Lokalizator GPS Mini OBD z pozycjonowaniem GPS + LBS

Kod produktu: 09-052 Mam pytanie
Producent PROFIO
Dostępność produktów Zamów
Czas dostawy 1 - 3 tygodni.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 375,00 zł
Cena z VAT 450,00 zł
- +

Opis produktu Lokalizator GPS Mini OBD z pozycjonowaniem GPS + LBS

Mini kompaktowy lokalizator GPS OBD z pozycjonowaniem GPS + LBS. Dokładna lokalizacja Twojego pojazdu w czasie rzeczywistym i przy aktualnej pozycji poniżej 10 metrów , jest doskonałym urządzeniem śledzącym i zabezpieczającym pojazdy osobowe i użytkowe. Otrzymuj wszystkie niezbędne informacje o śledzonym pojeździe w czasie rzeczywistym oraz przeglądaj przejechaną trasę i stan pojazdu.

Urządzenie OBD jest kompatybilne z większością pojazdów na rynku od 2004 roku. Dzięki temu urządzeniu nie będziesz miał problemów z lokalizacją swojego pojazdu z dużą dokładnością.

Może być stosowany głównie do samochodów firmowych lub wypożyczalni samochodów. Do urządzenia dołączona jest ogólnodostępna aplikacja „TrackSolid” (iOS, Android) na telefon komórkowy, dzięki której możesz śledzić aktualną lokalizację pojazdu, w którym znajduje się lokalizator, a także masz przegląd alarmów.

lokalizator obd gps

Alarm rozłączenia

Urządzenie OBD posiada standardowy interfejs, dzięki czemu jego montaż w pojeździe jest bardzo prosty. W przypadku, gdy nieupoważniona osoba odłączy urządzenie ODB, natychmiast zostaniesz o tym poinformowany SMS-em na Twój telefon komórkowy.

alarm lokalizatora gps obd o rozłączeniu;

Minimalny pobór mocy

Urządzenie wyposażone jest w wysokowydajny chip MTK2503D, który zapewnia bardzo niski pobór mocy i dzięki temu nie ma negatywnego wpływu na akumulator w pojeździe.

zużycie energii przez urządzenie śledzące gps

Nie wymaga instalacji

Instalacja jest bardzo prosta, wystarczy podłączyć lokalizator OBD do interfejsu pojazdu i urządzenie jest aktywne. W większości pojazdów interfejs znajduje się pod kierownicą (patrz rysunek - obszar A).

Instalacja lokalizatora obd gs nie jest wymagana

Miniaturowa i kompaktowa konstrukcja

Jest to bardzo małe i lekkie urządzenie, które można trzymać w jednej ręce. Z tego powodu można go łatwo schować bezpośrednio w pojeździe, aby nie był widoczny dla innych.

lokalizator gps obd mini i kompaktowa konstrukcja;

Alarm przekroczenia prędkości

Jeśli pojazd porusza się z prędkością większą niż dozwolona, urządzenie wyśle SMS na domyślny numer telefonu komórkowego.

GPS tracker alarmu prędkości

Alarm niskiego poziomu baterii

Gdy poziom naładowania baterii spadnie do 10%, urządzenie wyśle ostrzegawczy SMS „Ostrzeżenie! Bateria jest słaba, naładuj ją na czas!” na domyślny numer telefonu komórkowego SOS.

lokalizator GPS stanu baterii

Zarządzanie flotą pojazdów

Jeśli posiadasz flotę pojazdów w swojej firmie, możesz je jednocześnie śledzić pod jednym kontem. Dzięki Tracksolid możesz jednocześnie śledzić do 10 000 pojazdów.

tracker GPS do zarządzania flotą

Podwójne śledzenie GPS + LBS

Urządzenie OBD obsługuje lokalizację GPS i LBS. GPS służy do określania lokalizacji na zewnątrz z odchyleniem do 10 metrów i jest zależny od pozyskania danych z satelitów. LBS służy do określania lokalizacji wewnętrznej z dokładnością poniżej 50-150 metrów (w budynkach, pomieszczeniach, firmach), a śledzenie odbywa się z danych za pośrednictwem sieci GSM, dzięki czemu funkcja ta może działać wszędzie w zasięgu sygnału komórkowego ( na przykład w piwnicy).

urządzenie śledzące gps + lokalizator pozycjonowania lbs

Cechy:

Urządzenie OBD z GPS
Kompaktowa i miniaturowa konstrukcja
Zintegrowany akumulator, który zapewnia jego funkcjonalność nawet po wyjęciu z zapalniczki
Pozycjonowanie z dokładnością poniżej 10 metrów

Dane techniczne:

Antena: GPS/GSM/Bluetooth
Bateria: litowa 50 mAh
Połączenie sieciowe: GSM/GPRS
Częstotliwość: GSM 900/1800 MHz
Napięcie robocze: 12 V DC
Temperatura pracy: -20 ~ 70 ° C w pojeździe
Zakres wilgotności: 5% - 95%
Wymiary: 47mm x 24mm x 31mm
Waga: 30g

Pakiet zawartości:

1x lokalizator GPS OBD;
1x instrukcja obsługi

Komentarze

Inne produkty