Monitor LCD 7" cofania z 2 kamerami WiFi i funkcją DVR

Kod produktu: 19-074 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 1 333,35 zł
Cena z VAT 1 600,00 zł 1 895,00 zł
- +

Opis produktu Monitor LCD 7" cofania z 2 kamerami WiFi i funkcją DVR

Monitor LCD cofania 7" z 2 kamerami WiFi i funkcją DVR . Nagrywa nagranie wideo i przechowuje je na karcie pamięci SDXC do 128 GB. Nagranie nagrywane jest w rozdzielczości VGA, a na karcie pamięci 128 GB można zapisać ponad 200 godzin (8 dni) nagrywania jednej kamery lub 50 godzin wszystkich 4 kamer Cyfrowe zasilanie bezprzewodowe gwarantuje transmisję sygnału do 100m, a sygnał jest również na tyle silny, że nie zostanie zakłócony dużymi metalowymi częściami pojazdu lub ładunku. Oprócz nagrywania wideo, micro SD przechowuje również nagrywanie dźwięku audio.

System monitoringu Profio do samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn rolniczych z ochroną IP66. Ta innowacyjna technologia jest dostarczana przez PROFIO Electronics. Transmisja sygnału działa w oparciu o sygnał Wifi z kamer, co ułatwia montaż kamer, a główną zaletą jest to, że nie ogranicza Cię ciągnięcie za kable połączeniowe. I jest jeszcze jedno ulepszenie tego systemu cofania, ponieważ monitor służy również jako rejestrator DVR.

dwukamerowy system parkowania

Zestaw zawiera 1x bezprzewodowy monitor DVR 7" w samochodzie oraz 1x bezprzewodową kamerę cofania (można podłączyć 2 dodatkowe kamery cofania WiFi). Monitor z kamerą wyposażony jest w regulowaną konsolę, którą można umieścić w wybranym miejscu. Zestaw cofania WiFi ma szerokie zastosowanie, dzięki wysokowydajnej antenie WiFi nadaje się nie tylko do samochodów osobowych, ale także vanów , minibusów, autobusów, ciężarówek, przyczep i innych pojazdów. szkoda.

Zestaw cofania WiFi z rejestratorem DVR i bardzo dużym zasięgiem połączenia WiFi do 100 m.

kamery parkingowe wifi z monitorem LCD

Możliwe jest jednoczesne podłączenie do 4 kamer WiFi do monitora WiFi DVR , szczególnie podczas instalacji w większych pojazdach silnikowych, gdzie potrzebujesz więcej widoków pod różnymi kątami. Dzięki temu systemowi będziesz dokładnie wiedzieć, co znajduje się za pojazdem lub wokół niego. Monitor LED ma kontrast 300:1 przy rozdzielczości 800x480. Szerokokątny obiektyw do 150° jest również wyposażony w noktowizor w podczerwieni. Sygnał WiFi ma zasięg do 100m , co gwarantuje jakość odbioru z kamery cofania. Monitor posiada proste menu OSD, za pomocą którego można ustawić kamerę według własnych potrzeb. Na monitorze LCD może wyświetlać wszystkie cztery kamery jednocześnie, w wielu wariantach, aby wyświetlić dwie kamery obok lub przełączać się między kamerami. Poprzez obwód przełączający kamera może być podłączona do świateł cofania, aby automatycznie przełączać się na wybraną kamerę podczas cofania.

Monitor LCD z kamerami można podłączyć na różne sposoby, aby włączyć się podczas cofania lub po uruchomieniu pojazdu. Monitor DVR ma również funkcję dublowania obrazu, która pozwala ustawić kamery tak, aby pokazywały prawą i lewą stronę z widoku. Zawiera również pilota, który uprości sterowanie podczas przełączania kamer lub szybkiej regulacji obrazu.

Możliwość odbicia lustrzanego kamery + możliwość podglądu wszystkich kamer na LCD w tym samym czasie lub każdej kamery z osobna

W przypadku konieczności zamontowania monitora w inny sposób niż za pomocą uchwytu (co znajduje się w zestawie), w naszej ofercie dostępne są kolejne trzy typy podstawek, które pozwalają na zamocowanie monitora w łatwo dostępnym miejscu.

bezprzewodowy zestaw kamer cofania

  • Monitor WiFi DVR 7" TFT
  • Funkcja nagrywania DVR z maksymalnie 4 kamer
  • Monitor z możliwością podłączenia do 4 kamer WiFi
  • Instalacja bez ciągnięcia kabli

Monitoruj specyfikacje techniczne:

Model: Profio Clear View S7
7-calowy monitor TFT
System: PAL/NTSC
Aspekt satio: 16: 9
Rozdzielczość monitora: 800 x 480
Wejścia: 4-kanałowe wejście sygnału wideo 2,4G WiFi
Kontrast: 300:1
Regulacja: jasność, kontrast, kolor
Zasilanie: DC 12 V-24 V
Pobór mocy: 5W
Temperatura pracy: -10 do 60 ° C
Temperatura przechowywania: -20 do 70 ° C
Wymiary: 180 x 121 x 24 mm

Dane techniczne aparatu:

Model: Kamera parkowania Profio S7
Przetwornik obrazu: SHARP 1/4 CMOS
Rozdzielczość: 420 linii telewizyjnych
Połączenie WiFi: WiFi 2,4G o zasięgu 100m
Minimalne oświetlenie: 1 LUX
Noktowizor w podczerwieni: tak
Kąt widzenia: 150°
Ochrona IP: IP 66 wodoodporny, pyłoszczelny, odporny na uszkodzenia
Pobór mocy: 3W
Temperatura pracy: -10 do 60 ° C
Temperatura przechowywania: -20 do 70 ° C
Wymiary: 86,5 x 77 x 75 mm

Zawartość Paczki:

1x7" monitor TFT WiFi DVR
2x kamera cofania WiFi
1x pilot zdalnego sterowania
1x Instrukcja

akcesoria do kamer parkowania

Komentarze

Inne produkty