Okulary z kamerą Wi-Fi HD - przesyłanie strumieniowe za pośrednictwem aplikacji w telefonie komórkowym

Kod produktu: 10-119 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 566,65 zł
Cena z VAT 680,00 zł
- +

Opis produktu Okulary z kamerą Wi-Fi HD - przesyłanie strumieniowe za pośrednictwem aplikacji w telefonie komórkowym

Okulary z kamerą Wifi HD - przesyłanie strumieniowe za pośrednictwem aplikacji w telefonie komórkowym. Stylowe okulary przeciwsłoneczne HD z obrazem wysokiej jakości - idealne urządzenie do nagrywania wideo i audio , gdziekolwiek jesteś. Kamera Wifi HD w okularach przeciwsłonecznych z obsługą karty microSD do 64 GB i strumieniowaniem na żywo przez internet. Jeśli potrzebujesz nagrać wywiad, spotkanie lub po prostu nagrać zapis z wakacji lub różnych dyscyplin sportowych, te okulary z kamerą HD są właśnie dla Ciebie.

Stylowe okulary przeciwsłoneczne HD z wysokiej jakości obrazem i transmisją na żywo przez Internet.

Okulary Wifi można podłączyć do routera lub połączyć je z telefonem komórkowym i tabletem po utworzeniu punktu dostępu . Dzięki strumieniowej transmisji internetowej na żywo czterech użytkowników może podłączyć się do okularów i oglądać transmisję w dowolnym miejscu na świecie. Zaletą okularów przeciwsłonecznych jest to, że możesz uchwycić dokładnie to, co widzisz, a nawet wolnymi rękami, co jest przydatne zwłaszcza podczas uprawiania sportu lub wakacji, a jednocześnie jesteś chroniony przed słońcem. Okulary z aparatem są sterowane przez aplikację P2PLiveCam za pośrednictwem lokalnej sieci Wi-Fi po sparowaniu z telefonem komórkowym lub tabletem. Aplikacja obsługuje zarówno Androida, jak i iOS i możesz ją pobrać z Google Play lub iTunes. Inną opcją jest połączenie przez lokalną sieć Wi-Fi z laptopem lub komputerem PC. Nie ma nic prostszego i bardziej praktycznego niż ten aparat wbudowany w okulary. Nagranie z kamery jest przechowywane bezpośrednio na karcie microSD w okularach przeciwsłonecznych do 64 GB (brak w zestawie).

Okulary przeciwsłoneczne z kamerą hd wifi

Po sparowaniu z telefonem lub tabletem możesz zmienić ustawienia kamery lub aparatu fotograficznego. Możesz wybrać wideo w HD 1080x720P przy 25fps lub 640x480P przy 25fps. Nagrane filmy są zapisywane na karcie microSD w formacie ASF, a podczas nagrywania przez lokalną sieć wifi lub przez internet w formacie AVI. Możesz odtwarzać nagrane pliki z karty za pomocą darmowego VLCPlayera lub SMPlayera. Możesz także użyć okularów jako kamery bezpieczeństwa. Wystarczy umieścić je w taki sposób, aby obiektyw mógł monitorować wymagany obszar i ustawić wykrywanie ruchu za pośrednictwem aplikacji. Alarm poinformuje Cię o wykryciu ruchu za pomocą wiadomości wideo, a nagranie zostanie zapisane na karcie microSD, a następnie będziesz mógł pobrać pliki na swój telefon komórkowy. Detekcja ruchu jest skuteczna do 6m. Transmisja wideo na żywo i nagrywanie wideo są z dźwiękiem. Mikrofon jest w stanie nagrywać dźwięk do 4m. Aplikacja posiada również funkcję nagrywania cyklicznego , która pozwoli automatycznie usuwać najstarsze pliki i nagrywać nowe, gdy karta jest pełna.

Kamera hd Wi-Fi w okularach przeciwsłonecznych

Korzystając z karty microSD o pojemności 64 GB, możesz nagrać do 64 godzin wideo HD w rozdzielczości 1280x720P. Wbudowana bateria ma pojemność 250mAh i pozwala na nagranie 25 minut na jednym ładowaniu. Okulary można również podłączyć do powerbanku, co pozwala wydłużyć czas nagrywania wideo w zależności od pojemności podłączonej baterii zewnętrznej (np. moc 2500mAh pozwala na nagrywanie do 4 godzin). Aparat w okularach przeciwsłonecznych można również podłączyć do stałego źródła zasilania za pomocą zasilacza USB. Obiektyw ma kąt widzenia 120º , co pozwala monitorować duże obszary.  

Na Twoich okularach jest również jedna mocna dioda LED , która pozwoli Ci orientować się nawet w ciemności. To praktyczne oświetlenie z pewnością docenisz w wielu sytuacjach.


Cechy:

Kamera Wi-Fi ukryta w okularach
Nagrywanie z możliwością streamingu LIVE przez Internet
Wykrywanie ruchu i wysyłanie komunikatów alarmowych.
Wykorzystuje karty microSD do 64 GB
Możliwość zasilania przez powerbank
Połączenie Wi-Fi przez sieć lokalną lub połączenie routera

Dane techniczne:

Rozdzielczość wideo: 1280x720P przy 25fps, 640x480 przy 25fps
Dźwięk: nagrywanie dźwięku do 5m
Format nagrywania wideo: AFS/AVI
Pamięć: karta microSD do 64 GB
Obiektyw: 2 megapiksele CMOS
Kąt widzenia: 120º
Połączenie: USB
Połączenie internetowe: tak
Liczba połączeń transmisji na żywo: 4 użytkowników
Temperatura pracy: -20 do +60

Zawartość Paczki:

1x okulary WiFi z aparatem
1x kabel USB
1x instalacyjny dysk CD
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty