Karta SIM na 2 lata dla tłumacza LANGIE dla 70 krajów

Kod produktu: 70-012 Mam pytanie
Producent LANGIE
Dostępność produktów w magazynie
Produkty są dostępne w magazynie.
Tak! Wysyłamy do US
Cena netto 166,65 zł
Cena z VAT 200,00 zł
- +

Opis produktu Karta SIM na 2 lata dla tłumacza LANGIE dla 70 krajów

Karta SIM z danymi na 2 lata dla tłumacza LANGIE, jest ważna bez ograniczeń w 70 krajach na całym świecie - najlepszy sposób tłumaczenia. Współpracuje z tłumaczem LANGIE. NIEOGRANICZONE TŁUMACZENIA DO 2 LAT w 70 krajach świata z najwyższą możliwą prędkością transmisji danych!!! Dzięki tej wyjątkowej karcie SIM masz do dyspozycji nieograniczone tłumaczenie (alternatywa dla tłumaczenia offline), wszędzie tam, gdzie jest dostępny sygnał 3G/4G. Dzięki temu nie musisz już szukać dostępnej sieci Wi-Fi ani łączyć tłumacza z telefonem komórkowym, LANGIE będzie działać całkowicie niezależnie. LANGIE automatycznie łączy się z operatorem w kraju, w którym się znajdujesz i możesz zacząć tłumaczyć.

2-letnia karta SIM
Karta SIM jest zablokowana tylko do użytku w tłumaczu LANGIE i jest opłacana z góry przez 2 lata i nie wymaga umowy ani innych dodatkowych opłat. (Działa tylko w przypadku tłumaczenia głosowego) , funkcja tworzenia Hotspotów, wyszukiwania obrazów, klubu językowego, tłumacza grupowego lub połączeń telefonicznych nie jest obsługiwana przez tę kartę SIM). Karta SIM wygasa po 2 latach i możesz kupić nową kartę SIM lub przedłużyć ważność swojej karty SIM bezpośrednio w naszym sklepie internetowym. Funkcja połączeń głosowych przez kartę SIM nie jest obsługiwana.

Data aktywacji
Data ostatniej aktywacji jest wydrukowana na opakowaniu karty SIM. Jeśli nie aktywujesz karty SIM przed tą datą, zostanie ona aktywowana automatycznie i od tego dnia tłumaczenie głosowe zacznie obowiązywać przez 2 lata.

Warunki korzystania
Karta SIM z blokadą na 2 lata powinna być używana tylko do codziennej osobistej i regularnej komunikacji między ludźmi, ale nie do przesyłania większych ilości danych. Jeśli potrzebujesz skorzystać z funkcji wyszukiwania obrazów, tłumacza grupowego lub klubu językowego, skorzystaj z połączenia Wi-Fi.

Każde inne użycie karty niż jest przeznaczone, spowoduje zablokowanie karty SIM.
Karta SIM może być używana tylko z urządzeniem LANGIE, a nie do innych celów.

Sprawdź datę ważności
Aby sprawdzić datę ważności zablokowanej karty SIM, przejdź do ustawień i kliknij Langie SIM.

Karta SIM Langie

Lista obsługiwanych krajów:
Anglia, Argentyna, Australia, Bangladesz, Belgia, Brazylia, Bułgaria, Kambodża, Kanada, Chile, Chiny, Chorwacja, Cypr, Czechy , Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Ghana, Grecja, Hongkong, Węgry, Islandia, Indie, Indonezja, Irlandia, Izrael, Włochy, Japonia, Laos, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Makau, Malezja, Malta, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Panama, Peru, Filipiny, Polska, Portugalia, Katar, Austria , Rumunia, Rosja, Arabia Saudyjska, Serbia, Singapur, Słowacja, Słowenia, RPA, Korea Południowa, Hiszpania, Sri Lanka, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Tajlandia, Turcja, Ukraina, Zjednoczone Emiraty Arabskie, USA, Watykan, Wietnam.

Komentarze

Inne produkty