Nadajnik bezprzewodowy - skrzynka WiFi do kamer cofania

Kod produktu: 19-037 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 333,35 zł
Cena z VAT 400,00 zł
- +

Opis produktu Nadajnik bezprzewodowy - skrzynka WiFi do kamer cofania

Nadajnik bezprzewodowy - skrzynka WiFi do kamer cofania - połączenie mobilne przez aplikację. Łatwa instalacja i wyświetlanie kamery cofania w telefonie komórkowym.   Idealny wybór, aby mieć w samochodzie kamerę cofania bez konieczności instalowania monitora. Do tego konwertera WiFi potrzebujesz tylko telefonu komórkowego i dowolnej kamery cofania ze złączem wideo Cinch. Nie musisz mieć żadnego monitora w swoim aparacie. Z Google Play lub iTunes możesz pobrać aplikację o nazwie WIFI AVIN , która umożliwia połączenie się z Wifi box za pomocą telefonu komórkowego.

Wsparcie dla Androida i iOS. Obraz z kamery cofania zostanie wyświetlony na Twoim telefonie komórkowym. Zasięg nadajnika wifi to 10m, co wystarcza do zainstalowania urządzenia w samochodach osobowych i dostawczych. Instalacja jest bardzo prosta. Konwerter Wifi ma trzy złącza. Jednym z nich jest złącze zasilania do skrzynki wifi, które można podłączyć do stałego źródła zasilania lub na reflektory Twojego samochodu.

skrzynka nadajnika wifi do kamery cofania

Drugi kabel służy do podłączenia złącza wideo cinch z kamery. Podłącz zasilanie do trzeciego złącza. Kamera będzie zasilana bezpośrednio z pudełka Wifi, co ułatwi Ci to, ponieważ nie musisz podłączać przewodu zasilającego do kamery. Gdy tylko telefon komórkowy połączy się przez sieć Wi-Fi z nadajnikiem, aplikacja automatycznie uruchomi się i wyświetli kamerę cofania. Po podłączeniu złącza zasilania do świateł cofania skrzynka Wifi włączy się tylko wtedy, gdy cofniesz się. Po cofnięciu utworzenie sieci Wi-Fi zajmuje 7 sekund i uruchamia aplikację wyświetlającą kamerę cofania. Przy instalacji na stałym zasilaniu sieć wifi jest tworzona po uruchomieniu . Następnie wystarczy kliknąć ikonę aplikacji mobilnej, aby wyświetlić kamerę cofania.

konwerter wifi do samochodu

Wyświetlanie kamery cofania w telefonie komórkowym
Wszystko jest proste dzięki aplikacji pobranej przez Google Play
Nie musisz instalować monitora do kamery cofania
Prosta instalacja całego urządzenia

Dane techniczne:

Wsparcie op. system: Android, iOS
Częstotliwość transmisji: 2400 MHz-2483,5 MHz
Zasięg: 10m
Szybkość klatek: 30 kl./s
Rozdzielczość wideo: VGA 640x480
Zasilanie: DC 12V
Pobór prądu: 110 mAh (maks.)
Wodoodporność: tak
Waga: 80g
Wymiary: 78x43x18mm
Temperatura pracy: -10°C do +50°C
Wilgotność robocza: 15% -85%


Zawartość Paczki:

1x nadajnik Wifi
1x antena
1x przewód zasilający

Komentarze

Inne produkty