Mini dyktafon w breloku - Pies + pamięć 8GB + słuchawki

Kod produktu: 09-098 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 458,35 zł
Cena z VAT 550,00 zł
- +

Opis produktu Mini dyktafon w breloku - Pies + pamięć 8GB + słuchawki

Mini dyktafon w breloku - Pies + pamięć 8GB + słuchawki. Automatyczne wykrywanie i nagrywanie dźwięku. Ukryty w zabawce dyktafon Spy Voice z 8 GB pamięci do tajnego nagrywania dźwięku i stereofonicznymi słuchawkami . Rejestrator dźwięku - przenośny, wygląda jak zabawka - zawieszka dla psa. Rejestrator jest zasilany przez dołączony kabel USB lub przez akumulator polimerowy 400 mAh, który po pełnym naładowaniu zapewnia ciągłe nagrywanie głosu i dźwięków do 70 godzin w formacie WAV. Dołączone słuchawki mogą służyć do odtwarzania plików audio. Dyskretne nagrywanie dźwięku w dowolnym miejscu.

Głos szpiegowski (rejestrator dźwięku) w breloku w kształcie psa (wisiorek)

dyktafon w zawieszce dla psa

Dzięki przenośnej, kompaktowej konstrukcji możesz zawsze łatwo przechowywać dyktafon lub schować go jako urządzenie szpiegowskie, na przykład w kieszeni, dzięki czemu możesz nagrywać tajne lub dyskretne rozmowy lub różne szczegóły audio. Dyktafon to idealny mobilny dyktafon do rejestrowania dźwięków z większej odległości. Urządzenie oferuje również funkcję odtwarzacza MP3 do ulubionych utworów, które można przesłać do urządzenia za pomocą dołączonego kabla USB do transmisji danych.

Automatyczne nagrywanie dźwięku - rozpoczyna się po wykryciu zwiększonego poziomu hałasu

dyktafon w breloku psa

Cyfrowy dyktafon ukryty w zabawce - brelok do pamięci wewnętrznej 8GB . Urządzenie oferuje 4 funkcje w jednym dźwięku, odtwarzacz mp3, pamięć USB, automatyczne nagrywanie dźwięku - uruchamia się po wykryciu zwiększonego poziomu hałasu . Jest to innowacyjne urządzenie, które łączy w sobie elegancki design i jednocześnie przyjemny design, aby wykorzystać wszystkie jego funkcje. Cyfrowy dyktafon ukryty w breloczku nagrywa dźwięk w najwyższej jakości dzięki redukcji szumów i dlatego jest doskonałym uzupełnieniem szkoleń, spotkań biznesowych, biznesowych i innych celów nagrywania rozmów. Zintegrowana pamięć 8 GB zapewnia mnóstwo miejsca do nagrywania trwałych nagrań głosowych, także dzięki wbudowanej baterii litowej o pojemności 400 mAh, która posłuży do około 70 godzin ciągłego nagrywania.

mini rejestrator szpiegowski w breloku dla psa

Funkcja wykrywania dźwięku jest ważna - automatyczne nagrywanie rozpoczyna się po nagraniu dźwięku

Dyktafon pełni również funkcję odtwarzacza MP3 dzięki zintegrowanej pamięci, do której za pomocą kabla USB można nagrywać ulubione piosenki, czy też odtwarzać nagrane rozmowy, a następnie słuchać ich przez słuchawki. Do zintegrowanej pamięci 8 GB można wgrać różne inne pliki, dzięki czemu brelok pełni również klasyczną funkcję przenośnego pendrive'a. Dzięki miniaturowym wymiarom mini dyktafon jest przenośnym i praktycznym urządzeniem nagrywającym, które można wykorzystać w różnych sytuacjach życiowych, gdy potrzebny jest również niepozorny sposób nagrywania dźwięku.

ukryty dyktafon w zapisie głosowym pęku kluczy

Cechy:

Rozpocznij nagrywanie jednym dotknięciem
Dyktafon
Funkcja automatycznego nagrywania w przypadku wykrycia dźwięku
Odtwarzacz MP3, WMA i WAV
Pamięć flash USB z pamięcią wewnętrzną 8 GB
Słuchawki stereofoniczne

Specyfikacja:

Format nagrywania dźwięku: WAV
Jakość dźwięku: 192 KBPS
Funkcje: nagrywanie dźwięku jednym dotknięciem, automatyczne nagrywanie dźwięku, odtwarzacz mp3
Pamięć wewnętrzna: 8 GB
Zasilanie: wbudowany akumulator litowy 400 mAh;
Czas nagrywania (żywotność baterii): do 70 godzin
Obsługiwane formaty odtwarzania: mp3, wav, wma
Wymiary: 60x43x35mm

Zawartość Paczki:

1x dyktafon cyfrowy
1x słuchawki
1x kabel USB
1x koronki
1x instrukcja

Komentarze

Inne produkty