Lokalizator GPS Qbit z aktywnym słuchaniem w czasie rzeczywistym przez smartfon

Kod produktu: 09-048 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 416,65 zł
Cena z VAT 500,00 zł
- +

Opis produktu Lokalizator GPS Qbit z aktywnym słuchaniem w czasie rzeczywistym przez smartfon

Lokalizator GPS Qbit z aktywnym nasłuchiwaniem w czasie rzeczywistym za pośrednictwem smartfona. Kompaktowa, lekka konstrukcja urządzenia śledzącego zapewnia doskonałą mobilność i niezawodność. Zapewni to zupełnie nowy poziom świadomości i wygody oglądania. Lokalizator GPS - Miniaturowy lokalizator GPS z aktywnym nasłuchem - Qbit. Jest idealny do śledzenia lokalizacji dzieci, seniorów lub nieruchomości. Urządzenie śledzące jest wyposażone w GPS i umożliwia wyświetlanie lokalizacji w czasie rzeczywistym z komputera, tabletu lub smartfona. Jednocześnie jest w stanie wytrzymać ekstremalne warunki środowiskowe i jest wodoszczelny (spełnia IPX5). Zintegrowana żywotność baterii wynosi do 3 dni. Dzięki niewielkiej konstrukcji urządzenia można je łatwo ukryć na osobie monitorowanej lub posesji. Śledzenie działa w prosty sposób , wystarczy wysłać sms, a otrzymasz odpowiedź z linkiem do map Google, gdzie znajduje się śledzony obiekt.

monitorowanie gps za pomocą lokalizatora gps

Lokalizator Qbit GPS zapewnia śledzenie za pomocą SMS-ów bezpośrednio na Twój telefon komórkowy , gdzie będzie link do map Google i po kliknięciu w ten link zostanie wyświetlona aktualna lokalizacja śledzonego pojazdu. Innym formularzem jest aplikacja mobilna obsługiwana przez systemy iOS i Android, która pomaga znaleźć lokalizację śledzonego pojazdu i różne niezbędne dane. Najnowszą formą jest śledzenie GPS przez przeglądarkę internetową.

Formy śledzenia GPS

Qbit tracker za pomocą komputera lub telefonu komórkowego


Alarm wibracyjny i dźwiękowy

Urządzenie GPS Qbit, w przypadku przechwycenia wibracji lub głośnego dźwięku powyżej 70 decybeli, wysyła wiadomość SMS na domyślne numery telefonów SOS. Przydatna funkcja dla seniorów w sytuacjach, gdy poczują się chorzy lub zasłabną, a członkowie ich rodzin zostaną poinformowani o potencjalnym niebezpieczeństwie.

Wibracje Qbit i alarm SOS

Śledzenie głosu

Przydatną funkcją jest aktywne nasłuchiwanie wokół urządzenia Qbit zdalnie przez telefon komórkowy lub możliwa jest również dwukierunkowa komunikacja telefoniczna. Można jednak używać tylko zaprogramowanych numerów telefonów komórkowych, więc nie ma ryzyka przechwycenia przez nieznane osoby.

Monitorowanie głosu Qbit tracker

Dane techniczne:

Model: Urządzenie GPS - Qbit
GPS: GSM i WCDMA, GSM 1800/1900, HSPA + (21Mbps) EDGE GPRS
GPRS: klasa 12
Dokładność lokalizacji: mniej niż 10M
Wodoodporność: IPX5
Wymiary: 43,2 mm (dł.) x 43,2 mm (szer.) x 15,7 mm (wys.)
Waga: 31g

Zawartość Paczki:

1x urządzenie śledzące GPS - Qbit
1x kabel ładujący USB
1x Instrukcja

Komentarze

Inne produkty