Pióro do aparatu Full HD z pamięcią 8 GB

Kod produktu: 10-079 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 412,50 zł
Cena z VAT 495,00 zł
- +

Opis produktu Pióro do aparatu Full HD z pamięcią 8 GB

Długopis z kamerą Full HD z pamięcią 8GB - nowa i wyjątkowa kamera, która jest bardzo przydatnym produktem szpiegowskim. Nagrywanie na zewnątrz lub wewnątrz w wysokiej jakości wideo.

Mini kamera w długopisie lub długopisie ma wbudowaną wysokiej jakości kamerę, która nagrywa wideo lub robi zdjęcia w doskonałej jakości. Super przetwornik obrazu może nagrywać wideo nawet w warunkach słabego oświetlenia. Full HD 1080p przy 30 klatkach na sekundę lub 720p do 60 klatek na sekundę z kompresją wideo H.264. Pióro jest również wyposażone w mikrofon, akumulator i wbudowaną pamięć 8 GB. Pióro nadaje się do nagrywania w pomieszczeniach lub na zewnątrz. Sterowanie piórem jest bardzo proste za pomocą jednego przycisku. Z piórem szpiegowskim możesz pisać i wymieniać kartridż.

Długie naciśnięcie przycisku w górnej części powoduje przejście aparatu w stan czuwania, co sygnalizuje niebieska dioda LED, znajdująca się po przeciwnej stronie pióra, która pozostaje schowana przed otoczeniem. Nagrywanie wideo rozpoczyna się po naciśnięciu przycisku, a kolejne naciśnięcie zatrzymuje nagrywanie, a wideo jest zapisywane w pamięci wewnętrznej. Nagranie wideo wyświetla datę i godzinę nagrania.

Pióro do aparatu HD

Dwukrotne kliknięcie w trybie gotowości powoduje przełączenie pióra w tryb fotografowania (miga niebieska i zielona dioda LED). Przy kolejnym naciśnięciu przycisku tworzony jest obraz, który jest zapisywany w pamięci wewnętrznej. A następnie, po wielokrotnym dwukrotnym kliknięciu, pióro ponownie przełącza się z trybu fotograficznego na tryb wideo. Ładowanie jest możliwe z portu USB podłączonego do komputera lub ładowarki USB (brak w zestawie). Po podłączeniu do komputera PC urządzenie może służyć jako standardowy pendrive do archiwizacji danych.

Cechy:
Miniaturowa mini kamera DVR ukryta w długopisie.
Wbudowany mikrofon o wysokiej czułości.
Łączność z komputerem PC przez port USB 2.0.

Specyfikacja techniczna:
Kąt widzenia: 65 ̊
Minimalne oświetlenie: 1 luks
Format wideo: MOV
Format kompresji: H.264
Rozdzielczość wideo: 1920x1080, 1280x720
Częstotliwość wideo: maks. 1080p 30 kl./s, maks. 720p 60 kl./s
Format zdjęć: JPG 204x1536
Interfejs USB: USB 2.0
Możliwość ładowania akumulatora poprzez zasilacz DC 5V/500mA
Pojemność baterii: 380 mAH
Wymiary (długość, średnica): 155 mm x 15 mm
Waga: 50g

Pakiet zawiera:
1x Pisak z ukrytą kamerą FULL HD i pamięcią 8 GB
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty