna cykl ponownego wybierania tych numerów, aż do odebrania połączenia. Alarm wibracyjny: urządzenie przełącza się w tryb alarmu wibracyjnego po 5 minutach od zatrzymania silnika pojazdu. W przypadku wykrycia wibracji w zaparkowanym pojeździe aplikacja APP CarMatrix ostrzeże Cię poprzez powiadomienie. Analiza zachowania kierowcy : wbudowany 9-osiowy czujnik G umożliwia kamerze lepszą analizę zachowania kierowcy. W przypadku nieodpowiedniego zachowania kierowcy, takiego jak gwałtowne przyspieszanie, mocne hamowanie czy duża prędkość obrotowa silnika, kamera poinformuje Cię o tym za pośrednictwem aplikacji , a w międzyczasie zapisze zapis jazdy na karcie SD oraz do serwera Cloud. Profio Tracking CAM X2 to idealny i wyrafinowany sposób na zwiększenie bezpieczeństwa Twojego samochodu poprzez stały monitoring lub kompleksowe rozwiązanie dla firm do monitorowania ruchu swojej floty.

Kamera samochodowa PROFIO X2 z funkcjami ochrony pojazdu i zdalnego monitorowania w czasie rzeczywistym.

Kamery samochodowe zdalne monitorowanie GPS

Po włożeniu karty SIM do kamery utworzy punkt dostępu 3G WiFi (musisz mieć aktywowane usługi transmisji danych na karcie SIM) i możesz cieszyć się surfowaniem po Internecie w dowolnym miejscu i czasie . Materiał wideo z kamery można oglądać na żywo za pośrednictwem ogólnodostępnej aplikacji mobilnej ( obsługa Androida/iOS ) o nazwie „ Car Matrixlub za pośrednictwem platformy PC . Dzięki tej aplikacji możliwe jest również śledzenie online pozycji GPS pojazdu na mapie. Zestaw okablowania przeznaczony jest do bezpośredniego podłączenia do skrzynki bezpieczników 12/24V , co pozwala na stałe zasilanie kamery samochodowej. Zaletą jest podwójny obiektyw , który umożliwia nagrywanie z przedniej lub tylnej kamery (wewnętrznej) wraz z dźwiękiem (można również wyłączyć nagrywanie dźwięku). Kamera wewnętrzna posiada noktowizor IR , który w nocy może oświetlić całą przestrzeń pojazdu.

kamera samochodowa aplikacja PROFIO

Możesz połączyć się z pojazdem za pomocą aplikacji na telefon komórkowy, platformy PC lub tabletu.
Mapa wyświetla swoją aktualną lokalizację wraz z czasem, prędkością i współrzędnymi GPS. Aplikacja obsługuje również podgląd na żywo w czasie rzeczywistym.

profio x2 aparat samochodowy śledzący telefon komórkowy z gps

Korzystaj z bezpłatnej usługi śledzenia GPS bezpośrednio za pośrednictwem interfejsu internetowego www.car-matrix.com

Nie ma potrzeby instalowania żadnego oprogramowania. Wszystko jest dostępne przez Internet z przeglądarki internetowej na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie lub telefonie komórkowym. Podstawową funkcją jest śledzenie pojazdu mechanicznego, czy to samochodu osobowego, czy ciężarowego. Jeśli pojazd jest online, zobaczysz jego aktualną lokalizację na mapie i będziesz mógł kontynuować śledzenie jego trasy. Jeśli jest w trybie offline, zostanie wyświetlona jego ostatnia znana lokalizacja. Każdy pojazd po rejestracji ma swój unikalny numer identyfikacyjny, dzięki któremu można znaleźć zapisy jazdy w historii jazdy. Po uruchomieniu zarchiwizowanej jazdy możesz zobaczyć ruch na mapie. W szczegółowym harmonogramie możesz zobaczyć, o której godzinie i pod jakim adresem dokładnie znajdował się w tym momencie pojazd. Poszczególne przystanki pojazdu są oznaczone czerwoną flagą na mapie i zawierają informację jak długo pojazd był w tym miejscu zaparkowany. Z przejazdu możesz wyeksportować plik w formacie excel , w którym znajdziesz dokładny czas i lokalizację pojazdu.

Funkcja GEO FENCE umożliwia wysłanie powiadomienia e-mail o opuszczeniu zaznaczonego miejsca (jeśli kierowca pojazdu przypadkowo opuści zaplanowaną trasę)

monitoring na żywo z kamery samochodowej profio
Kliknij, aby powiększyć obraz

Zdalne sterowanie

Ta wyjątkowa kamera samochodowa pozwala na zdalne sterowanie odtwarzaniem z kamery, a także możliwość wykonania zdjęcia lub wideo zdalnie bezpośrednio z kamery. Funkcja wyłączania silnika sprawia, że jest to doskonałe narzędzie jako ochrona przed kradzieżą. Alarm wibracyjny ostrzega o niepożądanych wstrząsach (wtargnięcie do samochodu, uderzenie lub wypadek).

aplikacja do monitorowania kamery w samochodzie

HOTSPOT Wi-Fi

Po uruchomieniu silnika hotspot WiFi zostanie automatycznie włączony. Nazwa hotspotu to „IMEI”, a hasło to osiem ostatnich cyfr IMEI. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć aplikację Car-Matrix, połączyć się z odpowiednią siecią Wi-Fi, a następnie łatwo odtwarzać nagrania lub edytować ustawienia.
Aplikacja z hotspotem samochodowym GPS

Szybki transfer danych 3G

Wystarczy włożyć kartę SIM 3G i łatwo połączyć się z internetem. Kamera Profio Tracking Cam X2 obsługuje transmisję danych 2G GSM i 3G WCDMA. Dzięki temu możesz łączyć się z szybkim Internetem niemal wszędzie.

kamera samochodowa 3G szybki transfer danych

Alarm wibracyjny antykradzieżowy

Gdy ACC jest włączony, alarm i wskaźniki natychmiast się zatrzymują. Urządzenie przełącza się w tryb ochrony pojazdu po 5 minutach od zatrzymania silnika pojazdu. Jeśli czujniki w kamerze wykryją wibracje w pojeździe, alarm zostanie WŁĄCZONY i powiadomi Cię przez aplikację w smartfonie w ciągu 10 sekund.

kamera samochodowa profio x2 alarm wibracyjny

Odcięcie paliwa/zasilania

Gdy telefon odbierze alarm włamaniowy poprzez powiadomienie, możliwe jest wysłanie polecenia wyłączenia silnika. Jest to możliwe tylko ze względów bezpieczeństwa i tylko w przypadku, gdy urządzenie posiada zidentyfikowaną pozycję GPS, a prędkość pojazdu jest mniejsza niż 20 km/h.

profio x2 odcięcie paliwa/mocy wyłączenie silnika

Śledzenie na żywo w czasie rzeczywistym

Oglądaj obrazy z kamery samochodowej w dowolnym miejscu i czasie, korzystając z aplikacji mobilnej CarMatrix bezpośrednio na smartfonie.

kamera samochodowa śledząca w czasie rzeczywistym

Wbudowany czujnik G

W przypadku nagłego hamowania lub kolizji czujnik G poważnie ocenia sytuację i automatycznie rozpoczyna nagrywanie. Następnie blokuje plik wideo podczas wypadku. Ten film może służyć jako dowód w razie wypadku.

profio x2 wbudowany czujnik g

Połączenie alarmowe SOS

W sytuacji awaryjnej możesz nacisnąć przycisk SOS przez 3 sekundy, aby aktywować alarm SOS. Następnie kamera wysyła sms SOS na zaprogramowane numery telefonów i rozpoczyna cykl ponownego wybierania tych numerów, aż do odebrania połączenia.

profio kamera samochodowa sos połączenie alarmowe

Zarządzanie flotą pojazdów

Jeśli posiadasz flotę pojazdów w swojej firmie, możesz je jednocześnie śledzić pod jednym kontem. Dzięki naszej platformie Car-Matrix możesz jednocześnie śledzić do 10 000 pojazdów. Wygodne jest ciągłe obserwowanie swojej floty.

kamera profio - zarządzanie flotą pojazdów

6-warstwowa soczewka w całości ze szkła

Wykonane z materiałów odpornych na wysoką temperaturę, które są odporne na różne warunki jazdy. Sześciowarstwowe soczewki szklane zapewniają wysoką rozdzielczość ujęć z doskonałą równowagą kolorów do jazdy w dzień iw nocy.

Aparat fotograficzny Profio X2 6-warstwowy szklany obiektyw

Jakość wideo FULL HD 1080

Profio Tracking Cam X2 zapewnia doskonałe możliwości obrazowania. Strzały zostaną uchwycone z wielką wyrazistością. Wszystko uchwycone przez tę kamerę zostanie przeniesione do płynnych i niesamowitych filmów. Nadszedł czas, aby cieszyć się ostrymi i pięknymi ujęciami.

kamera samochodowa profio x2 w jakości full hd

Nagrywanie w pętli

Filmy będą zapisywane na karcie micro SD co 3 minuty. Obrazy są zwykle zapisywane w folderze DVRMEDIA/CarRecorder/GENERAL (kamera główna). Jeśli karta SD jest pełna, starsze wpisy zostaną automatycznie nadpisane.

nagrywanie w pętli z kamery profio x2

Obsługa WDR (szerokiego zakresu dynamiki)

Ta kamera obsługuje funkcję WDR. WDR to najnowocześniejsza technologia zastosowana w kamerze, niezależnie od tego, czy otoczenie jest zbyt jasne, czy ciemne. Obraz z kamery jest zawsze wyraźny i jasny.

Kamera samochodowa obsługuje funkcję WDR;

Pełne pokrycie 3 pasów

Aby zmniejszyć martwy kąt martwego kąta, kamera śledząca Profio X2 wykorzystuje szerokokątny szklany obiektyw 140°, który wygodnie rejestruje 3 pasy na drogach. Kamera jest bardzo czuła i umożliwia dokładne i szczegółowe rejestrowanie obrazu.

Zasięg kamery Profio X2 3 pasy na drogach

Dane techniczne:

Model: krzywka śledząca PROFIO X2
Procesor: czterordzeniowy ARM Cortex A7 1,3 GHz
System operacyjny: Android 4.4
Pamięć flash: eMMC Flash 8 GB
Pamięć RAM: DDR3L 1 GB Częstotliwość 533 MHz
GPS: GSM i WCDMA, GSM 1800/1900, HSPA + (21Mbps) EDGE GPRS
Przedni aparat o rozdzielczości wideo: Full HD 1080p z 30 klatkami na sekundę, kodowanie H.264, regulowany kąt fotografowania FOV (D) 140 °
Kamera wewnętrzna o rozdzielczości wideo: 640*480 pikseli
Wi-Fi: 802.11 b/g/n, częstotliwość 2,4 GHz, hotspot
Zdalne śledzenie: komputer i aplikacja - oprogramowanie komputerowe: www.car-matrix.com , aplikacja na telefon komórkowy: CarMatrix
Śledzenie na żywo: obie podwójne kamery za pośrednictwem aplikacji
Czujnik G: Tak
Mikrofon: Tak
Wbudowane głośniki: Tak
Obsługa Micro SD: do 64 GB
Interfejs danych USB: Micro USB 5 Pin
Bateria zewnętrzna: 450 mAh
Zasilanie: 12V - 24V
Temperatura pracy -20°C ~ 65°C, (-4°F ~ 149°F)
Wymiary kamery: 109 (L) * 69 (W) * 52 (H) mm
Waga aparatu: 225 g

Pakiet zawiera:

1x krzywka śledząca PROFIO X2
1x Okablowanie do bezpośredniego podłączenia do skrzynki bezpieczników 12V/24V - (Długość 2 metry)
1x uchwyt
1x naklejka samoprzylepna o wysokości 3 M
1x bateria zewnętrzna 450 mAh
1x przekaźnik z kablem
1x kabel z przyciskiem SOS
1x zamek i klucze do blokowania karty SIM/Micro SD
1x Instrukcja

Zawartość opakowania samochodu z aparatem Profio X2

profo elektronika Camera Tracking Cam X2 to doskonały produkt nowej marki PROFIO ELECTRONICS , która ściśle specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji innowacyjnych kamer, które wnoszą nowy wymiar do ich codziennego użytku.

Komentarze

Inne produkty