Mikrokamera otworkowa HD z 6 diodami podczerwieni IR

Kod produktu: 10-104 Mam pytanie
Producent OEM
Dostępność produktów wyprzedany
Przepraszamy, ale ten produkt został wyprzedany. Ten produkt nie jest już dostępny.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 525,00 zł
Cena z VAT 630,00 zł

Opis produktu Mikrokamera otworkowa HD z 6 diodami podczerwieni IR

Mikrokamera otworkowa HD z 6x IR LED + stałe zasilanie, to idealne urządzenie do dyskretnego monitoringu wewnątrz budynków, biur, czy w Twoim domu. Niewielki rozmiar kamery oraz możliwość stałego zasilania sprawia, że kamera idealnie nadaje się do niepozornego umieszczenia we wnętrzu budynków, biur, czy w domu , gdzie może służyć jako kamera ochrony.

Kamera może być podłączona przez USB do zasilacza AC/DC lub może być zasilana przez POWERBANK w miejscach, gdzie nie masz dostępu do sieci elektrycznej. Nagranie jest przechowywane na karcie micro SD do maksymalnie 32 GB. Po umieszczeniu kamery można nią sterować zdalnie za pomocą pilota, który zapewni najbardziej dyskretne rozpoczęcie nagrywania i działa na odległość do 20 metrów w otwartej przestrzeni bez barier.

Kamera otworkowa

Za pomocą pilota możesz włączać i wyłączać kamerę, rozpocząć nagrywanie wideo lub po prostu audio. Za pomocą pilota możesz również zrobić zdjęcie i przełączyć się na noktowizor IR podczas nagrywania wideo. Po podłączeniu urządzenia do komputera przez USB i włączeniu aparatu za pomocą pilota działa ono jako czytnik kart i można bezpośrednio pobierać nagrane filmy i zdjęcia. Kamera nagrywa w rozdzielczości 1920x1080p. Kamera obsługuje funkcję ciągłego nagrywania , co oznacza, że po zapełnieniu karty microSD kamera automatycznie kasuje najstarsze zapisy. Niewielkie rozmiary, niepozorność i niezależność od zewnętrznego zasilania poprzez powerbank, sprawiają, że kamera jest bardzo przydatnym narzędziem w szpiegowskim świecie.

Cechy:

Kamera szpiegowska z noktowizorem IR
Zapewnia ciągłe nagrywanie
Zdalne sterowanie do 20m
Korzystanie z kart microSD do 32 GB
Stała dostawa
Połączenie z POWERBANK

Dane techniczne:

Rozdzielczość: Full HD 1920x1080
Format wideo: AVI
Rozdzielczość zdjęcia: 2560x1440
Kompresja wideo: H.264, MJPEG
Pamięć: karty microSD do 32GB
Noktowizor w podczerwieni: 6x dioda podczerwieni
Zasilanie: zasilacz sieciowy ze złączem USB
Źródło wtórne: możliwe podłączenie do POWERBANK

Zawartość:

1x kamera otworkowa z noktowizorem w podczerwieni
1x pilot zdalnego sterowania
1x kabel Micro USB
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty